• Обновено
Kastar BP-U100 AC LCD Двоен Брз Полнач Компатибилен Со Sony BP-U30 BP-U35 BP-U60 BP-U60T BP-U66 BP-U65 BP-U68 BP-U70 BP-U90 BP-U95 BP-U96 BP-U100 Батерија, П. н. е.-U1 BC-U2 BC-CU1 Полнач

Kastar BP-U100 AC LCD Двоен Брз Полнач Компатибилен Со Sony BP-U30 BP-U35 BP-U60 BP-U60T BP-U66 BP-U65 BP-U68 BP-U70 BP-U90 BP-U95 BP-U96

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Кастар Лцд Двоен Брз Полнач, Влезен Напон 110-240 V Ширум Светот, компатибилност со широк опсег, може да се полни за батерии со 6,8 V - 16,8 V од кој било капацитет; Интелигентна контрола : Контролната MCU може автоматски да го идентификува напонот на батеријата, да оди интелигентно полнење при полнење и да спречи преполнување Интелигентен ЛЦД-полнач Со Двоен Брз полнач го прикажува статусот на полнење, капацитетот на батеријата, може да полни две батерии истовремено, да менува различна плоча, погодна за повеќето дигитални батерии. Типот на полнење е CC/CV со добра сигурност и висока ефикасност, со функција на претходно полнење И активирање НА li-јонска батерија 0 V што може ефикасно да го продолжи траењето на батеријата. Кастар Лцд Двоен Брз Полнач, Влезен Напон 110-240 V Ширум Светот, компатибилност со широк опсег, може да се полни за батерии со 6,8 V - 16,8 V од кој било капацитет; Интелигентна контрола : Контролната MCU може автоматски да го идентификува напонот на батеријата, да оди интелигентно полнење при полнење и да спречи преполнување. Интелигентен ЛЦД-полнач Со Двоен Брз полнач го прикажува статусот на полнење, капацитетот на батеријата, може да полни две батерии истовремено, да менува различна плоча, погодна за повеќето дигитални батерии.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Глувчето Првиот Роденден Фото Банер, Глувчето Тематските 1 Роденден Бебе Фото Банер ЗА NB до 12 Месеци Со Висок Стол Банер, Месечна

Фото Банер на глувчето : Симпатичен стил На Глувчето, вкупно 13 парчиња фото картички, од вашето бебе роде

DEN 3.33

Учат-Патување Еднократно Ракопис Пракса Мастило Пенкало Градинка Пред Училиште Магија Пракса Пенкало Во Собата Исчезнува Мастило Рефил

Пенкало со мастило што исчезнува : ова е пенкало што пишува со мастило што исчезнува со текот на времето,

DEN 1.00

Кабилок 12 парчиња Мал Накит Сам Обетки Свадба Коцки Промена Стил Ткаенина Торбички Подарок Партија Складирање Стареење Кинески

ЛЕНЕНИ ТОРБИ за ВЛЕЧЕЊЕ користи Торби За Накит : тоа е совршен подарок за пријатели, семејства, деца, љуб�

DEN 916.80

25 парчиња 300V 8А 3.81 мм Теренот 3P Рамен Агол Игла Седиште Вметнете-Во Пхб Завртка Терминал Блок Конектор Зелена, Аикозин

●Параметри● Терминален Чекор : 3,81 мм / 0,15" напојување : 300В 8А; Број На Иглички : 3; Материјал : калајобложе�

DEN 584.00

Врвовите на туниките за жени лабави се вклопуваат долги/кратки ракави за глуварче, печатење на вратот, лабав вклопени влезови, атлетска

✦ ✦ Големина : Големината работи мала, препорачуваме 12 големина нагоре, предлагаме да купите големина 12

DEN 2.00

Жените И Девојките Црна &засилувач; Бела Тартан Карирани Шминка Торба Пространа Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

DEN 431.68

ЈАРЛИНК 6000 парчиња Глинени Монистра За Комплет За Правење Нараквици со 24 Бои, 832 Букви Монистра со 4 Бои, Еластични Жици &засилувач;

КОМПЛЕТ ЗА ИЗРАБОТКА НА НАКИТ : Вклучува 6000 глинени монистра од 24 светли бои, 250 секоја боја, 832 букви мони

DEN 159.84

Мабони магацини Хејрлм Градина Блескава вештачка медуза Аквариум украси - Осветли лебдечки желе риба за додатоци за резервоарот

? Висококвалитет ќе добиете сина боја на овој украс за сјај на Aquarium Glow Направено од висококвалитетен си�

DEN 2.00

Идеалиј Лубеница Гроздобер Лента Овошје Шема Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

DEN 287.84

Цртан Филм Ракуни Метал Ноктите Клипер Остар Ноктите Ноктите На Ноктите Вграден Во Ноктите датотека &засилувач; Спирала Со Клучеви Без Напор За

метал Произведено во САД Или Увезено.2 " должина клуч прстен МатеријалИзработен од висококвалитетен, ви�

DEN 223.84

ZSBLXHHJD хардвер затегнување Пролет 5 парчиња напнатост, отворени куки, галванизирани пролетни хардверски алатки, дијаметар на

Затегнување на напнатоста : Стабилна и издржлива, отпорна на корозија, мазна и бесплатна, висока еластич

DEN 1.33

Yeelle 7.5x7.5ft г -дин и г -ѓа тркалезна позадина за свадбени невестински туш бургундски цвеќиња сјајни точки рустикално бело дрвен wallид фотографија

【Пакет】 : Не се вклучени само 1 персонален круг, штанд или клипови Ве молиме, изберете соодветна големин

DEN 2.33

ДН15 Триделна Висока Платформа Пневматски Тринасочен Топчест Вентил Со Внатрешен Навој Од Нерѓосувачки Челик Т Тип Л Тип Топчест Вентил

Глобус Вентили Глобус Валвесдн15 Триделна Висока Платформа Пневматски Тринасочен Топчест Вентил Со Вна

DEN 3088.00

Електронска Торба За Организатор, Преносни Футроли За Складирање Додатоци За Електроника За Мобилен Телефон,Кабли, Полначи, Хард Диск,Решетка

Димензии на торба за складирање електроника : 914 инчи (24*15*8 цм), а исто така е многу погоден за семејна упо�

DEN 2.00

ВИЛУШКА За МЕСО Метални Вилушки Додатоци За Кампување Вилушки Од Нерѓосувачки Челик Предјадења Вилушка Вилушка За Печење Свадбена Забава

Вилушка за салата : ergономската рачка ги прави поудобни за држење Многу е лесен за носење Вилушка за скар

DEN 185.60

Ванглксст Торба За Складирање На Преклопување, Организатор На Облека Со Армирана Рачка и Јасен Прозорец, За Утешители Ќебиња

Врвен Квалитет : Изработен Од памучна постелнина, издржлив материјал, еколошки Дизајн со лесно Носење : �

DEN 719.84

Цвет за пчела со голем капацитет молив за складирање на куќиште за отпадоци за канцеларија за канцеларија за канцеларија, преносна торба за

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 1.00

Дизајн на главни Куќишта Официјално Лиценциран Дејв Лоблав Виолетови Планински Елени Животни Кожна Книга Паричник Случај Компатибилен Со

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Дејв Лоблав производ Рачно изработена кожна конструкциј�

DEN 399.20

Бестојард Растенија Декор 1 Пакет Аквариум Чакал Речна Карпа Природен Полиран Декоративен Чакал Речни Камчиња Карпи Градинарски Карпи За

1 Пакет Неправилност Аквариум Камчиња Декоративни Полиран Чакал За Аквариуми Уредување Прекривка од ка

DEN 0.33

Пипишел 6-Организатор На Висечки Плакар на полица, Полици За Закачување На Плакарот со 2 Одделни Полици Од 3 Нивоа, Организатор За Складирање

Екстра Силна И Стабилна : Со висококвалитетна неткаена ткаенина со цврсти полипропиленски потпорни таб

DEN 479.84