• Обновено
AUXITO 9005 LED Светилки &засилувач; AUXITO 5202 LED Светилки За Магла 3000K Килибар Жолта

AUXITO 9005 LED Светилки &засилувач; AUXITO 5202 LED Светилки За Магла 3000K Килибар Жолта

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

AUXITO 9005/HB3 LED светилки усвојува двострани ZES LED чипови, давајќи 12000lm/Сет излез на светлина, 300% посветла од халогените светилки Нема темни дамки или маглива светлина. 6500К ксенон бело. Ви овозможуваат да гледате далеку и пошироко за време на ноќното возење. Лед светилките 9005 се ист зрак дизајниран како халогени светилки, ултра тенок интервал на чипови, обезбедуваат совршена шема на зрак. AUXITO 5202 LED светилки ЗА магла 3000 K користат CSP чипови за да обезбедат стабилен излез со висока осветленост. 300% посветла од акциите халоген. Во споредба СО 6500к ладно бело светло, 3000к килибарно жолто светло има посилна продорност, без разлика во дождливо, магливо, снежно или прашливо време, има совршени перформанси на зракот. Целото авијациско алуминиумско тело и уникатниот шуплив ладилник, обезбедува максимална дисипација на топлина и го продолжува животниот век на 5202 магла светло жолта во текот на 50000 часа живот. Дизајнот без вентилатори избегнува бучава и апсорбира дожд и прашина во куќиштето. 202 ЛЕД светилки за магла килибарно жолта совршено симулирајте ја шемата на зракот на фабричките халогени светилки, излезете 360° осветлување со целосен агол. Нема сенки и темни дамки, што му овозможува на возачот да има пошироко и подалеку видно поле и побезбедно возење. AUXITO 9005/HB3 LED светилки усвојува двострани ZES LED чипови, давајќи 12000lm/Сет излез на светлина, 300% посветла од халогените светилки. Нема темни дамки или маглива светлина. 6500К ксенон бело. Ви овозможуваат да гледате далеку и пошироко за време на ноќното возење. Лед светилките 9005 се ист зрак дизајниран како халогени светилки, ултра тенок интервал на чипови, обезбедуваат совршена шема на зрак.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Jardwe 2 парчиња лепливи лепила за лепила силна стапка за залепеност Транспарентни лепила куки бисери за руменило силна леплива кука

Куки за лепење : форма на носот на слон, многу креативна и шармантна Лепички куки за виси : Силната леплив

DEN 160.96

Црн турмалин кристален моливче точка оргон приврзок ѓердан со прилагодлив кабел - природни лековити кристали и камења за мажи, жени

Синџир на ѓердан : Прилагодлив од минимум 8 инчи до максимум 15 инчи Големина на приврзок за оргон : околу 1

DEN 2.33

Guerotkr 4 компјутери, транспарентни рачки на кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и фиоки, CAT

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1.00

Закачалка за венец, Прилагодлива Закачалка За Врата на Венец За Влезната Врата Се Протега Од 15 До 25 Инчи, Преку Куките На Вратата

Сезонска Закачалка За Венци : Погодна За различни видови врати, куките на вратите се дизајнирани да виса

DEN 1.00

Womenенски Plusенски плус големина Камизол фустан памук постелнина шпагети ленти лабава v вратот преклопување долг фустан летен ретро макси

Парите ќе бидат донирани за да им помогнат на скитниците на кучињата да купат 2 заштеди дополнителни 15%, �

DEN 3.00

Microflex SU-690 за еднократна употреба нитрилни нараквици, без ракавици, без прашок за чистење, механика, автомобилски, индустриски

Трајни нараквици на нитрилни испити Ansell Micro Flex Supreno SU 690 нитрилна нараквица се прави со трајна формулаци�

DEN 731.20

Xixian дигитална храна 0.00-14,00 pH метар со висока точност сензори Интелигентни тестери за киселина на температура BT Mobilephone Контрола

Голем црн ЛЦД дисплеј со меко осветлување може лесно да се справи со различни околини, прикажувајќи и вр

DEN 2.33

8 ПАРЧИЊА Украси За Ноќта На Вештерките Внатрешно-Тркач На Пајакова Мрежа + Черепни Плакети + Шамија Од Камин Од Камин + Абажур

Количина ќе добиете 1 x црна маса тркач+4 x placemats+1 x 1 x мантил шамија + 1 x абажур + 60 парчиња лилјак stickersIt мора

DEN 184.00

Женски квадратни чипка чипка цврста боја на чипка за шиење чипка рекреативна цврста боја три четвртина ракави врвови

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Направени во САД или �

DEN 79.84

Осалади Плет ламба сенка хартија за ламба сенка виси оригами ламба сенка преклопување на фенер декоративни лабави хартии ламби за дома хотел

1 Сенка на ламбата со плеат направена од материјал со добар квалитет за да ви обезбеди долго време и издр

DEN 1.33

Штанд со чадор од рузум, решетката за чадори за домаќинства, чадор за чадори за железо уметност, држач за стапчиња за складирање на

? Шупната шема, може да се одржи добра вентилација да го направи вашиот чадор слободно да дише, ели да го �

DEN 1113.60

Окемео 2 Во 1 Соларен Панел Ѕид Монтирање За Прстен Стап до Камери, Прстен Рефлектор Камери, Арло, еуфи, Реолинк И Соларен Панел

●2 Во 1 Дизајн Qokemeeo mount е за монтирање на соларни панели и камери за надзор заедно, така што не се грижите �

DEN 367.84

N/A ретро ковано железо чадор чадор решетката за складирање корпа за преклопување чадор решетката комерцијална чадор цевка нордиска

Вградена лента за вода за складирање на вода за да спречи протекување на дождовница Стабилна шасија, не

DEN 960.00

Метал Еднонасочна Струја Приклучок Приклучок, Отпорност На Корозија Добра Еластичност ЕДНОНАСОЧНА Струја Приклучок Приклучок За

Применлив Модел : приклучок за ПРИКЛУЧОК ЗА напојување СО ЕДНОНАСОЧНА струја За A54 A54 C K53e K53 E K53 S K53 SV Прим�

DEN 101.92

Широка Торба За Складирање Алатки За Уста Торба За Тешки Алатки За Торби За Чување Торби Организатор За Рачни / Електрични Алати Со Ремен

Удобен за носење, идеален е за секојдневна употреба, Идеална торба со џебови со големина за да ги задржи�

DEN 1433.60

Funstick 12 x276 огледало злато трајно винил лепило винил за налепници за огледало на златници од крик, wallидни налепници, рефлектирана

⚠ ????????? : предниот дел на ???? Постојаниот винил е покриен со ????? ???? ??????????? ????, па изгледа сјајниот златен ви

DEN 1.67

Страничен панел со спортови за спортска облека со 2-бои V-вратот за дишење на кошула од кошула со униформа на врвот на врвот

Jerseyерси, мрежа Повлечете го затворањето Фудбал лига со ракави со 2 бои / странични униформни врвни Влажн�

DEN 2.00

ЛОДРИД ТАГА ЗА МЕРИЈА со подлога со дното, медицински сестри торби за медицински сестри, торба за медицинска работа со слој за складирање

【Паметен дизајн】 : Оваа торба со медицинска сестра има посебен компјутерски оддел со поставеност за да

DEN 200.00

Зенвиста празни контејнери за козметика, замрзнато стаклено тегла со метализирана златна капа за крем, лосион, мелем за усни -

Одлично складирање и повторна употреба : Стаклените козметички контејнери се еднократно за чување крем

DEN 1.33

4 -ти јули високи хеланки за половини за жени со американско знаме за јога тренинзи за тренингот Ултра мека четкана атлетска теретана панталони

100% полиестер ✤✤ Фекција : Дизајнот на високи половини помага да се обезбеди удобност, како и фигура во ф

DEN 79.84