• Обновено
ИНТЕЛ SL793 ПРОЦЕСОРОТ ИНТЕЛ PENTIUM 4 3.40 GHZ/512/800 SL793

ИНТЕЛ SL793 ПРОЦЕСОРОТ ИНТЕЛ PENTIUM 4 3.40 GHZ/512/800 SL793

DEN 2800.00

Залиха
Во магацинот.

Интел-Пентиум-4-СЛ793-3-4-GHz-RK80532 PG096512-Процесор-Приклучок-478-N ве Молиме, проверете дали вашиот оригинален број на дел точно одговара на ова или проверете кај производителот за компатибилност. Клиентите се одговорни за компатибилност. Овој дел е загарантиран да биде целосно функционален, оригинален и автентичен. Интел-Пентиум-4-СЛ793-3-4-GHz-RK80532 PG096512-Процесор-Приклучок-478-N. ПРОЦЕСОРОТ ИНТЕЛ PENTIUM 4 3.40 GHZ/512/800 SL793.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

50 парчиња Терминален Блок За Светилки, Електромеханички 10а Индустриски Материјали За Електрична Контрола, Жици, Напојувања

Погоден за големи магацини, хотелско домување, електрична енергија за домаќинство и фабричка електричн

DEN 0.33

КЛУЧ ЗА Приклучок ЗА Клучеви ПАТИКИЛ, Клуч За Прекинувач За Електричен Кабинет Со 3 Пакувања, Клуч за Прекинувач за Водомер за Гас за

Спецификација : Боја : Сребро; Материјал : алуминиумска легура; Вкупна Големина : 50€35 mm / 2€1,38 инчи( Должин

DEN 1.33

Електричен Чистач За Вртење,Четка За Чистење Со Чистач За Напојување,Рачен Чистач За Туширање,Четка За Чистење Со Вртење Безжична

[Нова Алатка За Чистење На Домаќинствата] Заштедете време професионалната водоотпорна технологија IPX7 �

DEN 511.68

SwpWab Лари Старец Гувернер Пренослива Фолија За Повеќекратна Употреба Задебелена Изолирана Бенто Кеса И За Мажи И За Жени

Изработена Од Задебелена Водоотпорна Алуминиумска Фолија, Торбата Бенто Е Толку Добра Во Одржувањето Н

DEN 1.33

Зонстер Рачен Вентилатор Сакура Печатење Преклопени Вентилатори Откачи Свила Бамбус Рачни Реквизити За Танцување Косплеј Домашна Канцеларија

Тоа е ракотворби со карактеристики Тоа е и практично и уметничко Деликатните и елегантни обожаватели с�

DEN 1.67

Lisusut Едноставност Акрилик Дома Далечински Управувач Вентилатор ЛУСТЕРОТ ПРЕДВОДЕНА Дневна Соба Железо Уметност Вентилатор Светлина Модерна

● Ова светло на вентилаторот на таванот е изработено од железо+акрилна абажур+пвц вентилатор; користи н

DEN 4354.72

Вентилатор За Електричен Камин ДАРЗИ, Вентилатор За Вентилатор, Камин За Камин За Вентилатор За Екстракција, Вентилатор За Камин, Домашна

Многу е погоден за додатоци за оџациВентилаторот за извлекување предизвикан од оџакот генерира аспира�

DEN 2.33

Шлаџ Комерцијални AL53RDJUP626 Ал Серија Одделение 2 Цилиндрична Брава, Влезна Функција За Вртење/Заклучување На Копчето За Притискање,

УЛ Наведени за 3 час оган врата Заклучете ПОМАЛКУ ИЦ цилиндар со Целосна Големина (23030) Опсег на врата 13 / 8

DEN 3184.00

Киола Дизајни Сребрена Тонирана Гравирана Дросера Алисија Алис Сандју Месојадно Растение Овална Ситница Кутија За Накит

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 719.84

Екскрафт Метал Механички Столар Молив со 6 Полни Длабока Дупка Со Вграден Острилка За Архитект Изградба Столарија Правење Писар Алатки

Атрибути : има 1 парче метален механички столарски молив овој комплет за цртање моливи доаѓа со две разл�

DEN 688.00

Dgzzi 3-Пински Вентилатор Забавување Линија 47 Ом Брзина Надолу 50%-55% Контрола На Температурата опаѓачка брзина линија За Компјутер

Овој кабел за намалување на брзината НА вентилаторот на ПРОЦЕСОРОТ е изработен од висококвалитетен изо

DEN 1.00

Аренс микрофибер МОП компатибилен со Swiffer Wetwer Spray Spray Mop Влажни суви подлошки за печење на четки за пополнување на мопчиња

【Што можете да добиете】 4 пакувања со пакувања во пакување во 11,81 x 5,9 x 1,18 инчи, компатибилно со влажен мл

DEN 143.84

1900w Гас Придвижуван Т Пост Возач, 2 Мозочен удар 52cc Бензин Бензин Ограда Пост Куп Возачот, Пренослив Пол Чекан За Ограда Пол со 2 Пост

●МОЌЕН ЧЕКАН за ВОЗАЧ на КУПОВИ q : Тешка, издржлива конструкција на река натрупана река со погон на гас,

DEN 3935.84

XANGNIER 6 Пакет Замена Сламки За Едноставен Модерен 40 мл Тамблер со рачка, Еднократно Јасно Пластични Долги Сламки Со Четка За Чистење За

Компатибилност : овие сламки се дизајнирани За Едноставни Модерни чаши за Тамблери од 40 и 30 мл, доколку с

DEN 143.84

2-Инчен Боја Сферични Најлон Тркалца Тркало Галванизиран Држач Тркалца Вртливата Троседот Тркала Замена Тркала Имајќи Тежина 120 кг За

Карактеристики : дизајн на тркалца со качулка, различни бои што можете да ги изберете Кога ги задоволува

DEN 3.00

Frqianly Багажник За Чевли, 10 Нивоа Организатор За Складирање Чевли, 20-22 Пара Кула За Чевли, Метална Полица За Чевли Стојат За Плакарот

`+Голем Капацитет И Заштеда на Простор 10 слоеви големина : 161 во, лево и десно 5 слоеви големина : 32.10слојна�

DEN 2.00

Куагуан Решетки За Сушење Решетки За Алишта Што Се Повлекуваат За Перење, Решетка За Сушење Облека Закачалка За Преклопна Облека Поставена На

?●ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ ● монтирањето на решетката за сушење облека е направено од висококвалитетна алумин�

DEN 2.00