• Обновено
Дебра Вајцнер Необврзувачки Лабав Чорап-Нелизгачки Дијабетични Чорапи За Мажи и Жени - Глуждот 12пк Греј

Дебра Вајцнер Необврзувачки Лабав Чорап-Нелизгачки Дијабетични Чорапи За Мажи и Жени - Глуждот 12пк Греј

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Дебра вајцнер дијабетичните чорапи за мажи и жени нудат комбинација на квалитет, удобност и стил Нашите чорапи дишат, меки и добро прилагодени, што го прави совршен избор за обувки за носење цел ден, секој ден. Бидете амортизирани од нашата дополнителна облога на чорапите за чувствителни области како стапалата на нозете, што може да помогне да се спречат повреди на стапалата!. ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ ШТО не СЕ ЛИЗГААТ : ние ги дизајнираме нашите чорапи за да донесеме оптимални перформанси за вас. Нашиот слој отпорен на лизгање на ѓонот се состои од големи гумени нишки кои создаваат шема за подобро држење. Останете безбедни во вашата болница или посета на рехабилитација, како и во вашиот дом! Овие чорапи може да се носат и под вашите чевли за крајна удобност!!. ЛАБАВО ВКЛОПУВАЊЕ и НЕОБВРЗУВАЧКИ : овие одлични чорапи за глуждот се одобрени од лекар и многу се препорачуваат за луѓе со дијабетес, едем и невропатија предизвикани од проблеми со циркулацијата. Неговото лабаво вклопување и необврзувачки врв ќе овозможат вашата крв да тече непречено, зголемувајќи ја циркулацијата на крвта. ГОЛЕМИНА И НЕГА НА МАТЕРИЈАЛОТ : 90% памук, 7% Еластан, 3% Полиестер. Нашите лабави нелизгачки дијабетични чорапи се достапни во 3 големини : 9-11 (стандардни женски); 10-13 (стандардни машки); 13-15 (поголеми од стандардните машки). Броевите на големината го означуваат бројот на инчи стапалото се мери од пета до пети. Машинско перење ладно и суво суво ниско за најдобри резултати. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ако нашите чорапи не ги исполнуваат вашите очекувања контактирајте не директно и ние ќе се погрижиме соодветно да ве сместиме. Вашето задоволство е нашата најголема важност!. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Дебра вајцнер дијабетичните чорапи за мажи и жени нудат комбинација на квалитет, удобност и стил. Нашите чорапи дишат, меки и добро прилагодени, што го прави совршен избор за обувки за носење цел ден, секој ден. Бидете амортизирани од нашата дополнителна облога на чорапите за чувствителни области како стапалата на нозете, што може да помогне да се спречат повреди на стапалата!. ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ ШТО не СЕ ЛИЗГААТ : ние ги дизајнираме нашите чорапи за да донесеме оптимални перформанси за вас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Gviewin Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Случај Со Заштитник На Екранот + Заштитник На Објективот На Камерата, [21ft Воено Одделение Пад

[Компатибилност] овој случај GVIEWIN Е компатибилен САМО Со samsung Galaxy S23 Случај 5 G 61 инчен 2023 порака [не е компа

DEN 367.84

Домашен комплет за инструменти за убавина, убавина топла и ладна ладна нега за нега на кожата Масажарот за масирање преносен рачен

Масажа на вибрација : За да помогне во подобрувањето на задржувањето на влагата и да се врати производст

DEN 1.33

Кујнска Кука меилишуанг, Кука За Домаќинство, Кука За Декорација На Ѕид, Полица За Бања, Кука За Крпи, 10 Парчиња16, 1Х27, 6Х7, 2 см

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�

DEN 3.33

Zukeeljt Trash Can може да може да може да може да има пластично ѓубре за домаќинството, со корпа за тоалетна хартија под притисок,

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

DEN 558.40

Пвц Про Стегање Алатка Висока Цврстина Челик Крцкалка Жица Терминал Стегање Конектор Кабел Стегање Клешти Стегање Алатка

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : клештите се изработени од висококвалитетен челик со термички обработен, ц

DEN 0.33

Комплет за електрода на млазници од 10 парчиња, потрошен материјал за плазма на плазма на плазма од 1,5 мм / 0,06in, за пиштол за сечење

Бакар материјал : Комплетот за електрода на млазницата е изработен од бакар, се отпорни на висока темпер

DEN 2.00

Гербера Дејзи цвет во бои Национално знаме Пу кожа пенкало за молив држач за држачи за биро Организатор случај Десктоп канцелариски

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : ✿ Површината на овој држач за пенкало е изработена о

DEN 0.33

NB-Aero 2ea гасови со гасови за гасови со гасови со камиони со гасови со гас гасни лифтови 14,59 продолжена должина x 10,19 Компресирана

Продолжена должина : 14,59 "(Центар до центарот на топката на приклучокот) Компресирана должина : 10 Сила : 125

DEN 3.33

Рачна глава за туширање под висок притисок. 6-функционален туш, со црево од 60 инчи и држач без нокти, 1 копче за запирање вода,

1 Рачната глава за туширање под висок притисок може да одржува силен проток на туширање дури и при низок

DEN 719.68

Лагер ЗА Фиоки БАГАИЛ, Нелеплива Полица и Облога на Кабинетот, 12 во х 20 СТАПКИ, Силен Зафат, Облоги За Складирање Што Не Се Лизгаат

МОЌНИОТ СТИСОК секогаш лежи рамно и нема да се искривува или збрчка со текот на времето како и другите м�

DEN 1.00

Кутија За Организатор За Вентилација За Воздух За Торба За Складирање Автомобили Универзална Пу Кожна Табла Виси Џебен Телефон Кутија За Клучеви

Повеќенаменска кутија за складирање, одлична за одржувајте го вашиот автомобил уреден и чист и одржува�

DEN 138.40

Обвивки за седишта за автомобили Mnsruu за бебиња новороденчиња доење на доењето крошна леопард крзно печатење истегнат дишење

◇ Мултиупотреба : Покривањето со седиштето за бебиња не е задолжително, но навистина е погодно, особено

DEN 287.84

Организатор на електроника, Цвеќиња Глуварчиња На Светло Сина Позадина Мала Торба За Носење Кабел За Патување, Компактна Технолошка Торба

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 367.84

Синеда 2 Пакувајте Канти за Складирање Со Капаци - 8,4 Галони Корпи За Складирање Што Се Склопуваат со Влезната Врата и Отворите На Горниот

[Лесен За Употреба И Чување] : пластичните канти За складирање Синеда со капаци се преклопуваат и може да

DEN 0.67

Микала За Куќиште Галакси А14 5Г Со 2 Заштитник На Екранот Од Калено Стакло+ 2 Заштитник На Објективот На Камерата, Сјај Во Темно Трислојно

●Компатибилен q Компатибилен Со случајот Samsung Galaxy A14 5 G Прецизни исечоци за лесен пристап до сите порти, �

DEN 223.84

Текк Кратка Антена Компатибилна Со Џип Вранглер ЈК ЈЛ ЈЛ Јт Рубикон Сахара 2007-2023 | Дизајниран За Оптимизиран ПРИЕМ НА ФМ/АМ |

ФУНКЦИЈА : Одговара Џип Wrangler JK JKU JL JLU JT Рубикон Сахара 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023, Диз�

DEN 2.00

Секвенциран лирски балет за танцување на големи девојки на голема девојка, неправилно здолниште на полите, за сценски перформанси

Полиестер, мрежа, sequins Затворање на копчињата Само миење на рацете Леотарскиот фустан е изработен од пол

DEN 307.04

Летни плочи за печат на уметност за нокти, палми кокосово дрво, дизајни за шаблони за нокти за празници за украси на нокти DIY,

Пакување : getе добиете 1 образец за печатење на летни нокти Различни графички дизајни можат да го дизајни

DEN 2.00

ORESDD магична топка играчка за летање магична топка, летачка чинија, преносна магична ламба ufoufo топка, летајќи чинија, магична

【Меки гумен материјал】 НЛО деформација Топката е уникатен флексибилен мек гумен материјал, ладната не

DEN 2.67

Божиќни украси, гном украси со LED светло, 5 парчиња Gnome Божиќни украси со кутија за подароци шведски том, гномејски украси, украс

【Среќни Божиќни гноми украси】 Во фолклорот, гномските чувари домови и ги штитат луѓето од несреќа Ханг

DEN 351.68

28H200TL.1610 АМЕТРИЧКИ ИНЧНИ ЧЕТВРИ АНСИ ВРЕМЕ СОСТОЈБА СО ФАЛНГ, 1/2 ПРИДОБОДУВАЕ ЗА СИНХРОНИОТ Х200, 28 заби, за 1610 Заврши за заклучување

108228 H200 TL Стил АНСИ ВРЕМЕ ВРЕМЕ СО СОСТОЈБА 1 / 2 "терен за синхрон појас H200 за 1610 за заклучување на затегнув

DEN 700.80