• Обновено
Комплет Садови за вечера со меламин ,Сад со изглед На Дрво Од 12 Парчиња, Закуска Од Дрво, Овошје, Орев, Садови За Десерти Со Послужавник И Комплет Решетка За Складира?

Комплет Садови за вечера со меламин ,Сад со изглед На Дрво Од 12 Парчиња, Закуска Од Дрво, Овошје, Орев, Садови За Десерти Со Послужавник

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Прибор за јадење 12-сет вклучува : 1xserving послужавник, 10x снек јадење, 1x сад за складирање решеткатаМазната површина на садот го олеснува чистењето, може да биде миење раце или машина за миење садови ,Не печете во микробранова печка или користете во печки. Висококвалитетни материјали : нашиот комплет за прибор за јадење изработен од меламин кој е без БПА,без мирис,издржлив,отпорен на кршење, отпорен на чипови и отпорен на гребење.Совршен за внатрешна и надворешна употреба, кампување или забави. Елегантен и практичен дизајн : оваа текстура на садови со изглед на дрво е жива и природна, елегантна и шик. Кога не е во употреба, може да се наредени и складираат, не само за садови, туку и убави и уредни како уметност. Тип на повеќе елементи : нашиот сет за прибор за јадење вклучува различни видови кои можат да ги задоволат видовите животни потреби. Широко се користи : погоден е за семејно собирање и забави на отворено.Скара или ресторан.Можете да ја наполните трпезариската маса или змискиот бар со пијалоци ,колачи,чај.овошје,салата, десерти и други вкусни задоволства за вашето семејство или пријатели. Прибор за јадење 12-сет вклучува : 1xserving послужавник, 10x снек јадење, 1x сад за складирање решетката.Мазната површина на садот го олеснува чистењето, може да биде миење раце или машина за миење садови ,Не печете во микробранова печка или користете во печки. Висококвалитетни материјали : нашиот комплет за прибор за јадење изработен од меламин кој е без БПА,без мирис,издржлив,отпорен на кршење, отпорен на чипови и отпорен на гребење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЈРЈВН-Подароци За Дипломирање, Сега Потопло За Еден Степен Шолја За Кафе, Подароци За Дипломирање За Неа Девојки Пријатели, Божиќни Подароци

ПОДАРОЦИ ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ : дали сеуште барате соодветен подарок за дипломирање за вашиот пријател, машки

DEN 334.56

ДОИТУЛ 24 парчиња Кутии Прозорец Кутија За Бонбони Контејнери За Завиткување Хартија Контејнери За Пита Контејнер За Чоколадна

Крафт хартија Кутии за колачиња крафт : кутијата може да го спречи курвата од јајца од оштетување, дефор�

DEN 233.92

Tqdaiker Смешна картичка за Денот на вinesубените за девојка девојка, прекрасна картичка за годишнина од сопругата, се сеќавате

Смешна loveубовна картичка, не само за Денот на вinesубените, туку и за годишнината, совршени подароци за в Va

DEN 3.00

Кесички кесички торби со голем капацитет торба на отворено торба со голем капацитет торба за кампување на отворено игра за складирање

Оксфордска крпа, полиестер Рачката е удобна, што ви овозможува да ја држите без повреда и замор Добар по�

DEN 393.60

Микрофон за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за Astroa30 A30, A40,

Оваа микро пена спречува звуци на здивот да влезат во микрофонот Овој ветробрански стакло ви овозможув�

DEN 127.20

Лорви Коњ На Преријата Приклучок LED Ноќно Светло Автоматски Сензор Самрак До Зори Декоративна Ноќ За Спална Соба, Бања, Кујна, Ходник,

МЕК БЕЛ СЈАЈ : Лорви Производ Ноќното Светло ви помага да се движите низ куќата ноќе Само вистинската ко�

DEN 255.84

AEXIT 2PCS 3,5 см лепила ширина од 10 метри должина од 1 мм дебела двојна еднострана запечатување шок -изобилна леплива лента за пренесување

Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер Нето тежина : 171g; Содржина на пакетот : 2 парчиња x сунѓерс�

DEN 236.80

Фенерче за полнење зеродис, QX3 400LM Водоотпорна Лед Рефлектор Подводна Фотографија Од 100 МЕТРИ Видео Нуркање Пополнете Лесен

Постојат два прекинувачи за лесна конверзија на бело светло, црвено светло и сино светло, повеќе режими

DEN 799.84

Обвивки за седишта за автомобили со дисиутого, за Хонда Цивил 2017 2017 2018 2019 2020 2021 Седан целосен сет faux кожа водоотпорна седиште

Направено од премиум сунѓер и кожа за дишење за да го ослободите вашиот замор за време на возењето Дури �

DEN 145.44

Снабдување со слобода рамен заптивка плетенка од фиберглас јаже 1/4 дебела x 1,5 ширина x 50 'ролна. Врата од шпорет од дрво, тава

Оценето со оценка од 1000 степени 1 / 4 "дебела x 1,5" ширина x 50 метри долга ролна Направено во САД Разновидна, �

DEN 235.20

Lacrosse dr гроздобер метален знак лакроза декоративен wallид стрит знак лакроза спортски знак лакроза плеер подарок за домашен бар вечера

✔ Материјал : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, и�

DEN 412.80

ИЖЈ Ѕид-Монтирани Капка-Лист Маса, Виткање Кујна &засилувач; Трпезариска Маса Биро, Табла Со Висока Густина Деца Маса, Домашна

€é безбедносна И Издржлива Конструкција Q Оваа маса за преклопување монтирана на ѕид е изработена од ви

DEN 771.20

Амбезон цвет калај кутија, цветна шема романтична пролет на пролетта на вinesубените Ден на венчавки Тема уметнички дела, преносен правоаголник

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 398.40

Служлива кутија со молив на мандала, детална мистична шема, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, портокалово и бело

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 271.84

Шандри за полирање од дрво метал 10PS 50 mm назад кадифено сунѓерски диск шкурка, сунѓер со четкана шкурка, со подлога за полирање 1PS, додатоци

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Материјал : Сунѓер шкурка...

DEN 3.00

Комплет за ловион за лов на трепки за врски со врвен квалитет Доли со мали и средни влошки - 1 избор за професионално виткање, перминг,

Брендот за камшик на Доли, гаранција за квалитет на премиум, чувствувајте ја разликата бренд на Lash на До

DEN 559.84

Подредениот нов адаптер 13.5V AC/DC компатибилен со Mattel Inc PS15B-1351200U PS15B1351200U PS158-1351200U топли тркала Производител на автомобили

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33

Пакет од 10 сунѓер за шминка за прсти, мини за убавина Блендер за лице за шминка за очи мека еластична козметички прст во прав со крем за

Подигање во прав со прсти : Изгледа симпатично и убаво, мало и лесно да се носи на прстот, едноставна рабо

DEN 0.33