• Обновено
Рачни правосмукалки за вакуум, преносни хоровер за вакуум за автомобили, суви/влажни рачни хонорари, мали хоровер со лесен полнење, преносен мини вакуум, одржано пр

Рачни правосмукалки за вакуум, преносни хоровер за вакуум за автомобили, суви/влажни рачни хонорари, мали хоровер со лесен

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

【Мултифункционален и ефикасен】 Оваа преносна правосмукалка може да работи беспрекорно на скоро секоја површина Може да ги исчисти ентериерите на автомобилот, софи, теписи, мебел, па дури и тастатурата! Обезбедете поголема погодност за вашата работа за чистење, користете ги додатоците мудро според различни сценарија. 【Уживајте во без долги линии-лесно да се исчистат дури и местата што не се достапни, бидејќи линијата 3 метри повеќе не ве врзува. Оваа рачна правосмукалка им нуди на мобилноста на корисниците и бесплатно да се движат наоколу и да ги исчистат вашите домови, автомобил или тесни агли без кабли. 【Нема потреба да се грижите за истекување на електрична енергија】 Рачното правосмукалка има заштита на температурата, заштита на влегувањето на влезот на напон и заштита на краток спој, така што не треба да се грижите за недостаток на моќност на вшмукување заради недостаток на моќност. 【Ергономска структура】 Компактното тело на оваа рачна правосмукалка го прави многу удобно да го носите наоколу. Производот тежи 0,69 фунти и е лесен, што ви овозможува да се чистите подолго, без да ги заморите рацете. 【Додатоци】 Оваа рачна правосмукалка доаѓа со 2 различни додатоци за подобро да ги задоволи вашите потреби за чистење. Оваа алатка за глава на четки може да исчисти нечистотија на бирање на автомобили и отвори за климатизација, како и тастатури и друга нечистотија. Алатката за долга млазница може да се користи на пукнатините на седиштето на вашиот автомобил, а овој производ може да се користи и влажен и сув. 【Мултифункционален и ефикасен】 Оваа преносна правосмукалка може да работи беспрекорно на скоро секоја површина. Може да ги исчисти ентериерите на автомобилот, софи, теписи, мебел, па дури и тастатурата! Обезбедете поголема погодност за вашата работа за чистење, користете ги додатоците мудро според различни сценарија. 【Уживајте во без долги линии-лесно да се исчистат дури и местата што не се достапни, бидејќи линијата 3 метри повеќе не ве врзува. Оваа рачна правосмукалка им нуди на мобилноста на корисниците и бесплатно да се движат наоколу и да ги исчистат вашите домови, автомобил или тесни агли без кабли. 【Нема потреба да се грижите за истекување на електрична енергија】 Рачното правосмукалка има заштита на температурата, заштита на влегувањето на влезот на напон и заштита на краток спој, така што не треба да се грижите за недостаток на моќност на вшмукување заради недостаток на моќност. 【Ергономска структура】 Компактното тело на оваа рачна правосмукалка го прави многу удобно да го носите наоколу. Производот тежи 0,69 фунти и е лесен, што ви овозможува да се чистите подолго, без да ги заморите рацете. 【Додатоци】 Оваа рачна правосмукалка доаѓа со 2 различни додатоци за подобро да ги задоволи вашите потреби за чистење. Оваа алатка за глава на четки може да исчисти нечистотија на бирање на автомобили и отвори за климатизација, како и тастатури и друга нечистотија. Алатката за долга млазница може да се користи на пукнатините на седиштето на вашиот автомобил, а овој производ може да се користи и влажен и сув.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Frider Solustre 24 PCS со белешка парична казна за планери за магнети избришете табла магнетна бела подлога кујна табла месечно планирање

Фрижидер магнетски неделен планер : креативен дизајн што може да се избрише, само избришете и напишете, �

DEN 2.00

Х-ДРИ Сребрен Тон Метална дупка За дупчење Тркалезна Дијамантска Цилиндрична Точка За Мелење Со Рамен Врв Во Облик На Дијамант 2,35 мм

Име На Производот : Точка За Мелење Дијаманти;Дизајн На Главата : Тркалезна Форма Материјал : Метал, Дија�

DEN 118.56

Pdgjg wallидна полица wallид виси креативна wallидна партиција дневна соба ТВ позадина за украсување полица за спални решетки решетки

Инсталација : монтиран wallид Стил : Пасторал Рака за складирање на дрвени wallидови поставени на wallидови...

DEN 3.33

Реална дилдо секс играчка за жена, 8,27 '' меко силиконски анален дилдо со силна чаша за вшмукување за игра без раце, дилдо со

Безбеден и мек силиконски материјал изработен од двослоен течен силикон, имитирајќи го вистинскиот пен

DEN 2.67

Бесплатни лавици за чевли за чевли Tyewmiy, кабинети за чевли, лавици за чевли на вратата, алатка за заштеда на простор за складирање

Метод на инсталација : Отворете го пакетот, извадете го панелот на кабинетот, извлечете го панелот отвор

DEN 5212.00

Велосипед мотокрос долги Божиќни топки украс за распрскувачки отпорен за привлечност Божиќно дрво што виси декорација

【Големина】 Оваа божиќна топка е со дијаметар од 2,4 инчи, а висечкото јаже е долга 2,8 инчи 【Материјал】 О�

DEN 2.33

200 парчиња чиста пластична торба за пакување 4x6 инчи 5 милји дебела тешка врата што може да се повлече од поштенски пластични поли -торбички,

【Висококвалитетна】 Обезбедување на зипски вреќи Дебелина е 5,0 мил Тие се цврсти, издржливи Овие мали ч�

DEN 236.80

Светло жолто животинско молив случај Студентска канцелариска торбичка патент Пенка торба за козметика торба за училишни студенти

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

DEN 673.60

Ihippo чевли решетката за чевли за чевли за заштеда на простор заштеда на едноставна врата чевли полица за телескопска решетка

Мултифункционално складирање : Може ли да се чуваат книги, избори за сливот и материјали за бања, тој е п�

DEN 3.00

Магидско ниво A4 отпорни на работа на ракавици W/ Засилен палецот седло, 12 PR, полиуретан обложена, големина 10/ XL, ракување со стакло,

Трајната 10 мерачка хиперон Мешана обвивка обезбедува заштита на дишење, удобност и 360 ° Полиуретанската

DEN 1647.36

Зеродеко мулти -закачалка 24 парчиња вртливата кука за закачалки за облека за шалци за шалци капачиња ротаторски закачалки за чистачи плакари

Закани за шалови : Има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, давајќи ви добро користење иск�

DEN 276.64

Заштита на листови 8,5 x 11 инчи кристално чиста страница заштитници за 3 врзивно средство за прстен, пластични ракави со средна

Секој заштитник на листот е големината на буквата, изработена од киселина и архивски безбеден полипроп�

DEN 111.84

Модерни трговски месечини Дијамантски комплети за сликање за возрасни, небесни starsвезди и комплети за уметност во дијаманти на Месечината за

? Дијамантското сликарство е медитативно и релаксирачко хоби, ја подобрува когнитивната функција, ги по

DEN 1.33

Julin Home Outdoor Porm Lights Wallидови, самракот до зори надвор од wallидот за осветлување со LED сијалица, светла за штала на отворено,

【Висок чувствителен самрак на сензорот за зори на отворено осветлување】 усвоен со напреден сензор за �

DEN 864.00

6 парчиња сјајни дијамантски рамки за слики 4 x 6 инчи кристално стакло фото рамки златен метал рамка за слики поставени за свадба домашна таблета,

Остана количина за употреба : ќе добиете 6 парчиња сјајни дијамантски фото рамки кои можат да прикажат ф�

DEN 607.84

Дијамантско сликарство, црна двојка дијамантска уметност боја со дијаманти целосна вежба, 12x16 инчи Апстракт Афроамерикански крал и кралица

Комплети за сликање на дијаманти : Комплетни комплети за сликање со 5 D Dird Diamond со сè што ви треба за да зап

DEN 185.44

Дерби лизгалки со папочни папучи затворени папучи во хотел во затворен простор, меки корални руно, постепено ѓон за удобност- за гости, хотел,

Увезени Почувствувајќи го лепилото на крпа Големина на сокружување : мерки со средна големина 10,63 "во до�

DEN 2.00