• Обновено
АООФ Пумпа За Надувување - Електрична Пумпа За Надувување Пренослив USB Надувувач За Полнење За Кошаркарска Фудбалска Одбојка

АООФ Пумпа За Надувување - Електрична Пумпа За Надувување Пренослив USB Надувувач За Полнење За Кошаркарска Фудбалска Одбојка

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Интелигентно намалување на бучавата, мотор со чиста бакарна жица, дизајн на суспензија, ефикасно ја намалуваат бучавата на надувување и апсорпцијата на удари Школка користи материјал од алуминиумска легура, создавајќи рационализиран и едноставен дизајн кој е силен и издржлив. Погоден за многу видови топки, совршен за производи на надувување, како што се кошарка, фудбал, одбојка итн. Прецизна контрола на чипот, интелигентно автоматско полнење и запирање, спречување на преполнување или недоволно полнење. LED светло, специјално дизајнирано за надополнување на воздухот ноќе, а светлото може да се вклучи со притискање на копчето за осветлување по вклучувањето. Интелигентно намалување на бучавата, мотор со чиста бакарна жица, дизајн на суспензија, ефикасно ја намалуваат бучавата на надувување и апсорпцијата на удари. Школка користи материјал од алуминиумска легура, создавајќи рационализиран и едноставен дизајн кој е силен и издржлив. Погоден за многу видови топки, совршен за производи на надувување, како што се кошарка, фудбал, одбојка итн. Прецизна контрола на чипот, интелигентно автоматско полнење и запирање, спречување на преполнување или недоволно полнење.

Основни карактеристики

Item Type:
Inflatable Pump
Material:
ABS, Aluminum Alloy Shell
Weight:
Approx. 343g / 12.1oz
Power Supply:
DC5V/2A
Inflation Pressure:
0-120PSI
Battery:
Polymer Lithium Battery 2000mAh (Included)
Charging Interface:
Type-C
Working Temperature:
-15℃-60℃
Working Noise:
1 Meter

Најдобри понуди

2023 Нов Додаток За Вежба За Грицкање Метал, Додаток За Дупчалка За Метални Грицкачи Со Адаптер, Додаток За Вежба За Метални

[Моќна способност за сечење]прицврстувањето на металната вежба за грицкање работи со голема брзина со п

DEN 383.84

Денот На Свети Патрикс Безбедносен Појас Покрива Мека Удобност Капакот На Појасот Перница Универзални Ремени За Седишта Заштитник

●УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ● печатената страна на капакот на нашиот безбедносен ремен е изработена од мек мате�

DEN 1.00

Карлинкит Аи Кутија Мини Андроид 11 3+32гб За Автомобили СО Оем Жичен Карплеј, Вграден ГПС, Јутјуб, Нетфликс, Репродукција На Видео. 4 Јадра

Карлинкит Карплеј Аи Кутија со отворен андроид паметен оперативен систем со богати можности за обработ

DEN 2.67

Днатс Рачно Ткаена Тркалезна Корпа За Складирање Wан Плетена Чинија Овошни Закуски Послужавник за Сервирање Со Кожна Рачка

1 Изработен одatан, може да додаде шарм во секоја просторија Лесен за чување и носење Совршен за трпезари�

DEN 8394.72

Алатка за обработка На дрво со длето, Севкупна Дупчалка За Термичка Обработка Со Висока Цврстина Прилагодлива За Табла За Густина

СЕВКУПНА ТЕРМИЧКА ОБРАБОТКА : дупчалката е изработена од дел од легиран челик, целокупната термичка обр

DEN 161.44

Пластично Лизгање ЈУМУО за Да Не Му Наштети На Закачалката За Јака Закачалка За Ветробран Виси Облека За Возрасни Детска Облека Решетка За

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 559.84

Насмевка Молив Пенкало Случај Канцеларија Колеџ Училиште Големо Складирање Торбичка Со Висок Капацитет Кутија Организатор Торбичка За Шминка

Надградена големина 8,4 х 4,1 х 2,1 инчи со складирање со голем капацитет, може да складира до 30 пенкала или 60

DEN 159.84

Пролетна акварела слатка праска овошје кујна potholder држачи за тенџере за топлина, црни и розови ленти со ленти што се пеат со

Chink Kitchen Potholder Design : Пакетот вклучува 5 парчиња кујнски дупки кои мерат 825x8,25 инчи (околу 21x21cm), кои ги исполн

DEN 1.67

34 Инчен Виножито 5 Број Балони Миларна Фолија Хелиум Дигитален Балон Свадба Диплома Годишнина Бебе Туш 5 ти Роденден Вселенски Желе

??Боја : Ѕвезденото Небо Виножито Балони (Виножито Пред Сребро Назад) ??Пакет / Големина : 1 парчиња 34 инчен

DEN 94.24

Јаже За Скокање Долго Јаже ЗА Прескокнување 1 ПАРЧИЊА Должина Од 16 Стапки По 5 Метри, Погодно за Скокање од 2-3, Памучно Јаже

1 парчиња јаже за скокање, има должина од 16 стапки (5 метри) Ова е погодно за 23 луѓе да скокаат Изработени о

DEN 0.67

Завеси За Затемнување На ИЈВУКЕМ Сини Завеси За Прозорци Од Океански Китови 3д Печатена Топлинска Завеса За Приватност За Деца

●Големина На Завесата На Прозорецот за затемнување : Ние Нудиме Многу Големини За Оваа Квалитетна Заве�

DEN 1334.40

YZOK Компатибилен Со moto e 2020 случај, motorolave случај, СО HD Екран Заштитник, [Воена Одделение] Прстен Автомобил Планината Kickstand Хибриден

Компатибилност : Заштитна Футрола За Мобилни Телефони За Моторола Мото Е (2020); Пакетот вклучува ЗАШТИТНИ

DEN 3.33

Гмлсд Тркала За Тркала, 4 парчиња Стемери Со Навој/Рицинус, 3/4/5 инчни Тивки Вртливи/Сопирачки, Оптоварување со Едно Тркало 45/65/85кг,

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

DEN 827.20

Мини Електроника За Складирање Торбичка За Торбичка За Носење Заштитна ТОРБИЧКА ЗА Чување На Случај ЕВА Мала ТОРБИЧКА ЗА Складирање

Изработен Од Врвен Квалитет, Издржлив ОТПОРЕН НА Здроби ЕВА, АнтиШок, Материјал Отпорен на Временски Ус�

DEN 110.08

FTVOGUE K-Тип Термоспој Сонда Температура Сензор Силиконски Температура Мерење линија 0-200€ 4x30mm[2M], Термоспој Термометри И Сонди

Прифатете издржлива силиконска линија со висока отпорност на корозија и отпорност на абење Завиткани с

DEN 1.00