• Обновено
Ичиро Сузуки го автограмирал официјалниот официјален 2009 година во WBC безбол „ #51“ е Холо СКУ #192285 - Автограмски бејзбол

Ичиро Сузуки го автограмирал официјалниот официјален 2009 година во WBC безбол „ 51“ е Холо СКУ 192285 - Автограмски бејзбол

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејзбол. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани бејзбол. Ichiro Suzuki Autographed Official 2009 WBC Baseball Јапонија „ #51“ е Holo Sku #192285 Доколку производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен во Меморијабилија на Ичиро Сузуки. Меморијабилии на Сиетл Маринерс.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

1993 Топс златен фудбал 349 Крис Гуд Индијанаполис Колтс Официјална трговска картичка во НФЛ паралелно од компанијата Топсс

Индијанаполис Колтс Имаме неверојатна колекција над над 750 Брзо испорака на сите нарачки, дури и меѓуна�

DEN 2.67

Рики Вилијамс Автограм Портокал Тексас Џерси-Убаво Сплетени И Врамени Рака Потпишан Од Страна На Вилијамс И Заверени Автентични ОД СТРАНА

Надворешноста на Рамката е 35 инчи (горе надолу) за 43 инчи (лево надесно), а Врамениот Дрес тежи околу 18 кил

DEN 2.33

Шекил О'Нил автограмираше Орландо Меџик Енпсилирана 1992 година НБА -обрачи 442 Трговска картичка за дебитант оценета нане 9 автоматска

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишани кошарк

DEN 11631.84