• Обновено
ДОИТОЛ Штала Рачки На Вратите На Шталата Рачки На Вратите На Шталата Рачки На Вратите На Шталата 4 Комплети Рачка За Прицврстување Рачка На Штала Туркање На Вратата

ДОИТОЛ Штала Рачки На Вратите На Шталата Рачки На Вратите На Шталата Рачки На Вратите На Шталата 4 Комплети Рачка За Прицврстување Рачка

DEN 839.52

Залиха
Во магацинот.

КОМЕРЦИЈАЛНИ ПРИТИСНИ ПОВЛЕЧЕТЕ ЈА РАЧКАТА на ВРАТАТА плочата за влечење на вратата може да биде на различни места како ресторан, бар, бизнис, погодна за занишан врата или јавни површини КОМЕРЦИЈАЛНА РАЧКА на ВРАТАТА Добра изработка, а не акутни рабови, поседувајќи мазна површина, можете да ги користите овие повлекувања на вратите бидете сигурни. РАЧКИ НА ВРАТИТЕ ВНАТРЕШНИ РАБОТИ Simple Едноставна во структурата, лесна за употреба, не е лесна за деформација, можете да ја користите плочката на вратата со доверба. РАЧКА на ВРАТАТА од ПЛАКАРОТ Изработени Од врвен материјал од нерѓосувачки челик, со одлична изработка, многу и во употреба. ПОВЛЕКУВАЊЕ НА ВРАТАТА за БАРАКА долната плоча е широка и густа, со широка основа, со голема површина на лежиштето, стабилна и не паѓа. КОМЕРЦИЈАЛНИ ПРИТИСНИ ПОВЛЕЧЕТЕ ЈА РАЧКАТА на ВРАТАТА плочата за влечење на вратата може да биде на различни места како ресторан, бар, бизнис, погодна за занишан врата или јавни површини. КОМЕРЦИЈАЛНА РАЧКА на ВРАТАТА Добра изработка, а не акутни рабови, поседувајќи мазна површина, можете да ги користите овие повлекувања на вратите бидете сигурни. РАЧКИ НА ВРАТИТЕ ВНАТРЕШНИ РАБОТИ Simple Едноставна во структурата, лесна за употреба, не е лесна за деформација, можете да ја користите плочката на вратата со доверба. РАЧКА на ВРАТАТА од ПЛАКАРОТ Изработени Од врвен материјал од нерѓосувачки челик, со одлична изработка, многу и во употреба. ПОВЛЕКУВАЊЕ НА ВРАТАТА за БАРАКА долната плоча е широка и густа, со широка основа, со голема површина на лежиштето, стабилна и не паѓа. Список на пакети 4 рачка за влечење на вратата 4 карактеристики На плочата За притискање на вратата-Големина : 30,00Х8, 00Х6, 00см/11, 79Х3, 14х2 плоча за туркање на вратата. - Материјал : додаток за врата од нерѓосувачки челик-Боја : комерцијална рачка на вратата - плочата за влечење на вратата може да биде на различни места како ресторан, бар, бизнис, погодна за замавнување на вратата или јавни површини со лизгачка рачка на вратата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЗТОМ 30мм Дијамантско Кристално Копче Копче За Фиока За Фиоки Модерна Фиока Повлечете Кујнски Ормар Гардероба Рачка 1 парчиња

Фиока Рачки И Повлекува Рачки За фиоки И Влечење30мм Дијамантско Кристално Копче Копче За Фиока Модерна

DEN 416.00

златен топол 10 Пакет Сребрени Копчиња За Кабинети Четкани Копчиња За Фиоки За Никел Сатенски Никел Квадратни Копчиња LS8791MBN Четкани

[ Мерење] : Ширина Х Ширина : 11 / 5ин (30мм) Х 11 / 5ин(30мм); Висина : 1,1 инчи (28мм) [ Пакет] : ќе добиете 10 пакет на каб

DEN 0.67

Qjaiune 12 пакувања со носење кабинет влече црно -златно рачки за фустани, фиоки за кујна влече 5 инчи / 128мм дупка до дупки за

Повлекување на кабинетот : Со модерен минималистички дизајн и дијамантска шема, овие црни и златни фиок�

DEN 0.67

Х-DREE 2 Парчиња 4 Долга 2мм Дебелина Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Ротирачки Шарки На Вратите(2 пиези 4 '' бисагра гираториас

( !) е единствениот производ Име на производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик;Дебелина

DEN 2.33

X-DREE 24mm Dia Бања Врата Прозорец Плакарот Лизгачки Макара Ролери Лежиште 12Pcs (24 mm Dia Бањо Пуерта Вентана Армарио Полеа деслизанте

Содржина на пакетот : 12 парчиња Х Макара Ролери; Тежина : 88гр Материјал : Пластика, Метал; Име На Производ :

DEN 1124.80

Kfjbx 2 парчиња злато шарки железо декоративно гроздобер дрвен накит кутија за подароци за вино за мебел додатоци за мебел

Издржлив и здрав материјал : Направено од не'рѓосувачки челик со добар квалитет Апликации : монтирање за

DEN 1566.40

2 парчиња Прилагодлив Водич За Лизгачки Под Ѕиден Штала Водич За Врата Во Облик На Л Лизгачка Штала Врата На Подот Водич Врата Хардверски

Пакетот Вклучува : 2 х Водич За Подот со Завртка 3 Ако не можете да проверите веднаш по нарачката, ве молим

DEN 814.24

Пиутујар 10 парчиња Керамички Копчиња За Кабинети Зелена Гроздобер Тркалезна Врата Копче Шкаф Кујнски Комода Повлечете Рачка Копчиња 32мм/1,25

ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ќе добиете 10 парчиња керамички кабинет копчиња Дијаметарот на керамичкото копче е 32мм / 1

DEN 2.33

Копнена Стража 16' ● 20 ' Супер Тешка Поли Церада - 16мил Дебела Сребрена / Кафеава Пластична Церада Водоотпорна-церади Тешки Водоотпорни-

Сребрен / Кафеав дизајн со две бои, Може да се користи од двете страни;Дебелина од 16 Мил По Квадратен Дво

DEN 1119.84

Куки за пешкир од ново 4 пакувања, облечена облека од не'рѓосувачки челик, облечена облека за облека, монтирана wallид за тешки

Современ изглед со фино изработка, едноставна, но елегантна, куките за пешкир додаваат деликатно чувств

DEN 223.84

Ravinte 12 Пакет 3 Фиока Повлекува Рамен Црн Кабинет Чаша Повлекува Кујнски Хардвер Кабинет Рачки Фиока Рачки Копчиња 3 Инчен Центар

365дневен бесплатен пробен период : Иако нашите копчиња на кабинетот и повлекувањата на вратите се дефин�

DEN 303.84

држач за четка за врата од Uxcell, дно, држач за легура на алуминиумска легура со црна најлонска четка со 4,7 инчи, 1000мм х 148мм

Држач за легура на алуминиум 1м / 39,37 инчи и најлонска четка, антикара и трајни УВ стабилизиран, сигурен, д

DEN 1.00

S&засилувач; Z TOPHAND 18 во. х 84 во. Двојно Недовршена Врата Од Британска Штала Со Јазли СО 6 СТАПКИ Хардверски Комплет За Лизгачка

Недовршената Врата од Штала Е Направена од 100% Природна Смрека Површината е недовршена и подготвена за д

DEN 2206.88

4 парчиња/Поставете Шарки За Заклучување На Железо за Заклучување На Нозете На Преклопната Маса Самозаклучување На Шарката на Масата

100% нов и квалитетен Лесно Преклопете и СамоЗаклучете Материјал : Големина на железо : прибл 75мм60мм55мм / 3

DEN 532.80

Tehaux 50pcs PVC Транспарентно вшмукување чаша за вшмукување биро за стакло стаклени чаши за вшмукување закачалки за вшмукување

Куки за вшмукување на прозорецот дизајнирани за виси дома и кујнски додатоци, куки за украси за дома Мал

DEN 1248.00

ЦВИГКСЛ Водоотпорна Церада Издржлива/Солза Отпорна На Топлинска Изолација Церада, За Автомобили И Камиони Црвена Пластична Крошна,

❥Спецификации : Водоотпорна Тежина На церада : 170гр / м2, дебелина : 0,32 мм, растојание на дупката : 1м,водоот

DEN 2.67

Тешка Церада Церада Засилени Дупчиња Дебели 6х8 инчи Јп Церада Водоотпорна Зелена Церада Поотпорна Покривна Церада За Кампување На Отворено

ДЕБЕЛИ ОСНОВНИ АТРИБУТИ : Име : Церада Материјал : ЈП материјал(полиетилен / пластика ) Тежина : (160 / 5) Г / м2

DEN 0.67

Најдобро [5 пакувања] Масло ја нанесуваат рачката на вратата од бронзената пасус со отстранлива плоча за заклучување, не-заклучување,

Отстранлива плоча за заклучување за врати со дупки со тркалезна брава што не биле влезни за плочи за пра

DEN 959.84