• Обновено
Batife [10 пакет] сообраќајниот конус Флешер Предупредување LED светло, ламба за блокирање на патот 360 степени видливо со 3 режими на трепкање за склопливи конуси за безбе

Batife [10 пакет] сообраќајниот конус Флешер Предупредување LED светло, ламба за блокирање на патот 360 степени видливо со 3 режими на трепкање

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

[Висока визибилност]- Светлиот сообраќаен конус LED светло ги прави конусите многу видливи за возачите и ве одржува безбедни во ноќното време Може да се користи за контрола на сообраќајот на патот, паркинзи, безбедност, сигнализирање за итни случаи и безбедност на децата. [4 режими на трепкање]- Светлото за итни случаи покрај патот има 3 режими на трепкање на средно светло, висока светлина и светло за светло за да ви одговара. [Многу видливо]- Светлиот сообраќаен конус LED светло ги прави конусите многу видливи за возачите и ве одржува безбедни во ноќното време. Може да се користи за контрола на сообраќајот на патот, паркинзи, безбедност, сигнализирање за итни случаи и безбедност на децата. [Големина и квалитет]- Постојат вкупно 10 пакувања што се склопуваат во сообраќајниот конус, големината е 3,5 ”x1. 2 ААА батерија е потребна (за безбедност, батеријата не вклучува). [Упатства за инсталација на батерии]- Инсталацијата на батеријата треба да следи фиксна насока. Погрешната насока ќе ја исклучи светлината. Можете да ги видите нашите слики за склопување. Големина на производот : Вкупна должина 3,5 инчи, широка : 1,77 инчи сјајна боја : Режим на црвена светлина : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Закачалка за банана - под кука за кабинет за банани или други лесни кујнски предмети. Наклоните на кука кога не се во употреба.

Нема повеќе согливи, кашани или модринки банани Чувајте ги бананите кои изгледаат жолти и поздрави подо

DEN 143.52

Смешно знаме на Колорадо знамето нуркање мека маска за спиење за очи за спиење за слепите совршени блокови светлина со прилагодлива лента

Материјал : Печатената маска за спиење е направена од полиестерска ткаенина, која може да дише, може да с

DEN 1.00

HVLP спреј пиштол распрскувач за автомобили 1,3 мм професионални распрскувачи на воздухот за внатрешни работи и надворешен мебел

Материјалите за прскање ќе започнат да се поставуваат и да се исушат Веднаш штом ќе стапат во контакт со

DEN 3.33

Исценета ПВЦ топла и ладна лента за глава мигрена лента за загревање на главата на главата на главата, ладно пакување главоболка, носена ладна

Обвитката со мраз на главата : Еластичната прилагодлива лента може да помогне да се задржи мразот во мес

DEN 231.84

Змејови за деца на возраст од 4-8 8-12 | Еднорог Змеј и авион Змеј и Виножито слонови Змеј за мали деца на возраст од 3-5 возрасни

Супер голем змеј : 120 x 210см Совршено и за возрасни и за деца Стабилно со ниски ветрови одлично за почетни�

DEN 175.84

Цврсти 2 парчиња синтетичка мека тресеница 1/2 x 22 инчи јаже со 4 ракави за едриличарски SUV ATV камион џип од обновување на патот

★ 1 : 【Фабрика Директно Цена, ROHS од TüV, CA65 од SGS, CE】 Фабриката понудена директно, подобра цена, без дополни

DEN 1.00

Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Тампон Торба За Складирање Алпака

€Висококвалитетни Материјали}торбата За складирање хигиенски салфетки е изработена од ткаенина за со�

DEN 1.00

Пад палто за мажи, кампување пролет отворена кошула со долги ракави мажи основно карирано тенко меко со кошули со аспиратор

Материјал : Мешавина од памук, ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 121

DEN 95.84

AEXIT 125mm x Абразивни тркала и дискови 32мм 240 решетки 75% смола обврзница обичен тип дијамантски мелење мелење на дискови мелница за

Име на производот : тркало за мелење дијаманти; тип : обичен; главен материјал : алуминиум, смола Абразивн

DEN 437.60

Јапонски риби скали со шише со топла вода гума со гума со топло кадифен капак за креветски грчеви во менструална болка 1 литар

кадифен Направени во САД или увезени Големина шише со топла вода 10 "долги, 4" широки, 1 L капацитет...

DEN 287.84