• Обновено
Оган HD 8 Таблета-Жолта

Оган HD 8 Таблета-Жолта

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

8 " HD дисплеј; 16 или 32 GB внатрешна меморија (до 400 GB со micro SD)3 GHz четири-јадрен процесор. До 10 часа траење на батеријата. Без раце Со Алекса, вклучително и вклучување/исклучување. 2 ПРАТЕНИК предна камера + 2 ПРАТЕНИК ЗАДНА ХД камера. Двоен Бенд Wi-fi. 90-ден ограничена гаранција. Уживајте во милиони филмови, ТВ епизоди, песни, книги, апликации и игри. 8 " HD дисплеј; 16 или 32 GB внатрешна меморија (до 400 GB со micro SD).3 GHz четири-јадрен процесор. До 10 часа траење на батеријата. Без раце Со Алекса, вклучително и вклучување/исклучување. 2 ПРАТЕНИК предна камера + 2 ПРАТЕНИК ЗАДНА ХД камера. Двоен Бенд Wi-fi. 90-ден ограничена гаранција. Уживајте во милиони филмови, ТВ епизоди, песни, книги, апликации и игри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Heeyoo двострана лента со тешка лента за монтирање водоотпорна леплива ленти Силна еластичност повторно користена повеќенаменска

【Лесен за употреба】 Двокреветна wallидна лента е задолжителна ставка во вашиот дом Може да го намали ошт

DEN 3.33

Хоризонтална Картичка Случај Еед Чекан и Срп Абс Име Тагови Носителите Значка Со Отстранлив Носителот Вратот Јаже Лична Карта

Направено Од Издржлив Материјал За Стомачни Мускули Со Отпорност На Триење И Корозија Внатрешната Голе

DEN 216.00

Кисангел Пумкин Декорирање на кофа со бонбони од тиква од тиква: Jackек О Фенер 3 парчиња предводени светла Трик или третираат торби

Светлината е изработена од врвен материјал, кој не е лесен за деформирање или Кофа за фенер од тиква Одл�

DEN 3.00

ДЕЈЈА Еднорог Галакси Ѕвезденото Небо Корпите За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

DEN 527.84

2 Заштитник на Подлогата За Пакување За 2022 Година Macbook Air 13,6 Инчи 2022 Ослободете Го Моделот M2 Chip A2681 Со Touch ID Јасен Заштитник

☞●Ве молиме проверете го моделот на вашиот лаптоп пред купувањето!Овој Заштитник На Подлогата За Допи�

DEN 1.67

Глава Раш Вијаг -ринг: Сина смешна габа за мажи - Диплома за забава, и концерт за замок за пријатели, смешни предмети - Совршен

Забава за секого : задолжително за оние кои сакаат новини и подароци за замолчување Додадете малку хумо�

DEN 1.33

Пеперутка во рози џунгла молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент Пенки за пенкало за козметика торба за училишни

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

DEN 3.00

Сад М1128 Страјкер Мобилен Пиштол Систем Мод Вториот Коњанички Полк Германија 2020 1/72 Абс Резервоар Претходно Изграден Модел

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : Ширина : Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Претходно со�

DEN 1024.80

Комплет за естетска книга со аромоти, комплет за резерви за книги за безобразник за куршум Junkурнал, лаптоп А6 мрежи, стационарни материјали

? Содржи премија за естетска решетка за естетска решетка (256 Sheets)+корица за книги 8 листови со листови за н

DEN 0.33

Соларен Панел, Соларен Полнач, Полнач За Соларни Преклопни Торби Монокристален Силикон 15w 5V Надворешен Пренослив USB Соларен Панел Полнач За

●Висококвалитетни Материјали●Соларниот панел е изработен од монокристален силикон, соларниот полнач

DEN 1593.60

КОМПЛЕТ За Пила ЗА Бетонска Дупка FLKQC, 30мм 40мм 50мм Дупчалка За Дупчалка Сдс Плус Секач За Ѕидни Дупки на Стеблото со Поврзувачка

Едноставна работа, лесна за употреба и брзо перфорирана Фалсификување тврда легура, калење на висока те

DEN 2.67

Redswing Виткање Рака Камион Доли, Strudy Железо Цевка Рака Количка Со Телескопски Рачка, Тешки 2 Тркала Доли За Движење, 265 фунти

Издржлив Материјал : голема основа од алуминиумска легура широка 13,8 " / 35 см и 6,7 " / 17 см без бучава, издржл

DEN 959.84

Лунарна Торба За Перење Партија За Диносауруси, Влекачи Цртан Филм Сон Земјиште Фантазија Суштества, Попречуваат Кошница Со Рачки Затворање

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 319.84

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат Со Пеперутка Цветни Пролет Печати за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

DEN 703.84