• Обновено
Слушалки за Bluetooth Riwbox, XBT-80 виткаат стерео безжични слушалки за Bluetooth преку уво со микрофон и контрола на јачината на звукот, безжични и жични слушалки за компјутер/м?

Слушалки за Bluetooth Riwbox, XBT-80 виткаат стерео безжични слушалки за Bluetooth преку уво со микрофон и контрола на јачината

DEN 392.16

Залиха
Во магацинот.

Импресивен квалитет на звукот : Riwbox XBT-80 е карактеристики на слушалките со Bluetooth со двигатели на отворот со голем дијаметар од 50мм и микрофон со високи детали Широкиот опсег на фреквенција репродуцира прецизен звук на длабока основа и висока јасност. Може да очекувате удобно искуство со слушање и за музичко свирење или телефонски повици. Изградена за да остане удобно : Перница на ушите на меморијата-протеини симулира човечка текстура на кожата, обезбедувајќи трајна удобност. Лизгачот од не'рѓосувачки челик и нежно поставената лента за глава ви овозможува да пронајдете совршено вклопување без ограничување и да обезбедите одлична издржливост. Никогаш не исклучувајте, и двете безжични 2. режим на жичен : можете исто така да го користите како жичен слушалка со обезбедениот аудио кабел, така што слушалките никогаш нема да се исклучат. Земете ги вашите мелодии за да одите : Дизајнот за преклопување на просторот не само што заштедува простор, туку и го прави преносен. Најдобар избор да го земете студија, работа, патување. Слушалките за Bluetooth Riwbox XBT-80 одговараат на модерниот градски начин на живот за секого, без оглед дека сте канцелариски работник или студент, тинејџер или девојчиња.Додели со сите видови на паметни телефони, таблети, компјутер или музички плеер. Продолжена компатибилност компатибилна со i Phone, Android телефони, i Pads, таблети, преносни музички плеери, Mac Book, лаптоп компјутер, Wired Connection е исто така достапна со вметнување на аудио кабелот 3,5 mm (вклучен). Ве молиме, проверете дали софтверот за возач на адаптер за примање е целосно ажуриран кога е поврзан со компјутер или лаптоп и ви треба посебен адаптер за Bluetooth кога е поврзан со ТВ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Yumoya S167 дрон за деца возрасни 4K 5,8g камера прилагодлив преклопен RC Quadcopter за почетници со LED светлосен режим без глава, ролна

Сигналот на далечинскиот управувач постојано се прекинува повеќе од 6 секунди, системот за контрола на

DEN 689.60

Богатствата НА каролина SS8285LCB Сибирски Хаски Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање Одбор

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

DEN 415.84

CHUIZIRIG 120x120x25mm 120mm 12V 0.45 2pin Компјутер Вентилатор со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Приклучок Кабинет Вентилатор DC Без Четкички Ладење

Ве молиме запомнете : контролорот за брзина на вентилаторот може да се користи само со вентилаторите на

DEN 0.33

Кленплус Мини Лубеница Овошни Очила Цртан Филм Лепенка Овошје Храна Закрпи Везени Закрпи За Облека Фармерки Јакни Капи Ранци Костим

Големина : 1,7 / 8Х1, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 2.33

ТОРБА ЗА ДАТОТЕКИ ЗОРИЛО, Канцелариски Материјали, Пренослива торба за Складирање датотеки Торба за Чување документи Торба За Датотеки

Стил На Затворање : Затворање На Патент Материјал : Издржлив Платно Може да се користи за складирање док�

DEN 524.00

45 парчиња малку кутии за бебиња за туширање 12 инчи мангарински тема балони портокалови жолти бели латекс балони за роденденска

Прекрасен дизајн : Малиот балон со балони вклучува 45 парчиња балони со 9 различни стилови како што се цве

DEN 119.84

Конектори 3pin/4Pin Вентилатор За Ладење Центар 4D SATA Напојување 3/8 Начин Копче Брзина Контролор Регулатор СО Led Индикатор

Описи : Широко користен за компјутерски компјутерски систем за ладење вода, лесен за инсталирањеОвој Ко

DEN 1164.80

Сребрени куки на Slatwall - 48 парчиња тешка должност - 16 од секоја 4 инчи 6 инчи и 10 -инчни закачалки за slatwall | Кука на панелот Slatwall

[Heavy Duty Slatwall Hangers] Направено од челик отпорен на корозија Нашите куки за slидови на slate се тројно заварени и

DEN 959.84

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабел, Виножито Љубовта Е

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 1.67