• Обновено
ИНКАУКА 5 Пакет 6 Инчен Лесни Мини Пченица Слама Плочи, Еднократно Шестоаголни Десерт Плочи, Мали Чинии Чинии, Пластични Гарнир Плочи За Сервирање Закуска Мезе Сала?

ИНКАУКА 5 Пакет 6 Инчен Лесни Мини Пченица Слама Плочи, Еднократно Шестоаголни Десерт Плочи, Мали Чинии Чинии, Пластични Гарнир Плочи За Сервирање

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

[Пакетот Вклучува] ќе добиете 5 парчиња пченица слама шестоаголни десертни плочи, дијаметар : 6 инчи/15см Свежа и мека боја : беж. [Сигурен Материјал] Мали чинии плочи се направени од пченица слама влакна и пп материјали, кои можат повторно да се користат и здрави. Тоа е најдобриот избор за вас и вашето семејство. [Лесни и Издржливи] мини чинии за десерти се цврсти и нема лесно да се скршат доколку случајно паднат. Исто така лесен за држење. Пријателска алтернатива на керамичките. [Лесно За Чистење И Складирање] Пластичните плочи за повеќекратна употреба лесно се чистат со машина за миење садови или рака. Дизајнот со рамно дно ги прави лесни за складирање во кабинетот за складирање на заштеда на простор. [Повеќекратна Употреба] Гарнир плочи совршено држат закуски, овошје, стек, вечера, ручек, предјадења итн. Погоден за семејство, училиште, канцеларија, забави на отворено или патувања, излети, кампување и дневни оброци. Свежа боја и шестоаголни чинии чинии додаваат прекрасен допир на масата, го зголемуваат апетитот и се збогуваат со здодевните садови. Нераскинливите јадења за ужина ја прават вашата кујна полесна за подготовка. Сигурни Материјали Нашите шестоаголни плочи се направени од влакна од слама од пченица за да обезбедат здраво искуство за јадење. Не е лесно да се оштети. Мала тежина, лесна за носење и разбирање. Атрактивен Дизајн Свежите И меки бои можат да ја зголемат убавината на садовите и да го стимулираат апетитот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

КЕТИ 24 Големи Јасни Џебови Над Решетката За Капа На Вратата За Бејзбол Капи Организатор На Капа За Ѕид За Заштита На Држачот На Капачето

Голем Брзо Зграпчување : убавата решетка за капи за врата има јасни џебови што можат лесно да ги складир

DEN 3.00

Розова Гепард Роденден Украси За Девојка - Џунгла Сафари Тема Партија Украси Со Среќен Роденден Банер Животински Печатење Венец

Роденденски Украси со розови Гепарди : пакетот вклучува 20 балони со животински принт, 1 транспарент за с�

DEN 303.84

Мала Козметичка Торба, Елегантни Торби За Шминка, Торбичка Со Патент, Подароци За Жени, Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба За Патување,

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 2.33

1941 година Велика Британија 1941 година Велика Британија Велика Британија Велика Британија Georgeорџ VI Ар половина круна Добро неизвесно

Обезбеден сертификат за автентичност и животна гаранција за автентичност од страна на светот реномира

DEN 1260.80

SwpWab Трамп 2024 Зачувај Ја Америка Пренослива Фолија За Повеќекратна Употреба Задебелена Изолирана Бенто Торба И За Мажи И За Жени

Изработена Од Задебелена Водоотпорна Алуминиумска Фолија, Торбата Бенто Е Толку Добра Во Одржувањето Н

DEN 2.67

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со ВАШИОТ ZTE V72C 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 1396.80

КИМИНИ-КИ БРОНЗА Голем Рамазан Карем Банер, Рамазан Мубарак Банер за заднини, исламски украси на забави на фестивали на фестивалот Еид

⭐ Големина ⭐ Апликарно 78,87x15,75 инчи (591x1,31 стапки), лесен и лесен за носење ? Материјал? Полиестерска памуч

DEN 1006.40

Хомофкит Балон Кутии Машина, 45см/17.7 со пумпа &засилувач; Експандер Клешта Професионални Алатка Комплет, Супер САМ Полнење Балон Полнење

?[МАТЕРИЈАЛ За Машина за Полнење балони] : материјал за храна со дебел КОМПЈУТЕР со Висока транспарентно�

DEN 6864.00

ИЛИРИКО Розова Кутија За Накит За Патувања Со Цвеќиња За Жени, Организатор На Мал Накит Од Стп Кожа, Кутии За Држачи За Чување

Кожа Материјал : врвот на нашиот организатор за накит за патување е изработен од микрофибер кожа, која е

DEN 3.33

Xihuimay Број 15 Балони 40 инчен Дигитален Балон Азбука 15 Роденден Балони Цифра 15 Хелиум Балони Големи Балони за Роденден Забава

# 40 Инчен Број "15" Балони ● Материјал : Алуминиумска Фолија ● Може да се надува со воздух или хелиум, само�

DEN 79.84

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување На Електронски Организатор, Организатор На Полнач За

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 854.40

Ангоили 4 парчиња Стојат Магнетна Попречна Табла Или Со Апликации Апликации Линии За Брус Зрак Точки Нивото На Боја Пластична Линија

пластика ДОДАТОК ЗА НИВО НА ЛАСЕРИ СО ЗЕЛЕН ЗРАКовие зелени магнетни подни целни плочи ја подобруваат в

DEN 145.44

Најдобар Подалеку Некогаш Упс Мислев Татко-Најдобар Татко Уникатен Подарок За Замолчување За Него Од Ќерка, Син, Сопруга-Роденденски Подарок

ПРАВИ НЕЗАБОРАВЕН ПОДАРОК : Оваа Подалечна Чаша За Виски е совршен подарок за мажи Прикажува уникатна с�

DEN 2.67

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг,

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 0.67

Морски Одделение Брод Почиста Производи Кожа Регенератор И Брод Винил Почиста за Брод Седишта Почиста И Заштита Ув Заштита Кожа Почиста

ЧИСТИ И УСЛОВИ : нашиот премиум чистач за чамци е чистач и регенератор за кожа што ќе чисти, храни и обнов

DEN 1.00

AllMapsupplier Мода Кремирање Урн Ѓердан, Мериленд Мапа Ѓердан, Мериленд Урн, Мериленд Мапата Урн, Држава Мапа Накит, Вашингтон Дц Урн,

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

DEN 76.80

Кемеилијан HZSP1029 Накит За Кремирање Во Облик На Срце Алуминиумски Приврзок За Урна За Луѓе/Миленичиња - Ти Беше Мојот Омилен Здраво И Мојот

Материјал : 316 Нерѓосувачки Челик Големина : 20*25 мм Количина : 1 парчиња Се користи за чување урни за милен�

DEN 1.33

Штанд со боксер и монтирање за Acer Chromebook 11 N7 - Извршен versaview лаптоп штанд, ергономски прилагодлив металик лаптоп штанд - металик

? [Прилагодливо] Целосно прилагодливо на кој било агол и 6 инчи во висина за да предизвика подобро држење

DEN 3.00

ТОЈАНДОНА Лубеница Перница Цртан Филм Кадифен Играчка Кадифен Перници За Деца Кадифен Играчки За Полнети Бебе Кукли Крава Софа Перница Лубеница

Смешни Кравји Кадифни Перници За Играчки : Цртан филм кадифен мала играчка, еластична и удобна, оваа пол�

DEN 197.28

Мерач на дебелина на дебелина на дебелина Мерач на дебелина Дигитален облога Мерач на дебелина Автоматска идентификација

Два принципи на мерење : Мерачот на дебелина на облогата користи два принцип на електромагнетна индукци

DEN 1.67

Бубачки Акрилик Прав Ноктите Комплет - 2 мл француски Розова Ноктите Систем 6 Бои Пастел Акрилик Ноктите Прав Во Собата

Шарениот акрилен прав ќе ви донесе поинаква лична слика, можете да скулптурите, слободно да одговарате �

DEN 318.40