• Обновено
Африканско Знаме Бербер Кејп Професионална Престилка За Сечење Коса Фризер Кејп Барбер Додатоци За Мажи Жени

Африканско Знаме Бербер Кејп Професионална Престилка За Сечење Коса Фризер Кејп Барбер Додатоци За Мажи Жени

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : изработен од полиестер, многу издржлив. Дизајн : престилка за фризура е многу лесна за употреба, со прилагодлив врат, можете да ја прилагодите еластичноста според вашите потреби. Дизајн на целосна покриеност за да спречите скршена коса да падне врз себе. Големина : должина на престилка за Фризура : 66,9 инчи, ширина : 56,7 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Прилика : стилската берберска престилка е погодна за различни прилики во животот, домот, берберницата итн. Многу е лесен за употреба. Можете исто така да го подарите како подарок на вашето семејство и пријатели. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не , нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : изработен од полиестер, многу издржлив. Дизајн : престилка за фризура е многу лесна за употреба, со прилагодлив врат, можете да ја прилагодите еластичноста според вашите потреби. Дизајн на целосна покриеност за да спречите скршена коса да падне врз себе. Големина : должина на престилка за Фризура : 66,9 инчи, ширина : 56,7 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Крофна Лак Коса Клипови Сјај Кекс Коса Лак Фиба Шарени Алигатор Коса Барет Виножито Крофна Колачи Лак Фризури За Жени Девојки Додатоци

Пакет : ќе добиете 2 стилови на клипови за коса со лак, а тоа се клипови за лак за коса од крофна и клипови �

DEN 127.84

12 Парчиња Паѓаат Чкртаници Карирана Коса Чкртаници Божиќна вратоврска За Коса карирана Еластична Карирана Ткаенина Ленти За Коса Повеќе

Вклучен пакет : ќе добиете 12 парчиња карирани чкртаници за коса, доволно количество за ваша секојдневна

DEN 3.00

Мапофбеаути 24 инчи/60см Долга Кадрава Синтетичка Екстензија На Коса Партија Прилагодлива Прикачена Бејзбол Капа Перика

100% Сосема Ново б ставање На Капачето за перика; в ставање на перика, прилагодете ја внатрешната Мрежна Т�

DEN 2.00

2 ПАРЧИЊА Клипови За Коса За Пеперутки За Жени Девојки Шишки Странични Шноли Додатоци За Коса Од Патка 2 Светло Жолти Пеперутки

Моден дизајн : на клиповите за коса има дизајн на пеперутки и бисери,пеперутката е изработена од дизајн �

DEN 219.04

Арборвита Лист Во Прав Темјан Во Прав Кедар Бран Кинески Хербални Лекови Во Прав Шампон Пакет Не - Липидна Губење На Косата Косата

Арборвита лист во прав темјан во прав Кедар бран Кинески хербални лекови во прав шампон пакет не липидн

DEN 1243.20

Kundal пакет сет на шампон без сулфат и балсам поставен со арганско масло, цреша од цреша, 2 шишиња навлажнувачки шампон и 1

Пакет сет на шампон и балсам без сулфат, поставен со масло од арган : шампон за најдобар продавач и балса�

DEN 559.84

Алигаторски Клипови за Коса, 100 парчиња Метални Клипови За Коса Со Еден Крак Рамни Алигаторски Клипови Со Клипови За Коса Од Патка За

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ ќе добиете 100 парчиња алигаторски клипови за коса со еден столб во црно, доволно за �

DEN 127.36

Дофаш 200 парчиња Коса Гумени Ленти Без Оштетување Голема Коса Гумени Ленти Издржливи Меки Еластични Врски За Коса Држачи За Опашка

?Премиум ТПУ, лесен за ширење со добра еластика Материјал за заштита на животната средина и безбеден...

DEN 127.84

3х-Xpressions Плетење Коса Претходно Испружена - 28 Инчи | Канекалон Влакна Синтетички Снопови За Коса-Без Јазли, Подготвени За

Претходно Испружена Плетенка Коса XpressionsИзработени од Влакна Канекалон Обезбедува мека, свиленкаста т�

DEN 1.33

Лариау 6 парчиња Слатки Цртани Клипови За Коса За Девојчиња Каваи Зајачки Цветни Шноли Мала Патка Бил Клипови За Коса Без Свиткување Иглички

⫸Висококвалитетен Материјал : шноли за Коса изработени од издржлив мек мат финиш материјал Има доволно

DEN 1.67

WZHSDKL 6 инчен титаниум топло Виолетова Летање Ножици Палецот Ножици Ротирачки Фризерски Ножици Фризерски Летање Ножици

Професионална фризура, полирана површина, отпорна на абење, педантна изработка, добра острина, умерена �

DEN 111.84

Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За Коса Клип Во Човечка

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

DEN 260.80

10 Мрежа Електрична Машинка За Коса Граница Чешел Организатор Водич Чешел Чешел За Чување Случај Коса Машинка Водич Чешел Контејнер

10 мрежна основа може да собере 10 парчиња чешел за ограничување на косата од сите видови Совршен 10 мрежен

DEN 1.67

ГОРГУ 6 Спакувајте Широки Ленти за Глава за Жени &засилувач; Девојки-Екстра Големи Јазли Женски Ленти За Глава Модни Ленти За Глава-Ленти

Уникатен Дизајн : имаме шест различни бои девојки за коса бендови за да изберете од, за да одговараат на �

DEN 2.67

Цветни Шема Жолта Хелиопси Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 319.84

ЗБОР 6 Парчиња Сатенски Скринши За Коса Меки Еластични Врски За Коса Поставени За Жени Тинејџерки Носители На Конска Опашка

Боја и Количина : 6 бои на еластики за коса, сите бои се блиску до бојата на вашата коса, што може добро да �

DEN 111.84

Jinsa Essentials | Ботанички спреј за светло масло | природни состојки на зеленчук | Навлажнува косата без создавање додава прекрасен

Негувајте и третирајте ги сувите нишки без градење Враќа мекост и отскокнување за лесен стил Додава здр

DEN 319.84

Професионални Машинки За Коса, Жичени Машинки За Коса За Мажи Деца, Силен Моторен Салон За Бабер Комплетна Коса И Брада, Комплет

●Идеален за СамопроцедењеОвој комплет за клипинг е најдобар за самоконтролирање, вклучувајќи детали и

DEN 2.67

Сулпек 3 Парчиња Чешли За Опашка Од Стаорци Чешел Од Нерѓосувачки Челик Чешел За Фолија Од Јаглеродни Влакна, Антистатички Чешел За Коса,Чешли

✀€Она што ќе го добиете ќе добиете 3 парчиња чешли за опашка од стаорци целосно во едно пакување,може да

DEN 79.84

48 Парчиња Божиќ Коса Лак Клипови Рефус За Девојки Божиќ Лак Коса Игла Божиќ Бутик Коса Барети Дедо Мраз Снешко Снегулка Лак Клип Коса Украси

[ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА] : 48 стилови На Божиќни шноли за Лакови, по едно парче за секој стил, вкупно 48 во пакувањ

DEN 271.84