• Обновено
Крава шема печатена коска Кина Декоративна плоча Тркалезни плочи занаети со приказ за стока за домашна вечера

Крава шема печатена коска Кина Декоративна плоча Тркалезни плочи занаети со приказ за стока за домашна вечера

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Коска Кина Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна плоча за декорација на коски е изработена од коска од Кина, исклучителна и убава, силна и издржлива, со мазна површина што нема да ви ги исече рацете. Лесен за употреба : Оваа плоча за украсување на коски со кина со држач за приказ може да се прикаже во кинески кабинет, на аранжман на полица или на странична маса, или обесена на wallидот, што изгледа многу елегантна и уметничка и е многу лесна за инсталирање. Повод : Исклучителната декоративна чинија е погодна за дома, дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, ресторан, хотел, празник, декорација на домови и други места, исто така и романтичен подарок за изненадување за собирање пријатели или семејна вечера. Лесно за расклопување : Оваа модна печатена декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, дури и ако сакате да ја расклопите подоцна е многу удобно, самолепливо може да го направи wallидот без ознаки, инсталацијата е исто така многу едноставна. Одличен подарок : Оваа плоча за коски од Кина е совршена за годишнини, свадби, родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Велигден и Божиќ, тие ќе бидат воодушевени од одличниот квалитет на овие предмети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

CPLLSS 1 пакет Мраз Трансферот Мраз Дробилката Шанкер Мраз Скулптура Алатка Бар Мраз Дробилката Додатоци За Кујна Бар Ресторан Со Покривка

●Материјал : јадрото на иглата на овој избор на мраз е изработено од нерѓосувачки челик за храна, со рач�

DEN 1.00

Алпака Мали Иглички Облека Со Јута Канап, Фото Дрвени Клипови, Дрвени штипки, Фото Клипови За Детска Роденденска Забава Корист Украси, Пакет

Канцелариски Дрвени Клипови,Штипки Од Канцелариско Дрво,Свадбени Услуги и Подароци,Роденденски Услуги

DEN 1.00

Scruby 12mm водоотпорен оксидиран црвен метален прекинувач со копчиња со LED ламба моментално вклучување на компјутерски прекинувач

Карактеристики : Самозаклучување / заклучување на саморесетирање / моментално Боја : жолта / бела...

DEN 0.67

Томлов Алуминиум Алуминиум Универзален продолжен микроскоп штанд со LED светла за Томлов DM10 8.5 '' Микроскоп, Andostar AD207 AD208 AD209

Мала големина (должина : 4,2 инчи), лесна инсталација Ви помага да ја видите целата паричка Добијте повеќе

DEN 1182.40

Ancor 310399 Електричен најлон од морско одделение Изолиран лепило на лепило на лепило на терминали на прстенот на топлина

#10 завртка, 2218 AWG, 100 пакувања на терминали на прстен за намалување на топлина Активирано лепило за топлин

DEN 605.92

Бесплатни Стоечки Држачи За Чевли решетка За Чевли, кабинети За Чевли, столче за менување Чевли, кабинет за чевли од типот на домашна

Задебелен дизајн носечки силен практичен материјал за зајакнување на носивоста, стабилниот статив е из

DEN 2.00

Пеперутка Тегет 3-Ниво Кекс Штанд, Торта Штанд, Нивоа Десерт Штанд, Круг Плочи За Свадба Бебе Туш Чај Партија Вклучена Сервер

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

DEN 623.84

Yosawa 100-парчиња најлон целосно изолирани машки/женски лопата жица Crimp конектори , Брзо исклучување на жицата терминали за асортиман на

1 Поставете сет на конектори за терминали на машко / женско изолирано машко / женско.Материјал : Најлон + б

DEN 2.33

BEFIA LAY7 Селектор Ротирачки Прекинувач Копче копче 22mm 4 Завртка Терминали 2 Начин Мала Големина 2 Позиција вклучување/Исклучување

Вкупна Големина (Прибл) : 3,6 х 3 х 7,4 см / 1,4 "х 1,2 " х 2,9"(Л*В*Ч) Содржина на пакетот : 1 х Ротационен Прекинувач...

DEN 339.52

Хумлиндо Картонски Држач за Кекси од 4 Нивоа, Кула За Држач За Торта Од 2 Пакувања, Кула За Кекси,Штанд за Розови Кекси, Стандарден Десерт За

Направете возбудлив и шармантен дисплеј за десерти брзо и лесно за неколку минути! Одлична поддршка за �

DEN 1.00

Количка на тркала алатка 2 ниво хотелска трпезариска количка со универзално тркало за сопирачки, тркалачка количка за фризер за тетоважа,

Издржлив материјал : Не'рѓосувачки челик, капацитет на оптоварување по слој е 75 кг, површината е покриен�

DEN 558.40

Даесар 2 Панели Полупроѕирни Завеси За Дневна Соба, Завеси За Дупчиња Од Воил Полиестер Виолетови Лисја Завеси За Третман На Прозорци

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВ

DEN 1.67

Џиновски Плишана Играчка Од Плишано Животно Од Еднорог 43,3 инчи Мека Кадифена Перница Од Еднорог 1,1 м Голем Голем Коњ Кадифен Меки Маснотии

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН КАДИФЕН q перницата за тело од еднорог е изработена од супер меки врвни полиестерски

DEN 0.67

Faotup 4pcs сребро 1,63inch SA5T/K прачка Крај на лежишта Машка нишка, лежиште на топката за крај на шипката, лежиштето на крајот на прачката,

Пакетот содржи : 4pcs x машко лежиште на машка шипка Апертура на топката : 5мм / 0,19 инчи Добар квалитет : Чели�

DEN 126.24