• Обновено
Премиум Панел За Мудрост: Најсеопфатен Днк Тест За Кучиња за 200+ Здравствени Тестови | Точна ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Расата И Потекло | Особини | Роднини | Генетска Разнови?

Премиум Панел За Мудрост: Најсеопфатен Днк Тест За Кучиња за 200+ Здравствени Тестови | Точна ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Расата И Потекло | Особини

DEN 1279.84

Залиха
Во магацинот.

Со најточниот днк тест за миленичиња во светот, ќе го знаете вашето куче како никогаш досега Нашите тестови екран за 350 + раси, нудејќи најточен извештај за раса. Бидејќи познавањето на секој детал ви помага да разберете како да се грижите за нив. Добијте сеопфатна слика за нивното здравје со 200+ генетски здравствени тестови. Погледнете дали имаат (или се изложени на ризик) некои значајни здравствени ризици, така што вие и вашиот ветеринар можете да креирате план што ќе им помогне да останат здрави, среќни и добро. 99,9% од кучињата наоѓаат роднина преку Панел За Мудрост. Со најголемата база на податоци за раса во светот и тестирани кучиња 3м+, можете да видите фотографии, да ги споредите резултатите од ДНК и да научите кој може да го сподели нивниот добар изглед. Панелот За мудрост има повеќе прегледи со 5 ѕвезди од која било друга услуга за днк на кучиња . Родителите миленичиња 3м+ тестираа со нас благодарение на брзиот, безболен процес на брисење, брзите резултати и сигурните сознанија што можете да ги користите во годините што доаѓаат. Разберете ги нивните физички карактеристики со 35+ тестови за особини. Се прашувате зошто вашето куче изгледа како што изгледа? Дознајте како настанал нивниот единствен изглед-и како да ги задржите да изгледаат (и да се чувствуваат) најдобро. Со најточниот днк тест за миленичиња во светот, ќе го знаете вашето куче како никогаш досега. Нашите тестови екран за 350 + раси, нудејќи најточен извештај за раса. Бидејќи познавањето на секој детал ви помага да разберете како да се грижите за нив. Добијте сеопфатна слика за нивното здравје со 200+ генетски здравствени тестови. Погледнете дали имаат (или се изложени на ризик) некои значајни здравствени ризици, така што вие и вашиот ветеринар можете да креирате план што ќе им помогне да останат здрави, среќни и добро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кучиња бандани 2 пакувања, подароци за празник и свадба со двојно слој ткаенина со миленичиња издржлива ткаенина за роденден на кучиња

Одлични идеали за подароци : Погоден за одмор, роденден на миленичиња, свадба за домашни миленици, карне�

DEN 191.04

Куче принцеза фустан фустан фустан мачка облека облеки меки дише кучиња лале печатено лизгање и облека за кучиња за мали средни кучиња девојки

Информации за големина : Фустаните за миленичиња доаѓаат во различни големини, така што треба да ги изме

DEN 207.68

шампон за игром И Пакет За Регенератор-Текстурирачки Шампон за Кучиња 16оз-Додадете Текстура И Задебелен Слој-Природно Добиен

ЛУКСУЗНА НЕГА ЗА УБАВИНА ЗА МИЛЕНИЧИЊАШампон За Текстурирање игрум Е уникатно формулиран шампон без су

DEN 2.67

ГОРЕ УРАРА КУЧЕНЦЕ Виолетова Јака За Кучиња Со Машна, Удобна Памучна Јака Со Метална Тока за Средни Кучиња, Јака За Куче Со Машна За Кучиња

●ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Лакм=2,36"(6 см) х 4,5"(11,5 см), Јакам=1"(2,5 см) х 13,5"~22"(34 см~55 см) Силно препорачуваме да г�

DEN 0.67

Ipetboom Кутре Темперамент Куче Поводник Одење Поводник Миленичиња Обука Поводник Пет Поводник Труд Заштеда На Големи И Средни Кучиња Одење Трчање

Со својата извонредна изработка и дуел рачки на Поводник За Кучиња, никогаш не можете да се двоумите да �

DEN 0.67

Н / Куче Превозник Куче Ранец Мачки Транспорт Торба Миленичиња Транспорт Торба Патни Торби Превозникот За Мачки Куче Додатоци

Големиот носач за миленичиња е погоден само за секојдневно патување, патување со автомобилско седиште �

DEN 0.67

Јака За Обука На Кучиња ВУИО Без Шок, Вибрирачка Јака За Кучиња Од Опсег од 3300 стапки, Водоотпорна Јака За Обука На Кучиња IPX7 Со Далечински

Јаката за обука на кучиња е сосема безбедна и хумана Не треба да се грижите дали случајно ќе го шокирате

DEN 3.33

Таимовеи Куче Ладење Мат Миленичиња Мраз Рампа Теди Душек Миленичиња Кул Мат Кревет Мачки Перница Лето Чувајте Кул Миленичиња Ладење Куче

Активираното Ладење Ги Одржува Миленичињата Удобни, Нема Потреба Од Замрзнување или Ладење Лесно Може �

DEN 2089.60

Моќен Шепа Бавно Фидер Куче Чинии | Куче Бавно Фидер Сад. Куче Сад Бавно Фидер. Кутре Бавно Фидер Сад. Бавен Фидер Куче Чинии Голема

Универзално Вклопување За Кој Било Сад Со Големина : перките на бавниот фидер лесно се наведнуваат за да

DEN 191.84

Лунарен Апстрактен Триаголник Покритие За Кучиња, Племенски Хипи Народни Тонови Со Дигитални Мрежни Ефекти Бохо, Лесен За Употреба

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 523.20

Хојееко Мачка Лак Вратоврска, Маче Јака,Мека Волна Јака За Свадба Партија, Прилагодливи Јака За Писе Девојки И Мали Кучиња

●Мек Материјал Е Изработен од удобен материјал од волнено предиво, издржлив и безбеден за употреба €Ун

DEN 111.84

Миленичиња мачка куче среќен роденден шамија од бандана и забавна капа мини кучиња мачка роденденска забава декорација миленичиња

[Пакетот вклучува] : 1 парчиња роденденска бандана и 1 парчиња Ева роденденска капа, совршен подарок за ро

DEN 0.33

РАНЕЦ За Мачки ЖУХВ Мека Еднострана Торба За Миленичиња Торба За Транспорт На Мачки Со Мрежест Прозорец Што Носи Ранец За Мачки

Соодветна Тежина : костум со Средна големина за домашни миленици под 8 килограми, костум со Голема голем�

DEN 7004.16

Гранџ Сад Ел_салвадор Знаме Куче Конус Јака Прилагодлива Јака За Обновување На Миленичиња Заштитна Јака За Кучиња Мачки

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : прила�

DEN 1.33

Honprad миленичиња облека кучиња кученце класичен сончоглед џемпер од руно џемпер топол џемпер зимски миленичиња палто за мали кучиња

【Квалитетен материјал】 : Овие кошули се изработени од добар материјал; Тие се меки и дишат за вашите да

DEN 2.67

игром Шампон И Балсам Пакет-Арган &засилувач; Витамин Е Шампон За Кучиња 16оз-Подобрена Моќ За Чистење-Ph Рамнотежа + Про-Кератин

ШАМПОН Игрум Арган + Витамин Е Навлажнувачки Шампон носи луксузно дотерување на остроумните сопствени�

DEN 472.00

Акции шоу миленичиња пижама со аспиратор задебелен луксузен мек памук со аспиратор Брзо сушење и супер абсорбента куче бања пешкир мека ноќна

Направено од најквалитетен памук, мек и пријателски за миленичиња за вашето прекрасно носење кученце Д�

DEN 255.84

Б. У. СТИЛ Еколошка Куќа За Миленичиња Во Затворен Простор, Преклопен Кревет За Кученца, Куќа За Зумбул За Мачки За Внатрешна

Удобна приватна куќа за домашни миленици!Колку е прекрасно кога вашите миленици имаат своја приватност

DEN 1.67

Ознаки За Врежани Имиња На Кучиња Од Нерѓосувачки Челик, Двострана Персонализирана ОЗНАКА За ИДЕНТИФИКАЦИЈА, Прилагодливи Ознаки За Кучиња

Нашите сопствени ознаки за миленичиња се изработени од еколошки нерѓосувачки челик, јасно врежани и до�

DEN 585.60

Фламинго Шема Сад За Мачки Против Повраќање, Покачен Сад За Мачки За Рамни Мачки, Мали Кучиња, Заштита На ' Рбетот За Домашни

?Материјал и ГолеминаБамбус+Нерѓосувачки Челик, јас 5,5 Во Х 5,5 Во Х 2,1 во / О Д4 4ин, и 14см Х 14см Х 5,4 см / О Д11

DEN 363.04

Qwinee Флорална шема кучиња фустан од кучиња кинески стил танг костум кученце мачка принцеза фустан новогодишно топло облекување облека

Карактеристики : Симпатична фустан од принцеза за миленичиња, дизајн на кинески стил, топол костум за за

DEN 143.84

WZHSDKL Куче Ранец Темперамент Миленичиња Пес Отворено Елек Прицврстува Патување Кампување Пешачење Ранец Седло Торба Превозникот За Средно

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

DEN 528.00

Кученце Куче Миленичиња Тркалезна Покривка За Маса Водоотпорен Полиестерски Капак За Маса Еластичен Раб Што Се Пере Облека За Маса

Висок Квалитет : капаците на тркалезната маса Рајаназ се направени од 100% полиестерски материјал, растег

DEN 223.84

Залак ме играчка за банана на Мери, пискава и крцкава кадифен кучиња играчка, кучиња скриј и бараат интерактивна играчка, миленичиња играчка

Дај кученца банана како подарок : најплодна и џвакана банана од мене! Разновидни начини за играње : тоа е

DEN 1.00

XPSM Кученце Куче Играчки Миленичиња Материјали Плетенка Коска Јаже Памук Бонбони Форма Џвакање Јазол Бонбони Форма Чистење Заб

Безбедни И Нетоксични Мравки Изработени од нетоксичен висококвалитетен гумен материјал, отпорен на за�

DEN 2.00

Нихау Храна За Кучиња &засилувач; Сет За Чинии За Вода: Покачени Керамички Чинии За Кучиња За Кучиња Со Средна/Мала Големина - Безбедни

●Погоден за Мачки Или Кучиња, Дојдете Со сад за храна за кучиња 1 € и сад за вода за кучиња 1€, погоден за

DEN 543.84

7 Пакувајте Божиќни Чорапи За Кучиња Подароци, Божиќни Играчки За Кучиња Со Кадифен Писклив Јаже За Џвакање Воени Играчки За Агресивни

?Куче Чорапи Божиќ Подарок? : Божиќ доаѓа наскоро, затоа побрзајте и подгответе изненадување за вашето д�

DEN 135.84

ПАТКАВ Милениче Креветче Отворено Покачен Кревет За Миленичиња Дишечки Мрежен Кревет За Кучиња За Мали Средни Големи Кучиња Мачки Кученца

Пет Креветче едноставно во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност Креве�

DEN 1.67

Ланга Миленичиња Снабдува Двоен Сад Автоматски Водовод, Сад За Храна, Сад За Кучиња, Сад За Вода За Мачки, Сад За Миленичиња, Розова

Двоен сад со автоматско шише за пиење : 2 во 1 сад за хранење дизајн Едниот сад од нерѓосувачки челик се ко

DEN 843.04