• Обновено
Влочни влошки за инконтиненција на Раел за жени, органско памучно покритие - Постпартална суштинска, тешка апсорпција, контрола на истекување на мочниот меур, 4 сло?

Влочни влошки за инконтиненција на Раел за жени, органско памучно покритие - Постпартална суштинска, тешка апсорпција, контрола на истекување

DEN 223.84

Залиха
Во магацинот.

100% овластен органски памучен врвен лист- изработен со органски памук без употреба на токсини, хлор, пестициди и мирис Ултра абсорбента 4 -слој јадро - 3x повеќе абсорбента од подлога за период, нашите влошки за инконтиненција обезбедуваат крајна заштита од тешки протекувања и се идеални за постпартална употреба. Технологија за заклучување на протекување- уникатни дизајни на канали и странични панели стапици на течности за дополнителна безбедност, без оглед колку е активен вашиот животен стил. Дизајнирано да ве одржува суво цел ден. Надградена удобност - Новиот компактен дизајн вклучува строги, меки странични ленти кои го гушкаат вашето тело за максимална покриеност и удобност. Безбедно за сите типови кожа - безбедни и погодни за сите жени, типови на кожа и сензибилитети. Ослободени од токсини, хлор, пестициди и мирис. Супер абсорбента 4-слој јадро веднаш апсорбира неочекувани густини. Ве одржува да се чувствувате суво и самоуверено цел ден. Единствени контурирани странични манжетни за дополнителна удобност и безбедност. Дизајнирано да одговара на вашиот динамичен начин на живот со леснотија. Абсорбента јадро со технологија за контрола на мирис веднаш заклучува непријатен мирис.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Letscare „Конечно 21“ Саш и роденден Тијара 21 -ти роденден и сет на круната за жени, 21 -ви роденденски подароци за неа, роденденски украси

♛ Пакет вклучува : Овој комплет вклучува „Конечно 21!“ SASH + Rhinestone Tiara + значка „Тоа е мојот роденден“ Сов�

DEN 191.84

Кип 06461-1066Х30 Цинк Прилагодлива Рачка Со Надворешна Нишка М6, Модерен Стил На Дизајн, Компоненти Од Нерѓосувачки Челик, Метричка, Високо-полска

Рачка во умре фрли цинк ДО ДИН 1743 Челични делови во нерѓосувачки челик 1 Рачка обложена со прав, освен ви�

DEN 2.00

Tondycoco 2 парчиња молив со еднорог, бела чанта, фаворизира чанта подароци училишна канцелариски материјал торбички додаток пенкало за животни

Држач за пенкало со еднорог : Може да се искористи за да се одржат многу мали работи, како што се пари, бил

DEN 854.40

Sewroro 4pcs Кутија За Организатор На Накит За Патување 8 Мрежи 8 Мрежи Пластични Контејнери За Складирање Проѕирен Држач За Накит За Предмети

Пп ? Тоа е убав и подарок за девојки и жени ?Исто така може да биде за чување на различни апчиња и различни

DEN 2.33

Антички црвен бакарен месинг палуба 5 дупки миксер за када миксер рачен туш широко распространета тапа за бања во вода од базен во

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 614.40

N/A ретро старомодно ротирачко поле за дијалење со фиксна линија со повик без раце, класични мелодии, ревид за украсување на домашни канцеларии

Големина : 255*210*255мм Нема надворешно напојување, нема батерија, работи директно со струјата на телефонск�

DEN 2.67

1 парчиња Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша Држач За Подлога За Нега Тампонски Кеси Женски Торбички

Одличен Материјал : нашата торба за менструација е изработена од висококвалитетна кадифена ткаенина, с�

DEN 1.67

Шишиња со топла вода со покривка цртана балерина мечка вреќа со топла вода за олеснување на болката, топла ладна компресија, торба со топла вода

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 223.84

Женски Прстени Големина 8 Ѕвездени Прстени Црна Форма На Срце Целосен Дијамантски Прстен Дијамант Љубовен Прстен Од Кристал Елегантен

100% Легура ® Премин Материјал : Нашиот Љубовен Прстен Од Кристал Е Изработен Од Легирани Материјали За Да

DEN 149.76

24 парчиња лажни нокти снегулка елк дизајн лажни нокти за еднократно притискање на нокти за девојки дами нокти DIY салон за нокти

【Повторно користење】 Нашите лажни нокти се отстранливи, така што можете повторно да ги користите за по

DEN 151.84

Винил Ѕид Уметност Налепница-И Ние Ќе Се Обидеме Повторно-12 х 26 - Трендовски Мотивирачки Позитивен Здрав Начин На Живот Цитат Налепница

Направени со висококвалитетен лутема самолеплив винил, нашите производи не оставаат остатоци што ги од

DEN 1.67