• Обновено
Ханес бебешки каросерии, крајниот флексибилен краток ракав за момчиња и девојчиња, 5 пакувања

Ханес бебешки каросерии, крајниот флексибилен краток ракав за момчиња и девојчиња, 5 пакувања

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

60% памук, 37% полиестер, 3% спандекс Затворање на привремено. Купувајте помалку, поминете помалку - добијте повеќе време на растење од секоја големина. Големина 0-6 одговара на 0 - 3 месеци и 3 - 6 месеци; 6-12 одговара на 6 месеци, 9 месеци и 12 месеци; 12-18 одговара на 12 месеци и 18 месеци, 18-24 се вклопува 18 месеци и 24 месеци. Истегнување за да се вклопи како што расте бебето-лесна, 4-насочна ткаенина од 4 насоки поттикнува движење на слободно движење и удобност како што расте бебето. Лесно вклучено и исклучено - Проширувањето на деколтето го олеснува влечењето на овие слатки облеки за бебиња над главата на вашето малечко. КОМПАК ЗА БУМ - Дарежливо дно удобно покрива пелена или панталони за обука. Цврста конструкција - Овие тела на кратки ракави за новороденчиња вклучуваат засилени прилепувања на дното и деколте што ја задржува неговата форма. Повеќе количина, поквалитетна - достапна во удобна 5 -пакет разновидни бои и симпатични отпечатоци. Миење на ладна вода - Ханес препорачува да го миете овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија. Hanes Flexy - Тотална удобност од главата до слатки мали прсти додека вашето бебе се протега и се тресе и се вклопува и расте. Дизајнирано и со вас и со вашето бебе во умот, Ханес Флексиј ® Бродовите на новороденчиња даваат неверојатна удобност за промена на бебето и без стрес за вас. Овие симпатични каросерии со кратки ракави се протегаат за да се вклопат, овозможувајќи ви да добиете поголемо време на растење од секоја големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Деца зимски капи на ракавици на ракавици за возраст од 1 до 5 години, мали момчиња девојки Пом Пом плетени шамија на ракави за шал за зима

волнена Повлекување на затворање Само миење на рацете ? Зимски топли комплети на девојчињата : Пакетот в

DEN 0.33

Fldy новороденче бебе девојчиња цвет фустан бел крштевање крштевање фустан деца руфле чипка венчаница фустан туту топка наметки

Полиестер, мрежа, памук Затворање на копчињата Само миење на рацете Слатка бебешка принцеза цветна обле

DEN 1.33

Grnshts бебе момче Мој прв велигденски панталони постави новородени момчиња кратки ракави ромпер + зајаци долги панталони 3 парчиња велигденска

Затворање на влечење Само миење на рацете Супер симпатичен и смешен дизајн, бел ромпер со кратки ракави

DEN 2.67

Јазик момчиња цртан филм бебешки деца панталони панталони Панталони девојки деца момчиња панталони момчиња ветерни панталони со големина

100% мешавина од памук Лизгање на затворање Материјал Материјал : Памук мешавина Девојче облека за деца З�

DEN 1102.40

Ноубео дете бебе девојче Денот на в Valentубените на Денот на в Valentубените, ракав, фустан од кошула од кошула, срце, пунџа поставени

Мешавина од памук Повлечете го затворањето 3 парчиња дете мало девојче за излез за Денот на вineубените : 1

DEN 1.00

Детски Чевли Летни Сандали Модни Мали Девојчиња Меки Стапала Детски Чевли Чевли Со Бел Фустан Со Средна Големина За Девојчиња

Овој Пар Чевли Е Изработен Од Мек Материјал во Реално време, Кој е Многу Мек детски мокасини бебешки чев�

DEN 3.00

Бебе памук цветно печатење сонце Сонце капа на новороденче широко затемнено хаубно новороденче фотографски реквизити бебешка цветна

☆ Симпатичен дизајн на цветно печатење, многу импресивен и уникатен ☆ Лесно за транспорт и складирање,

DEN 2.00

Даркјази Бебе Летни Комбинезони За Девојчиња Деца Симпатична Без Грб Харем Ремен Ромпер Комбинезон Мали Панталони Големина 2-8Ј

Големина : 23Т Половината : 58СМ 228 "Должина : 60СМ 23.6" Биста : 58СМ 22.8 " Возраст : 23Ј Висина : 100СМ Големина : 34 T �

DEN 2.67

Qiansail Бебе девојки Деца со кадифена капа јагода новороденче дете за коса, лента за глава, турбан глава, капаче за капаче за коса,

Кадифе Затворање на капа Само миење на рацете Материјал : Бебе капа е изработена од еколошки кадифе, суп�

DEN 873.60

Дете Новороденче Бебе Девојчиња Памук Цветни Long Долги Ракави Возбудува Блузи Ѕвонче Дното Панталони Облека Во Собата

100% Полиестер 69 месеци момче панталони дете дуксери бебе камо облека термални хеланки за девојки денот н

DEN 196.64

Новороденче за новороденчиња бебе девојчиња ајкула едно парче костим за капење кратки ракави поштеди на осип чувар за капење за капење сонце

100% полиестер Полиестерска обвивка Затворање на патент [Материјал] : Бебе девојче едно парче костим за ка

DEN 143.84

Западно бебе девојче облека со кратки ракави, печати маица врвови од крави шорцеви за печатење бохо девојче летна облека

75% памук, 25% млеко влакно Повлечете го затворањето Машина за миење 【Материјал】 : Мешавина од памук Мека �

DEN 2.33