• Обновено
Trexd птичји кафез миленичиња тркалезен метален кафез декоративен украсен кафез кафез кафез за домашни миленици за миленичиња

Trexd птичји кафез миленичиња тркалезен метален кафез декоративен украсен кафез кафез кафез за домашни миленици за миленичиња

DEN 76.16

Залиха
Во магацинот.

Процес на позлата и третман против низа, златниот кафез ја покажува високата атмосфера, таа е дефинитивно замок за птици и прекрасен пејзаж во вашиот дом Затворената кутија за храна од плексиглас спречува истекување на храна и ја зголемува заштитата на животната средина и хигиената. Секоја кутија за храна има независна мала врата, што е погодно за додавање и замена на храна. Дизајнот на горниот кука е погоден за виси да заштеди простор во затворен простор. Птицата има врата за заклучување за да ги спречи птиците да избегаат низ вратата. Процес на позлата и третман против низа, златниот кафез ја покажува високата атмосфера, таа е дефинитивно замок за птици и прекрасен пејзаж во вашиот дом. Затворената кутија за храна од плексиглас спречува истекување на храна и ја зголемува заштитата на животната средина и хигиената. Секоја кутија за храна има независна мала врата, што е погодно за додавање и замена на храна. Дизајнот на горниот кука е погоден за виси да заштеди простор во затворен простор. Птицата има врата за заклучување за да ги спречи птиците да избегаат низ вратата. Опишувајќи го процесот и третманот со анти-кара, златниот кафез ја покажува високиот атмосфера, таа е дефинитивно замок за птици и прекрасен пејзаж во вашиот дом.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

РАЗУМ Голем Кафез За Птици Процес На Позлата Кафез За Птици Голем Тигар Кожа Божур Кокатиел Кафез За Птици Украсен Кафез За Размножување

Цврста рамка овој кафез за птици е изработен од висококвалитетен, со загарантиран квалитет и издржливо

DEN 1.00

Ipetboom 1pc Материјали Додаток Брановидни Папагали Бања-Мултифункционална Водена Када Мостови Слив Креативно Перење Црн Канарин

Слив За Туширање со птици : Фин занаетчиски дизајн, пренослив за дома, носење патувања на отворено Не е л�

DEN 3.33

Балако 3 Комплети За Залихи За Чаши Стегач Храна Верверица Двојна Кафез Вода Садови Челик Слив Решетката Со Колибри Чаши Хранење Виси Птица

ПАПАГАЛ КОЛИБРИ виси тип дизајн, кој нема да зазема премногу простор Може да се закачи на кафезот, да ја �

DEN 2.00

нобранд Миленичиња Потрага Миленичиња Дрвени Хрчак Качување Скала Потрага Кула Миленичиња Играчки За Мали Миленичиња

Миленичиња Дрвени Хрчак Качување Скала Потрага Кула Миленичиња Играчки За Мали Омилени Природни матер�

DEN 747.20

Јардве 2 парчиња Фидер За Овошје Ориол Колибри Фидер Папагал Држач За Зеленчук Папагал Корпа За Овошје Од Птици Стап Метален Папагал Овошни

Ражен За Лекување птици : Изработен од врвен нерѓосувачки челик, анти ' рѓа и Храна За птици Третира : дом

DEN 876.80

Предиво Вода Кокошарник Фидер Челик Кафез Стојат Чаши Храна Чинии Дома Виси Птица Стегач Пркат Чаша Миленичиња Зајакот Слив Животните

САД ЗА ПТИЦИ По Услуга : Висококвалитетната пост услуга ви гарантира пријатно шопинг искуство Ако имат

DEN 151.84

2 Парчиња Миленичиња Птица Униформа Миленичиња Птица Униформа Смокинг Лет Костум Смокинг Лет Костум Водоотпорна Пелена Пелена Облека За Afric

Лесен за носење и лесен за употребаЛесно за чистење Изработен од памук, пријателски за кожата и мек, лес�

DEN 2.67

Ipetboom Птица Маса Стојат Нерѓосувачки Челик Игра Салата Папагал Playstand со Хранење Чаши И Послужавник За Папагал Папагал Cockatiel Conure

Немате доволно простор за вашето домашно милениче да си игра и да ужива? Овој Штанд за Седалото дава вер�

DEN 650.08

ХАНАБАС 30 Парчиња Хранење Зеленчук Нето Птици Играчки Фидер За Овошје Играчки За Печурки Нето Торба За Хранење Пилешко Хранење Висечки

Држач за Овошје Од Пилешко Зеленчук : нашата мрежеста торба за храна за пилешко е безбедна за употреба и

DEN 1.33

Ipetboom Автоматски Фидер Птица Колибри За Надвор Папагал Фидер Брановиден Папагал Диви Птици Фидер Птица Костур Сипка Птица Фидер

ВИСИ ПТИЦИ ХРАНА сад Чувајте ја храната да не се истури, одржувајте го подот чист и не го расипувајте каф

DEN 2.00

ЧАША За Јадење ЗА Хранење Птици ПАТИКИЛ, 2 Пакувања Од Нерѓосувачки Челик 12 см Диа Папагал Кафез Сад За Вода Со Држач за Стегач

Дијаметар на садот : 12 см / 4,72 инчи; Вкупна Висина : 5 см / 1,97 инчи Предност : Изработен од издржлив нерѓосу�

DEN 881.60

ЗЛКСДП Ѕид Монтирани Мачка Скала Дрвени Мачки Качување Одбор Ѕид Монтирани Скалила Чекори Качување И Скокање Одбор Ѕид Мебел

1Оваа полица за монтирање на ѕид може да обезбеди пријатно опкружување за вашата мачка да скока, да се од

DEN 7983.36

Кпсун Куче Кревет Хрчак Папагал Памучно Гнездо Виси Банана Колиба Замав Куќа Кревет Миленичиња Материјали Мали Животни Хрчак Додатоци

Премиум ултрамекото полнење нуди олеснување на болката во зглобовите и мускулите Дизајнот на обликот н

DEN 771.20

РАЗУМ Голем Кафез За Птици Со Рамен Врв Галванизиран Метален Кафез Тигарска Кожа Кокатиел Птица Пренослива Рачка Летечки Кафез За Канаринци,

Цврста рамка овој кафез за птици е изработен од висококвалитетен, со загарантиран квалитет и издржливо

DEN 4863.84

Акрилик Птица Фидер Папагали Автоматски Виси Хранење Храна Сад Када Миленичиња Материјали Алатка Додаток Затворен Птица Фидер

Када со завртка, сад за храна со стоечки столб и завртка, лесна, може да виси внатрешна и надворешна, пого

DEN 291.20

Ксијаохешоп Лет Птица Кафез Комплет Птица Кафез Мал И Среден Папагал Игралиште Полица Мал Сонце Папагал Цврсто Дрво Станица За Обука Стојат

Вентилација : кафезот за птици нема да ја блокира светлината Затоа, внатрешноста на вашиот кафез за птиц

DEN 1.00

Милагето Издржлив Кафез За Птици, Кафез За Држач За Папагали Во Куќата За Хранење Птици, Резерви За Миленичиња За Гнездо Со

Дизајн : постои фиока од типот на фиока што може непречено да се извлече и избрише Дојдете со стоечки сто

DEN 1345.60

Балакоо 3 парчиња Летечки Птичји Пелени Макабуни Пилешки Пелени Кокатиел Костум За Летање Гулаб Пелени Лет Птица Пелена Костум Лет Птица

ПЕЛЕНИ ЗА ПТИЦИ што СЕ ПЕРАТ висококвалитетен материјал од Памучна ткаенина, пријателски за кожата, тој

DEN 788.80

2 парчиња Сад За Хранење Кафез За Птици Храна За Птици Преку Фидер За Птици Дебела Полукружна Кутија За Храна За Птици Додатоци За

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛСадот За Храна За Птици За Кафез е изработен од безбеден и пластичен материјал, со �

DEN 191.84

Ступел Индустрии Пилешко Кокошка Играње Тенис Атлетска Фарма Животинско Дрво Ѕид Уметност, Дизајн Од Џенифер Редстрик

Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

DEN 339.36

Штанд за Костур за птици, Сад За Хранење Папагали Од Нерѓосувачки Челик Дрвен Костур За Птици Храна За Храна Со Држач За Мали

Материјал од Нерѓосувачки ЧеликИзграден за висока практичност и максимална издржливост Практично За П

DEN 0.33

Patkaw Миленичиња Папагал Птица Темперамент Поводник Прилагодливи Птица Летање Темперамент Влечење Јаже Со Крило Надворешна Обука

Можете да го прилагодите темпераментот за да одговара на вашето домашно милениче птица или папагал или

DEN 1.67

Шарена Дрвена Птица Замав Играчка Дрво Папагал Костур Штанд Играјте Теретана За Мали Папагали Папагали Кокатели Конури Додатоци Во Кафез

●ЗАБАВНО ЗА ИГРАЊЕ●дајте му задоволство на вашето домашно милениче птици и забавувајте се со часови г�

DEN 159.84

Бонавеит Екстра Голема Играчка За Џвакање Птици Со Шарени Топчиња Одatан И Природни Обоени Дрвени Блокови За Среден, Голем Папагал, Метална

[ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ И НЕТОКСИЧНИ]оваа играчка за птици е изработена од метална кука и синџири,природни

DEN 3.33

Иплузмил Постави Зелени Играчки Миленичиња Играчки Папагал Папагал Залак Играчка Птица Залак Играчка Папагал Замав Африкански Замав Образ

ПАПАГАЛ ИГРАЧКИ Направени одпријателски материјал, и безбедно за птици ПТИЧЈИ ИГРАЧКИ Изработени од ек

DEN 185.76