• Обновено
Yinncke S3227 File Filter File Fuel Separator Kit Complet собрание со 3/8 BARB x 1/4 NPT фитинзи се вклопуваат за морски надворешни мотори.# S3227 18-7948 9-37882 490R-RAC-01 320R-RAC-01 18-7922 18-7922-1

Yinncke S3227 File Filter File Fuel Separator Kit Complet собрание со 3/8 BARB x 1/4 NPT фитинзи се вклопуваат за морски надворешни мотори.

DEN 495.68

Залиха
Во магацинот.

【Подготовка на возилото】 Собранието за сепаратор на вода за гориво на гориво се вклопува за морски вонбродски мотор 【Заменува OEM #】 S3227, 18-7948, 9-37882, 490 R-RAC-01, 320 R-RAC-01, 18-7922, 18-7922-1. 【Висок квалитет】 Куќиштето на филтерот за гориво е изработено од висококвалитетни материјали, кои можат да одолеат на триење, корозија, истекување на нафта и притисок. Филтерската хартија е изработена од синтетичко влакно и има 10 микрони, кои можат да ги филтрираат нечистотиите во горивото, да ја заштитат млазницата на пумпата за гориво, лагерниот цилиндер и клипот, што е корисно за намалување на абењето и намалување на потрошувачката на гориво. 【Информации за пакетот】 1 x S3227 Собрание на филтерот за гориво со чиста чинија и 3/8 "BARB X 1/4" NPT фитинзи, ракавици за работа од 1 x пар (сини или бели). Забелешка : Не е потребна измена на електричниот систем, приклучок и игра, директно вклопување. 【Обезбедување на квалитет】 yinncke е професионален фабрички фокус на обезбедување на високо квалитетни делови од мотоцикли по фер цена и гарантира дека сите производи поминале строги тестови пред да се продадат. Ве молиме, проверете ги сликите и моделите внимателно пред да ги купите, за да избегнете купување на несоодветни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Екс -делови - Оригинален вентилатор за ладење на радијаторот на Спал и комплет за монтирање - Универзален систем за монтирање на Универзацијата

модел на вентилатор што може да се монтира пред ладилникот Дијаметар на монтирање : 109мм Дијаметар на кр�

DEN 1598.40

ASTARPRO 13PCS 8-lug Комплет за суспензија пред горните контролни оружја w/топката за рака/рака на рака и питман рака/вратоврска

2x предни зглобови на долните топка K6693 2x Контролна рака пред горниот дел на горниот дел K620054 2x предна ст�

DEN 1.33

ИРОНТЕК 18Б4776 18б4777 Преден Возач &засилувач; Дебеломер На Сопирачката На Совозачот За 2001-2007 За Крајслер Таун &засилувач; Земја/Војаџер,

●Поставување на возилото●Дебеломер На Предната Лева И Десна Сопирачка одговара за 20012007 Година За Крај

DEN 1897.44