• Обновено
TSHK81098 Ranger Ink - Тим Холц - Ноќта на вештерките - Дамки Мика дамка - Поставете три месечина на жетви, бришење Ембер и Ironелезна порта

TSHK81098 Ranger Ink - Тим Холц - Ноќта на вештерките - Дамки Мика дамка - Поставете три месечина на жетви, бришење Ембер и Ironелезна порта

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

789541081098 Тим Холтц Дистрздс Мика дамки додаваат шарен бисерен трепер на мешани проекти за медиуми и хартија занаетчиски проекти. Мика дамките се придржуваат кон хартија, платно, дрво, ткаенина и други порозни површини. Користете со мастило за вознемиреност, оксид, дамка од спреј и спреј за оксид за да создадете шарени, светлечки ефекти и позадини. Секој сет содржи три 1 fl. Сет #3 вклучува : Harvest Moon, Burning Ember, Iron Gate.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лист за хартија Авидити Крафт, 30, 24 x 36, Крафт, рециклирана хартија, 833 листови по случај, идеално за пакување, завиткување,

Предисечените чаршафи го олеснуваат пакувањето униформа производи 100% рециклирани Достапно во снопови

DEN 1.00

Ruspepa Зелена обична хартија ролна - 18 инчи x 100 стапки - рециклирана обоена обложена кафеава хартија Крафт совршена за занаети, уметност,

Висок квалитет : Изработено од 100% рециклиран материјал обоен облик на обична хартија Крафт, совршена за

DEN 318.40

Службеници за пирамида во облик на пирамида во форма на нокти, квадратни метални кожни кожни завртки за кожа, занаети за DIY, облека,

Пирамидални столпчиња : Овие столпчиња во форма на пирамида имаат големина од 6мм Овие столпчиња за глав

DEN 0.67

Toddmomy 48pcs хартија украси забава кукла декор слама додатоци за плетење капачиња природни капи декорација фаворизираат сонце DIY капаче облека

Играчка за хартиени капа : Минијатурна шапка за шари, малата капа е одлична за украс за кукли, украс за до

DEN 3.00

Класичен и кралски дизајн ножици од не'рѓосувачки челик - Широки апликации за отстранување на косата за отстранување на коса

Квалитетен материјал : Висококвалитетен не'рѓосувачки челик криви ножици на веѓите, без 'рѓа Безбедност

DEN 219.20

LMDZ 12 парчиња алатки за кожни марки за печатот за печатење на печатот за резбање на резба Работа на седло за правење алатки за

Материјал : Метал Број на модел : M000114 N Потекло : Кина на копното Име : 12 комплети за алатки за кожни печати

DEN 0.33

Нов LON0167 Leathercraft дрвена прикажана рачка за кожени печати сигурна ефикасност на работ на метална метална ролерка 100мм златен

Труба : тркало (издржливо во употреба) должина од 10 см, 3,5 см во дијаметар (Најновата технологија) вкупна д

DEN 1387.20

Земете тајландско вистинско потекло за еднократно шиење плетенка кожна нараквица, кога се сомневате, изберете шиење, за пријатели, присутни

Шиење нараквица за плетенка со јаже Оваа класична нараквица за плетенка со јаже е совршен подарок за ши

DEN 2.33

Дијамантски сликарство 5Д комплети комплетни дупки со тркалезни монистра уметнички скапоцени камења камен крст бод DIY по број комплети

Дизајн на декорација : Комплетите за сликање со дијаманти за вкрстено бод можат да ви помогнат да ги нап�

DEN 0.67

Големо дијамантско сликарство разнобојно був по комплети за броеви, DIY 5D дијамантски точки со целосен квадратен вежба крст -бод

【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достиг

DEN 431.84

Поправка на кожена кожна лепенка 17х79 инчи Голема само-лепенка лента за поправка на кожа, кожни закрпи на реуфхолстер за мебел

Кожни закрпи со големи димензии за каучот : Овие закрпи за поправка се во голема големина 17 ”x19”, може да

DEN 367.84

Коеали смола калапи смола калапи смола од азбука матрици 3 парчиња силиконска буква подолу 3Д буква адабет писмо со смола силиконски

Големи калапи со епоксидни букви изработени од силиконски материјал, висока флексибилност, лесна за уп�

DEN 249.60

Гусалоо Мос зачуван вештачки мов 8,8oz природен свеж зелен мов за занаетчиски уметности цветни проекти wallидни декорирање табела за свадбени

Премиум мов : Нашиот пакет содржи 0,55lb мов, тие се обоени со природни нетоксични хемикалии или компоненти

DEN 1.33

Кенди Кенди Премиум Мика во прав пигмент „Бокуто Браун“ повеќенаменски DIY уметности и занаетчиски додатоци | Дрво, епоксид, смола,

✅ MULTIPURPOSE BROWN MICA POWDER – A deep dark brown titanium dioxide, this mica mineral powder is ideal for DIY craft use, such as plastics, slime making, homemade bath bombs and jewelr

DEN 795.20

ТУПАРКА 203 ПЦС топлина Смалување на пластичниот лист комплет , 25 смалувачки филмски чаршафи уметнички хартија , дупка за дупки

Комплетен сет за правење на пластични прицврстувачи на тастатурата : Вклучува 25 листови , 1 дупки за ду

DEN 1.67

Сина кит високо купола стакло око кабохони за приврзоци што прават жица завиткани накит занаетчиска таксидермија или скулптури

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 1.33

Wmyzshdwz 5d дијамантски сликарство самовила за домашна декорација DIY rhinestone занает вкрстен бод мозаик целосен дијамантски круг

1 DIY дијамантски сликарство со разнобојни магични дијаманти, * прецизно печатено платно, * вежба пенкало,

DEN 2.00