• Обновено
Атфоликс Филм За Заштита На Екранот Компатибилен Со nodka iTPC-H1562 15,6 Инчен Заштитник На Екранот, Ултра Јасен FX Заштитен Филм

Атфоликс Филм За Заштита На Екранот Компатибилен Со nodka iTPC-H1562 15,6 Инчен Заштитник На Екранот, Ултра Јасен FX Заштитен Филм

DEN 1014.24

Залиха
Во магацинот.

FX-Јасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со nodka i TPC-H1562 (15,6 Инчи) Овој Кристално јасен, високо транспарентен Филм За Заштита на Екранот е речиси невидлив. Со цврстина НА молив ОД 6 ЧАСОТ на 500 гр притисок на пишување, многу отпорен на гребнатини - Екстремно отпорен На гребење, Заштитен Филм со тврда облога компатибилен со nodka i TPC-H1562 (15,6 Инчи). Издржливите, повеќеслојни синтетички материјали на филмот обезбедуваат долготрајна механичка заштита за екраните од сите видови оштетувања - Заштитникот на Екранот е исклучително робустен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@Фоликс-Произведено Во Германија *** Многу лесно се нанесува На Заштитниот Филм-100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски леплив слој го исфрла воздухот кога се нанесува филмот, осигурувајќи дека цврсто се држи до екранот. FX-Јасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со nodka i TPC-H1562 (15,6 Инчи). Овој Кристално јасен, високо транспарентен Филм За Заштита на Екранот е речиси невидлив. Со цврстина НА молив ОД 6 ЧАСОТ на 500 гр притисок на пишување, многу отпорен на гребнатини - Екстремно отпорен На гребење, Заштитен Филм со тврда облога компатибилен со nodka i TPC-H1562 (15,6 Инчи). Издржливите, повеќеслојни синтетички материјали на филмот обезбедуваат долготрајна механичка заштита за екраните од сите видови оштетувања - Заштитникот на Екранот е исклучително робустен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@Фоликс-Произведено Во Германија *** Многу лесно се нанесува На Заштитниот Филм-100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски леплив слој го исфрла воздухот кога се нанесува филмот, осигурувајќи дека цврсто се држи до екранот. FX - Јасен Филм За Заштита На Екранот од at Foli X, кристално јасен, компатибилен со nodka i TPC-H1562 (15,6 Инчи) FX-Чистиот Заштитник на Екранот е транспарентен, високотехнолошки заштитен филм за екрани со висока резолуција. Ултра јасен и тврд обложен!Овој иновативен Заштитен Филм се одликува со својата извонредна, кристално јасна транспарентност и одлична отпорност на гребење (може да издржи ЦВРСТИНА НА молив ОД 6 ЧАСА при притисок на пишување од 500 гр).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ол-јаглерод 25 пакет 6 инчи x 0,045 инчи x 7/8 инчи сечење метални метални тркала и тркала од не'рѓосувачки челик, тенок метален диск

Количина : Оваа листа е за пакет од 25 парчиња од 6 тркала за сечење Димензии : Секој диск е со дијаметар од

DEN 383.84

Голема точка на среќа Поставете го темпото - трчање - кутии за подароци за квадратни фаворити - патека, крос -кантри или кутии за

Сет од 12 кутии за појавување Професионално печатено двострано Боксот ќе пристигне рамно Големина за ск�

DEN 1.33

Вингански деца девојки лирски танц фустан облеки облеки без ракави култура на култура со чипка здолниште со модерен костум за танцување

40% полиестер, 30% мрежни мрежи, 30% чипка Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и

DEN 1.33

Под ламба Лалуз, модерна светлина на Орб со кристално приврзок, црно сликарство завршува за канцеларија, дневна соба, читална A03132

Предсобрано Боби 4 x стебла на свеќи Комплети за додатоци и упатство за корисникот Проверете ги сите дел�

DEN 0.67

Брзо ослободување на монтирање на основна магнетна вшмукување со универзална легура на алуминиум за интерфејс 1/4in за акција за акција

Дното 1 / 4in завртка за завртки за компатибилност со статив, моноподи, глава на топка, итн Направено од алу

DEN 2.67

Yeye деца девојчиња момчиња сјајни метални танцувани харем панталони гимнастика Атлетски хеланки хип хоп танцувачка злато 8 години

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Панталоните се изработени од полиестерски м

DEN 2.67

БНЕГУВ За Гармин Гледајте Бендови Компатибилен Феникс 7Х 6Х Про ГПС 5Х 3ХР Потекло Мк1 Мк2 Титаник Велкро Ремен 26мм Брзо Ослободување

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

DEN 0.67

FDIT Portable 10 LED AC 110V ~ 220V Desk LAMP, флексибилна табела за ламба со USB порта за полнење, затворено читање на книгата за осветлување

Може да застане на бирото со основата како нормална биро за ламба и исто така достапна за клипување скор

DEN 2.33

Арктикот Ф12 ТЦ - 120 мм Вентилатор Со Контрола На Температурата, Тивок Мотор, Компјутер, Брзина На Вентилаторот: 300-1350 ВРТЕЖИ во

ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН : Дизајнот на сечилата на вентилаторот го подобрува протокот на воздух и ја олеснува �

DEN 198.72

Пливање врвни момчиња, женски сплит цврсто секси завој бикини во боја за капење, боја девојки плус големина на стража за капење, костум

100% памук Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со големи

DEN 1427.20

Micro Swiss M2 зацврстен челик со голема брзина на вулкан со висок проток Компатибилен/артилериски тротоарот 1,75мм млазница

Anycubic kobra Anycubic Kobra Max Артилериски генијалец Про Артилерија Sidoinder x1, x2 Вулкан Hotend 1,75мм влакно ФЛСУН супер тр�

DEN 351.84

Санитарна торба за складирање на салфетки шарени букви менструална торба за држач за период на мирување со патент за тинејџери жени жени дами

Големината на торбата за шминка е 4,7x66 in, што може да има повеќе санитарни салфетки, лесни и преносни, мож�

DEN 3.33

Фиока Рачки Шарени Рака Подготвени Макарон Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Салон Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

DEN 223.84

Адаптери за адаптери за Солустре 12 парчиња машко промена USB- USB Надоместок за конектор за конектор- против за адаптер за превенција

Адаптер за превенција од сок вграден и чип за брзо полнење, може да достигне до 5 50 V / 1 5a Блокатор за прев�

DEN 3.33