• Обновено
HiQ делови Kumano Brush Km Detail Brush Fine - Модел за градење алатки и додатоци # km -m1509

HiQ делови Kumano Brush Km Detail Brush Fine - Модел за градење алатки и додатоци km -m1509

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Алатки и додатоци за моделирање со висок квалитет Специјално дизајниран за подобрување на деталите за широк спектар на модели од типот на меча. Hiqparts нуди одлични перформанси и висока разноврсност. Постигнете ги најдобрите можни резултати и покажете го вашиот талент и креативност. Hi Q делови Kumano Brush Km Detail Brush Fine (1 PC) - Алатки за градење на модели и додатоци # KM -M1509 HIQPARTS, Ultimate Modeling Products се формулирани и дизајнирани специјално со моделот на модерна скала во умот. Hiqparts прави некои од најдобрите декорации, матрици, ленти за моделирање, алатки и разновидни додатоци за моделирање на пазарот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

CR заптивки 7411 - заптивка за масло од нитрил - дизајн HM14, единечна усна без пролет, 0,7500 во вратило, 1,0060 во OD, 0,1250 во ширина, нитрил,

Дијаметар на вратило : 0,7500 внатре Обвивка : метална обвивка Надворешен дијаметар : 1 Толеранција на прити

DEN 2.00

Антички одличен јапонски илустрација за кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за складирање торби за торби

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

DEN 1110.40

Мијасно Фрли И Фати Игра Со Топка, Фати Играчки За Игри За Деца, Играчки За Плажа, Сет За Игри Со Лопатка со 6 Лопатки 3 Лепливи Топки

Разиграни Игри Со Фрлање И Фаќање Топка : Нашиот Сет За Игри Со Улов На Топка Вклучува Шест Лопатки И Три

DEN 3.33

Богатствата НА Каролина Ck5203sh4 Harlequin Pinscher Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви,

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

DEN 1.67

Шишиња со топла вода со покритие Бохо мандала торба за топла вода за олеснување на болката, жени возрасни, рачни нозе потопло 2 литар

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 2.67

TQXDD гроздобер E27 месинг ретро индустриски водоотпорен стаклен столб светла Европски гроздобер метал алуминиум пост светла

Отпорен на временски услови : Вие веќе не сте загрижени за дожд и снег, ламбата може да работи нормално п�

DEN 4421.92

Елаго Трипшел заземјен Универзален адаптер за патување со двојни приклучоци - Сертифициран CE, во согласност со ROHS - 2 парчиња

Омилена : Бидејќи овој адаптер е заземјен, може да се користат производи со излези со висок напон, како ф�

DEN 95.84

Gellisleft скриен часовник на фотоапаратот HD 1080p безжична WiFi скриена дадилка камера со ноќно гледање и откривање на движење, снимање на

【Лесно за ракување и паметна врска】 Безжичната WiFi шпионска камера може да се поврзе на Интернет мрежат

DEN 783.84

Двострана лента, 3М VHB тешка двострана лента, должина од 15,4 метри, ширина од 1 инч за автомобил, LED ленти за светло, декор за домови,

【Високо квалитетен двострана лента со тешка должност】 Докажана сигурност од лентите за монтирање на VH

DEN 2.00

Планински мажи хардвер додатоци 4PCS SSA14T/K 14mm со дијаметар од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик, лежиште M14x2.0 Машка нишка

Комплетни категории, цврсти и издржливи, добра стабилност, професионални алатки во индустриското поле,

DEN 2512.00

Прекрасен Комплет За Мелница За Сол И Бибер-Комбо Шејкери Од Нерѓосувачки Челик Што Се Полнат Со Прилагодливи Груби Мелници-Уживајте Во Вашите

Сет За Мелница За сол И Бибер Од 2Збогувајте се со гломазните шејкери за зачини! Со сол од нерѓосувачки ч�

DEN 223.84

Видео интерфејс за навигација Naviks компатибилен со 2003-2006 Линколн Додај: ТВ, ДВД плеер, паметен телефон, таблет, резервна камера

** Забелешка ** HDMI видео интерфејсот произведува само видео Аудио се пренесува од видео интерфејс HDMI до в�

DEN 1.67