• Обновено
XXIOJUN-Бања Решетката, Када Фиока Прилагодливи Водоотпорен Нелизгачки Невидливи Песна Цврсто Дрво Заштита На Животната Средина Семејство Спа

XXIOJUN-Бања Решетката, Када Фиока Прилагодливи Водоотпорен Нелизгачки Невидливи Песна Цврсто Дрво Заштита На Животната Средина Семејство

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

# Материјал : 100% еколошки цврсто дрво; големина : 75 / 111х23см + Мултифункционална подлога за капење, складирање со голем капацитет, дизајн на партиција, уредна и уредна; телескопска заграда, невидлива патека, погодна за сите видови кади. + Силиконски лепенка отпорна на лизгање за да се зголеми триењето со кадата, против лизгање, стабилна и безбедна; водоотпорен лак за продолжување на работниот век. Може да се постави : црвено вино, кафе, овошна чинија, крпа, таблет, мобилен телефон. Ако не ја примате стоката нормално или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време; директно продадени од производителот, поддржете повеќе набавки. +Капење најдобриот придружник + Име На Производ : Багажник За Кади + Количина : 1 парче + боја : Розова боја : едноставен стил : едноставен стил : - Панел : цврсто дрво (дебело, отпорно на абење, не е лесно да се скрши) големина : Л : 75-111см; В : 23см висина : 5 см.нето тежина : 2,3 кг. капацитет на Лежиште : 18кг. дизајн на партиција, уредна И Уредна - Телескопска Заграда, невидлива Патека за Сите видови кади - Силиконски лепенка отпорна на Лизгање за дополнително триење со кадата, нелизгачки, Стабилен и безбеден-водоотпорен лак За продолжен век На траење + одржување : чувајте го на проветрено место за да Го Продолжите работниот век.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Држач за четкичка за заби за бања Мултифункционална четка за заби против дашиши и комплет за стискање на паста за заби со 4 чаши, 5 слотови

Материјал : Направено од избрана оценка за храна, хигиенска и никогаш 'рѓа, сјајна површина никогаш не из

DEN 3.33

Сапун Сад Туш Ѕид Монтирани Сапун Послужавник Туш Бања Кујна Маса Креативни Сапун Решетката Со Практични Кука Бања Крпи Во собата

ЛЕСЕН За ИНСТАЛИРАЊЕ Оваа Лента За Сапуница Има Самолеплив Дизајн со Голема Носивост Задебелена Пласти

DEN 2.00

ОМУНС Багажник За Крпи Мат Бања Хардвер Полица За Решетки За Крпи, Самолеплив Алуминиумски Држач За Крпи Без Удари Хардвер За Бања

Крпа Решетката Пешкир Бар Бања Крпа Држач Материјал : Алуминиум Пешкир Решетката Железнички Бања Додат�

DEN 2.33

Држач за Складирање На Воздушни Обвивки јимерлен Компатибилен Со Решетката За Складирање На Ѕидни Монтирање На Дајсон Airрап За Додатоци

?●Надградба На Просторот● : јимерлен мултифункционален држач за складирање метал монтиран на ѕид (Lx Wx H

DEN 558.24

Јас сум во пензија, не се забавувате на работа утре на лице крпи за пешкир Премиум крпи за миење на миење за хотелска бања и бања

Материјал : Крпите за лице се изработени од висококвалитетно супервлакна, меко, издржливо, деликатно на

DEN 239.84

Гном Бради За Занаети Партија Зајаче Аранжман Прозорец Орнаменти Велигден Врата Декорација Велигден Пред Декорации Украси Дома

Украс Од кристална Ѕвезда Голем Божиќен Украс Врата За Пакување Божиќни Украси Висечки Велигденски Јај

DEN 3.00

Луксузен туш кади вшмукување чаша поставува корпа за полици за туширање + држач за сапун за сапун + 6 пакет замена за вшмукување чаши куки

【8 парчиња Организатор за туширање сет】 Комбинацијата на кади за туширање и сапун за вшмукување е поуд�

DEN 319.52

ВИОНЦ 3 Во 1 Силиконска Четка За Тоалет Монтирана На Ѕид Со Долга Рачка За Домаќинство Без Ќорсокак Артефакт Додатоци За Бања

Материјал за заштита на животната средина, безбеден , силен и издржлив 360° чисти без ќорсокаци, може да с�

DEN 2.67

Вегански пријатели, не крпи за храна, крпи за миење на телото, меки меки за миење садови со слатки печатени за кујна за кујна секојдневно

Суперфина влакна Направени во САД или увезени Големина 13,8 "x 28,7" Материјал Прилагодените печатени крпи

DEN 231.84

Тоалет Четка Тоалет Четка Држач За Домаќинство Тоалет Чистење Четка, Бања Долга Рачка Чистење Четки Со База 360° Без Мртов Агол Тоалет Четка Во

Тоалет Четки Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата

DEN 545.60

Свежи лимони со овошје од цитрус 2 пакувања памучни држачи за бришење на топката Организатор диспензерот пластични памучни влошки

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

DEN 0.33

Адовје Бања Мат Беж Мермер Сина Карпа Сива Бледа Апстрактна Синкава Креда Пријатна Бања Декор Бања Килим Со Нелизгачки Поддршка 16 Х 24

Големина : 24 х 16 инчи / 60 х 40 см Материјал : површина на ткаенина од фланелет, многу абсорбента И БРЗО се С�

DEN 2.33

Вемион 2 парчиња Божиќна четка за заби чаша Божиќна чаша за вода пластична вода Tumbler стоматолошка чаша за плакнење чаша бања

Стр Божиќни еспресо чаши : Дизајнот на Божиќните елементи го прави да донесе повеќе празнична атмосфера

DEN 1.33

CERYUEE Игри Туш Завеса Во собата Со Килими За Бања Декор Шарени Видео Гејмер Контролор Бања Завеси За Деца Момчиња Тинејџери,

100% Полиестер Што МОЖЕТЕ да ДОБИЕТЕ—1 Завеса За Туширање со 12 Куки, 1 Подлога за Капење, 1 Контурна Подлога

DEN 228.48

Пешкир За Капење Пешкир Пинк 2 Комплет Крпи За Капење, 70 Х 140 см Совршена Големина Абсорбента Со Дебелина Од Природен Памук

Мекиот допир на овие луксузни и извонредно кадифени крпи ви овозможува да почувствувате бањска величес

DEN 0.67

Wykdd Дневна Соба Ткиво Кутија Орев Дрво Хартија Кутија Маса Десктоп Кутија За Складирање Дрвени Ткиво Случај Кујна Ткиво Кутија

Убави линии со удобен допир Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза Употребата на материјали и прои�

DEN 412.80

Калори Ковано Железо Послужавник Ѓердан Лента Када Организатор За Када Када Послужавник За Када Кревет Лента Организатор Злато

Фиока за Сервирање метал : Одличен метален материјал, не е лесно да се деформира или скрши во повеќето си

DEN 2.00

ЗЦМЕБ Кутија За Ткиво За Домаќинство Тркалезна Квадратна Кутија За Складирање Салфетки За Маса На Врвот На Чајната Маса Ресторан

и стилски изглед дизајн Издржлив материјал и прекрасен изглед ја прават кутијата Може да се користи во �

DEN 2346.72

Кабилок Када Послужавник Када Послужавник 2 парчиња Бамбус Сапун Садови Дрвен Сапун Држач Сапун Случај Фиока Када Туш Сад Сунѓер Држач За Кујна

Држач за сапун од бамбус, брзо одводнување, цврст и издржлив, давајќи ви висококвалитетно животно искус�

DEN 1147.20