• Обновено
SUTK Ultra-силен TMC2100 v1.3 Stepper Motor Driver Module SPI со приклучок за приклучок за чекор по чекор за 3D табла за печатач

SUTK Ultra-силен TMC2100 v1.3 Stepper Motor Driver Module SPI со приклучок за приклучок за чекор по чекор за 3D табла за печатач

DEN 1388.80

Залиха
Во магацинот.

1Плаг и играјте, не е потребно жици. Ефективно за употреба. Пакет вклучува : .3 Steptick Stepper Motor Driver.3 Steptick Stepper Motor Driverfeature : Алгоритмот на тековната диск и регулативата : 1.Диди алгоритам на струјата : I = Vref*1.5, стандардно VREF околу 0,65 V, така што стандардната струја 0,5 A, максимална струја 1 A2.VREF мерење на GND и потенциометар Среден напон.Тантност : Ве молиме, ставете ги возачите на TMC2100 во правилна насока на таблата. Користете го модулот за погон TMC2100 : 1.Кога користете во рампите1.4 или MKS Gen, или Lerdge Touch Ection Mathern, ве молиме извадете го капачето од 3 скокач под штекерот под штекерот . Ве молиме, обрнете внимание на насоката. Топлинскиот мијалник директно прикачен на PCB. МОТОРСКИОТ УПРАВУВАЕ е спротивна на онаа на A4988 и DRV8825, ве молиме прилагодете го фирмверот или прилагодете го моторниот жици ако сакате да се смените на 4988 .И ако ја користите матичната плоча Лерџ, ве молиме поставете ја насоката директно на страницата за поставување на правецот на моторот. Стиптик Смутердеспис : Оваа измазнета е главно за елиминација на печатените ознаки произведени од 3Д печатачи и паралелната структура на раката, може ефикасно да се елиминира Сигнал за не униформен бранова форма на ниска брзина, со цел да се постигне релативно рамен сигнал бранови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Максгер акрилен знак на знак 8,5 x 11 инчи наклон на грбот на знак, јасен знак, држач за приказ на пластично прикажување на табелата, држач за

Јасен и цврст акрилик Нашиот акрилен знак е изработен од премиум чист акрилен материјал за снабдување н

DEN 3.00

Сончево наводнување може да гради светла - соларни светла на отворено градинарски украси водоотпорни статуи на големи двор

? Наша предност : Покрај IP65 LED светло на панелот LED соларна енергија, има дополнителен заштитен филм на ле�

DEN 3.00

Женски врвови лето есен цветно печатење капчиња чипка трим V вратот на вратот, обичен блуза пулвер кошула удобна лабава маица

Обични кошули за жени со краток ракав Кошули со кратки ракави за жени памук Кошули со краток ракав за же�

DEN 1105.60

Крава врата закачалка крава врата закачалка домашна врата бројка за украсување картичка Божиќна декорација фарма врата врата

【Материјал】 Направен од природен материјал од дрво, без чуден мирис, без пукање, без гниење, силен и изд

DEN 1166.40

Алатка се тркалаат торбичка, 5 патент повеќенаменски клуч од Оксфорд, платно, тркалање торба, џебови со алатки, носач на алатки

【Повеќе цврсти и издржливи】торбичката со алатки е изработена од Оксфорд, отпорен на абење и практичен,

DEN 3.33

Симпатична жирафа и цвеќиња држач за далечински управувач со 6 оддели PU кожни табели за складирање на табели за домашна канцеларија

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа, многу издржлив Дизајн : Организато

DEN 2.33

Ноќни светла за детска соба, слатка ноќна светло светло силиконска зајаче ламба за мали деца со 7 LED бои кои се менуваат, контрола на допрете

Безбедно и издржливо : Симпатичната светлина на зајаче е 100% безбедна и без BPA материјал за јадење, забаве

DEN 1326.40

Безжичен лавалиер микрофон за iPhone, Plug-Play Безжичен микрофон за снимање, стриминг во живо, YouTube, Tiktok, Facebook, со намалување на бучавата,

1App и Bluetooth не се потребни Само приклучете и играјте Наполнете го, клипнете го и одете Изградени во интели

DEN 772.80

Музичка кутија цврсто дрво ротирачка музичка кутија разнобојно полнење музичка кутија база класична музика за роденденска музика за семејство

Ние сакаме да ви помогнеме да креирате специјални спомени со оваа музичка кутија Тоа е внимателно напра

DEN 1529.60

Кујнски Ракавици За Рерна и Држачи За Тенџере,Држачи За Тенџере За Кујна,Ракавица За Рерна,Пролетно Слатко Зајаче Ракавици За Печатење Зајаци

●Ракавици за рерна и Држачи За Тенџере Одлични Комплети За Вредност Ќе добиете 1 Ракавица за Рерна со го

DEN 159.84

Кејт Спајд Newујорк Декоративна биро подлога, Веганска кожа тастатура и подлога за глувче за работна површина, златна точка

Подлогата за биро за тастатура и глувче има издржлив фронт на кожа со грб што не се лизга, што ја одржува

DEN 2.00

Делфин.Дил Замена Индивидуални Клучни Тастатура ЗА Нас Ретина Дисплеј Про А1425 А1502 А1398 А1466 Замена Клучни Тастатура Ф9

Компатибилен број На Модел : А1425,А1502,А1398, А1466 Некои модели користат друга верзија на тастатурата и не се �

DEN 159.84

DFZPW Womenените стомачни танцувачки облека за танцување во источен стил, градник и појас 2 парчиња поставени монистра костуми

Костим за танцување во стомакот, ориентален стил со брада и појас 2 парчиња костум со брада Облеката е пр

DEN 3.33

Cuffup Надграден држач за растенија со тркала, растителни кади 220 lb тешки тркалачки фабрика не се потребни завртки за инсталација,

【Приклучок, не се потребни завртки за инсталација】нема потреба да поминувате часови на инсталацијата

DEN 1.00