• Обновено
7XINBOX USB 3.0 SATA III Хард Диск Адаптер КАБЕЛ SATA НА USB 3.0 Адаптер Кабел за 2.5 Инчен SSD &засилувач; Hdd Поддршка UASP, 2.5 инчен/1.8 инчен SATA/SATA2. 0/SATA3. 0 Хард Диск

7XINBOX USB 3.0 SATA III Хард Диск Адаптер КАБЕЛ SATA НА USB 3.0 Адаптер Кабел за 2.5 Инчен SSD &засилувач; Hdd Поддршка UASP,

DEN 127.84

Залиха
Во магацинот.

Забелешка : Поддржува 20 дискови со цврста состојба.5 " и Ссд над 8ТБ не се поддржани. Забелешка : Некои докинг станици се со просечен квалитет и можат да се напојуваат само, но не можат да читаат податоци. Се препорачува да не се приклучува директно во приклучната станица, најдобро е директно да го приклучите USB3.0 во КОМПЈУТЕРСКИОТ USB интерфејс. 0 обезбедува широкопојасен пренос на 5 Gbps, максималната стапка на пренос е 600 M/S, 1gb филмската копија со висока дефиниција може да се заврши за 5 секунди, а преносот на податоци за датотеки е завршен веднаш. Бакар без кислород со висока чистота се користи како медиум за пренос, кој има карактеристики на висока чистота, отпорност на корозија и мала електрична импеданса, со што се намалува загубата на пренос на сигнал и се обезбедува стабилен и непречен пренос на сигнал. Работи на десктоп Компјутери Работи на десктоп компјутери, лаптопи со хард дискови поврзани, паметни Телевизори за читање филмови на хард диск. Поддржете Тв Блу-реј ДВД со ФУНКЦИЈА ЗА репродукција НА УСБ, гледајте блокбастер со висока дефиниција. Забелешка : Поддржува 2.0 дискови со цврста состојба.5 " и Ссд над 8ТБ не се поддржани. Забелешка : Некои докинг станици се со просечен квалитет и можат да се напојуваат само, но не можат да читаат податоци. Се препорачува да не се приклучува директно во приклучната станица, најдобро е директно да го приклучите USB3.0 во КОМПЈУТЕРСКИОТ USB интерфејс. 0 обезбедува широкопојасен пренос на 5 Gbps, максималната стапка на пренос е 600 M/S, 1gb филмската копија со висока дефиниција може да се заврши за 5 секунди, а преносот на податоци за датотеки е завршен веднаш. Бакар без кислород со висока чистота се користи како медиум за пренос, кој има карактеристики на висока чистота, отпорност на корозија и мала електрична импеданса, со што се намалува загубата на пренос на сигнал и се обезбедува стабилен и непречен пренос на сигнал.

Основни карактеристики

USB3.0:
Transmission speed:
5Gbps
Support hard disk:
2.5 inch/1.8 inch SATA/SATA2.0/SATA3.0 hard disk
Supported in Windows 98se/Me/2000/XP/Vista/WIN7/WIN8/WIN10;:

Најдобри понуди

Лумекуба Тешки 75мм Вртливи Матични Тркалца Со Заклучување На Сопирачката, Тркалца За Мебел За Работна Маса, Тркалца За Чинии

●Висококвалитетни материјали : тркалцата се изработени од висококвалитетен челик и тпр материјали, ко�

DEN 1665.60

Qinciao Девојки девојки секвентираат балетски леотарски туту фустан Божиќно танцување облека облеки во ледено уметничко уметничко лизгање

Материјал : Полиестер, sequins и сатен, миење на рацете Табела со големина значи опсег на возрасни за девојч�

DEN 0.67

Loveубовта на мајките подароци, ако гушкањето пред моите деца ме прави лош родител. Добро срање, фенси Божиќно крст танцувачки ѓердан

Совршен подарок нашиот накит е подарок за врвен квалитет за мајка Испратете го на тој специјален некој

DEN 1119.20

Алатки за комунални услуги Aswanka, куки за складирање на приклучоци, бесплатни лепила за лепило за висење, закачалки за wallидови

Куки за wallидови на палецот Совршени куки за wallидови на дизајнерот за вашиот дом Тоа не е само совршена д

DEN 2.33

АНКАНГ 22мм 26мм Најлонски Ремен За Гармин Феникс 7 7Х 6Х Про Феникс 5 5Х Плус 3 3ХР Претходник 935 945 Д2 Браво Брзо Ослободување

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 2.00

Аисо Папагал Кожа Камериер Фиока Организатор За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони И Канцелариска Опрема

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

DEN 159.84

Ѓтим Филм Инспириран Шминка Торба Се Чувствувам Удобно Со Користење На Правни Жаргон Во Секојдневниот Живот Адвокат Подарок За Адвокатите

€ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, �

DEN 0.67

Нула Givenам Дадена Коска Кина Декоративна Плоча Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декорација На Ѕидови Во Домашна

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна чинија за украсување на коска во кина �

DEN 1.67

uxcell Челик Бенд Стегач 22мм Внатрешна Диа Одговара 23-24, 5 мм Од Црево Пролет Бенд Тип Акција Гориво Линија Силиконски Цевка Клип

[Функција] : овие стеги за пролетно црево се лесни за употреба, само отворете ја стегачот со клешта и лесн

DEN 2.00

Гориво Линија Клешта Автомобил Гориво Линија Отстранување Клешта Јаглероден Челик Цевка Брава Отстранување Дебеломер Бензински Клип За

[Материјал] клештата За гориво Од јаглероден челик е издржлива и не е лесно да се оштети, што помага да се

DEN 3.33

Клајн Алатки Д502 - 10 Пумпа Клешти, 10-Инчен Јазик И Жлеб, Брзо Прилагодување Занитвам, 1-3/4 Инчен Максимален Паралелен Опсег На Вилицата,

Клешти за пумпи со Навртка За Брзо Прилагодување овозможува брзо, лесно прилагодување на вилиците на кл

DEN 383.84

Сензор за проток на вода, 1 пц нов G1/2 Машка конец за проток на вода, проток на вода, силен сензор за проток на вода, мерач на мерач на мерач

Апликација : Нашиот сензор за проток на вода е еден вид G1 / 2 "" Сензор за проток на вода од типот на вода, не

DEN 2.33

Cabilock Snack Containers плетен корпа за складирање, облик на мисирка, ткаена овошна корпа за бонбони закуски лента за чување јајце за складирање

Корпа за складирање на зеленчук? Плетена корпа за складирање во форма на мисирка ткаена овошна корпа за

DEN 0.67

Омонс чадор стои, чадор штанд метал, домашен хотел шуплива чадор корпа, водоотпорна и решетка за складирање на чадори за чадори за отповик

Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е �

DEN 3593.60

Организатори на Хемотон Оставата Чајната Кујна Ротирачки Послужавник За Складирање Мрзливи Сузани Грамофон Организатор На Овошје

Организаторот на оставата, чајната кујна е изработен од врвен материјал од јаглероден челик, безбеден з

DEN 321.44

МОПЗ 26 22мм Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 6Х 5Х 3 3ХР Часовник Лесен За Лента За Зглоб

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 350.24

Машка Долна Облека Боксери Тенок Дише Рамен Обичен Долна Облека Печати Машки Спортски Панталони Долга машка долна Облека Врска

слатки атлетски шорцеви шорцеви комбинезони мажи слаби фит контрола на стомакот шорцеви за пливање сув

DEN 0.67

Неблагодарна работа Ремени Во Светот Хоризонт Фитнес 3.0 Т | ТМ103 | 2004 Неблагодарна Работа Појас + Слободен Силиконски Масло

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

DEN 4479.20

Електропл Универзитет во Вирџинија Кавалирс боја и хром позлатен премиум метален автомобил со автомобили моторцикл NCAA колеџ амблем

Прекрасна ставка за подароци за вашиот омилен fanубител на спортски колеџ NCAA Испратена во заштитна, пена

DEN 367.84