• Обновено
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS - BL 13/16 инчи до 38mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:38mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар: 65

VXB Бренд Јапонија MJC-65CS - BL 13/16 инчи до 38mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:38mm Должина Спојување:

DEN 8504.32

Залиха
Во магацинот.

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 13/16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 38мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. Спојување Создаден 1 Дијаметар : 13/16 инчи. Спојка Создаден 2 Дијаметар : 38мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. БРЕНД VXB, Nbk Јапонија MJC-65 CS-BL 13/16 инчи до 38mm Jaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65 CS-BL 13/16 инчи до 38mm флексибилна Спојка од Типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 13/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 38ммспојка Должина : 90надвор Дијаметар на спојката : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Панвола Дај Ми Ги Сите Податоци Истражувач Научник Аналитичар Наука За Податоци Компјутерски Гик Керамичка Кригла За Кафе 11оз Бели

ПРЕМИУМ КЕРАМИЧКА ШОЛЈА ЗА КАФЕ : оваа висококвалитетна керамичка бела кригла 11оз има премиум тврд капу

DEN 2.00

Играчка За Фрлач на змејови, 2023 Новиот Детски Сет За Играчки За Фрлачи На Змејови Вклучува Два Змејови Фрлач, Забавни Играчки Играчки За Змејови

`+Иновативен Дизајн Оваа играчка за фрлање змеј, со механичка пружинска структура, не бара батерии и мож�

DEN 191.84

ДОИТУЛ 16 парчиња Самолепливи Тркалца Кутија За Складирање Макара Ротација Од 360 Степени Тркалца За Мебел Тркала За Тркала Пластични

Исто така, може да биде добар избор за подароци за домаќинство за вашите пријатели Тие ќе го направат то�

DEN 162.88

Скон 4фт Приврзок Линеарно LED Суспендирано Осветлување 30w LinkableModern Тела Рефлектор За Соба Канцеларија Продавница Гаража

Линеарна комбинација светилка може да се користи како канцеларија / супермаркет / продавници / болни�

DEN 1360.00

10x Лупа Преклопен Бројач За Зголемување На Конецот Тестер За Постелнина Универзален Пренослив Лупа Од Легура На Цинк Со Скала &засилувач;

Преклопен Бројач За Зголемување На Конецот, Преклопен и стоечки дизајн, компактен лупа ЗА преклопување

DEN 1.00

Атихао Стакло Вшмукување Чаша, 90 Степени до 270 Степени Прилагодливи Стакло Вшмукување Чаша Дома Стакло Инсталација Поправање Алатка

Рачката на оваа висококвалитетна вшмукувачка чаша е изработена од алуминиумска легура, која е цврста и

DEN 2.33

Aexit TZ-8108 AC240V Излези &засилувач; Додатоци 5A DPST Моментален Страна Ротациони Ролери Рачката Излез Прекинувач Ограничување

Тип на акција : Моментален; Тип На Контакт : DPST; Тип На Активатор : Странична Ротациона Рачка На Ролери; Ре�

DEN 3.00

CNNRug Биро Светилки LED Шминка Огледало Три Страни Преклопување HD Допир Лупа Три-Пати Облекување Светло Огледало Осветлени Огледало

*LED Десктоп Преклопен HD Огледало За Шминка : 22 LED Светла, HD Огледало со Висока дефиниција, Професионална т�

DEN 496.00

UUcovers за Ipad Pro 12,9 Инчен Случај 6-ти/5-ти/4-Ти/3-Та Генерација 2022/2021/2020/2018 Со Држач За Молив Рамо/Рака Ремен [Автоматско Будење/Спиење]

? Компатибилен Модел : ? само компатибилен Со Новиот Ipad Pro 12,9 Инчи 2022 Порака, (6та Генерација; Број На Модел

DEN 511.84

Либерална Светла Денот На Мајките Подароци за Мама Од Ќерка Син, Врежана Ноќна Светлина За Мама, Божиќ, Денот На Благодарноста,

Врежани срдечни изреки Таа е светот за вас и вашето семејство Уживајте во среќните часови со вашата мај�

DEN 2.33