• Обновено
Прилагодливо работно капаче со копче, Голден круна на црна бела лента заштитна капа со лак за коса

Прилагодливо работно капаче со копче, Голден круна на црна бела лента заштитна капа со лак за коса

DEN 908.80

Залиха
Во магацинот.

100% полиестер Затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека за допир, дишење, лесен и брзо суво. Fellе паднеш удобно долго време облечена. Скрушката за коса од лак е изработен од полиестер, гумена лента. Прилагодлива големина : Дијаметарот на горниот дел од медицинската сестра е 18 см/7in, висината е 13,5 см/5,3 ин. Хируршкото капаче може да се прилагоди за да одговара на големината на главата, без оглед на долгата коса или кратка коса, хируршкото капаче за чистење ќе ве одржува чисти и уредно за време на долго време. Буфантниот дизајн е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Работно капаче со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, кои можат да ги постават лентите на лицето на лицето за да ги олеснат ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат обвивка за лице долго време долго време . Работно капаче со џемпери : Заштитени шами за заштита на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува главата сува. Носењето на тоа цел ден ќе ве направи удобно. Печатеното работно капаче не само што е естетски пријатно, туку и ве штити од мириси на нечистотија и готвење. Апликација : Овие работни капачиња со копчиња главно се користат за лаборатории, преработка на храна, убавина и фризура, апарати за точност, електрони и други различни полиња. Големина : Една големина одговара на главата на повеќето луѓе. Боја : Единствена колекција на шемата и vabriant бои.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сет за фен за фен за фен за коса со топол воздух, 7 во 1 четка за топол воздух Стилер фен и волумен со негативен јонски анти-фриз 110.000 вртежи

【7 во 1 мултифункционален】 виткање, зацрвстување, стилизирање, сушење, измазнување и волумирање на ваша

DEN 3.33

Артефакт со права коса чешел чешел права коса виткање стап со двојна употреба не ја повредува косата мрзлива сплит женски кратка

Овој чешел за зацрвстување на косата не е погоден за секоја дама со убави фризури, туку и за мажи или луѓ�

DEN 3.00

Нубокс Грб Гватемала Сад Салон За Знаме Коса Сечење Наметка Крпа Бербер Фризерска Обвивка Фризура Престилка Крпа За Стил Додаток

Полиестер Миење Раце Само Изработени Од Полиестер.Мека, Лесна, Водоотпорна И Издржлива Ја Одржува Вашат

DEN 463.84

TINTON life® 20 парчиња Клипови За Коса Салон За Стилизирање На Косата Клипови За Пресекување Додатоци ШТО НЕ Се Лизгаат САМ За Коса За

Тие имаат две пружини што им овозможуваат автоматски да се прилагодат за да држат секаков вид коса, без �

DEN 2.33

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Симпатична Пингвини Снегулки Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 319.84

висесани Бербер Кејп Крава Коњ Овци Свиња Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 303.84

ШУОХАН 13 Парчиња/Многу 20 Комплет За Продолжување На Косата Со Синтетичка Боја со 1 Еез Капчиња Кука 50 парчиња Микро Силиконски

Материјал : Квалитетни синтетички влакна со висока температура Лесен за употреба : можете лесно да го ко

DEN 1.67

Антички Стил Меч Коса Стапчиња За Јадење Стапчиња За Коса Во Кинески Стил Игла За Коса Метален Емајл Вилушка За Коса Ханфу Ресел Додатоци

Едноставно и практично : Исклучителна ретро фиба од легура на меч, создадете ретро кул стил, пријатен за

DEN 103.84

28 ЕЕЗ Хингва Бисери И Акрилна Смола Клипови За Коса, Рачно Изработени Шноли За Коса, Мермерни Алигаторски боби иглички, Сјајна Кристална

Што Добивате : 8 парчиња бисерни клипови за коса и 9 парчиња мермерни акрилни шноли за коса и 6 парчиња Гео

DEN 159.84

150% Густина Вода Бран Краток Боб Човечка Коса Перики Со Бебешка Коса Бразилецот Реми Претходно Откинал Природна Лабава Кадрава 13х6

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 2319.84

1 Еднорог Галакси Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 319.84

Пантен 2-во-1 Шампон И Балсам Близнак Пакет Со Сет За Третман На Коса, Секојдневно Обновување На Влагата За Сува Коса, Безбедно За Коса Третирана

НАПОРНА РАБОТА : Ја Поттикнува косата со моќна мешавина на ПроВ хранливи материи и антиоксиданси, така ш

DEN 319.84

Нијанксин Кожа Коса Ножици Торба Ножици Половината Пакет Миленичиња Фризерска Алатка Торбичка Држач Случај, Црна, 37.5 25.5 3.5

✄Премиум Материјал : Убав и моден дизајн Антипритисок и против брчки; водоотпорен и двослоен дизајн, из�

DEN 590.40

Genigw бука дрвена воздушна перниче чешел овална фризерска перница чешел мазен воздушен перниче чешел дома комбинирано удобен за носење

Високо еластично воздушно перниче со умерен притисок Грижете се за вашата коса и скалпот Направете го с

DEN 1537.60

Смола Во боја на бонбони Инкрустирано Дијамантско Масло Што Капе Клип За Коса За Женски Европски И Американски Додатоци За Коса Во Боја Девојки

Лакови За коса Топло Залепени Со Штипки, Па Кога ќе ги Ставиме Во Тенка Коса, Тие Не Се Лизгаат Надвор, Ти�

DEN 143.84

Венерална мала тркалезна четка за коса со меки најлонски влакна за жени и мажи, најдобро за тенка и права коса, удирања, брада,

Олабавете ја косата со вметнување на тесен врв предмет помеѓу спакуваната коса и основата на влакната К

DEN 184.00

Чешел Водич За Коса Клипер Водич Чешли Машинка За Коса Т, Коса Машинка Водич Чешли 10 Боја Коса Тример Коса Машинка Кодирани Водичи За

Совршени Перформанси : висококвалитетниот сет за чешел за водич е извонреден и компактен, издржлив и пр�

DEN 124.64

30 парчиња 9 Заби Нерѓосувачки Челик Предвремени Чешел Перика Клипови, Коса Продолжување Клипови, Перика Додатоци Клип со 30 Избрани

Пакетот вклучува : клипови од 30 парчиња, конец од 2 парчиња и 30 Избрани Игли Клиповите се изработени од не

DEN 143.84

Широк Чешел За Чешел За Коса, Голем Чешел За Отплеткување На Косата Широк Чешел За Џеб За Заби, Широк Голем Чешел За Фризура За

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : овој широк чешел за собирање коса е направен од дрво, рачно полиран, со фи�

DEN 106.40

Китови orcas narwhals на морнарицата за коса четка симпатична четка за четка за перниче за перничиња за мажи жени подарок за коса

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

DEN 239.84

Шикиао Спл Леопард Печатење Лента За Глава За Жени Девојки, Широк Јазол Лак Ленти Леопард Печатење Лента За Глава Гепард Лента За Коса

ВИСОК КВАЛИТЕТ : лентата за печатење леопард е изработена од полиестерска ткаенина Лесна и мека за носе�

DEN 142.40

Херноблерест Кристална Лента За Глава За Жени Бел Бисер Лента За Глава За Девојчиња Златни Дијамантски Ленти За Глава За Жени Барокни Модни

1? Херноблерест Кристал Кристал Лента За Глава Мода мора да имаат : ?Дали сеуште сте загрижени дека лента�

DEN 161.60

Африканска Гордост Сон Деца Маслиново Чудо Навлажнувачки Плетенка Спреј - Помага Да Се Зајакне &засилувач; Заштита На Косата,

Влага богата смирувачки деца Маслиново Масло и билни екстракти Исклучиво за деца нежна коса и скалпот...

DEN 144.00

Исцелени 25 Парчиња Женски Клип За Коса Со Мали Канџи Клипови За Коса За Лакови Шноли Од Кристал За Жени Клипови За Цветни Влакна За Жени Клипови

Бисер Коса : ? Доаѓа во светли бои и нежен дизајн, тие лесно можат да ги осветлат вашите облеки и стилови н

DEN 320.16