• Обновено
ASICS женско решение за брзина на Shape Flytefoam 2 тениски чевли

ASICS женско решение за брзина на Shape Flytefoam 2 тениски чевли

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Увезени Dynawrap Technology : Овозможува подобра стабилност на средниот ред со задржување на стапалото во центарот на платформата на чевлите. Технологија на Flytefoam : Обезбедува лесна амортизација. Технологијата на Flytefoam Propel : АСИКС енергетска формулација на пена која обезбедува врховен отскокнување благодарение на уникатното соединение на еластомер. Технологија на Twistruss : Ја подобрува брзината, стабилноста и движењата за сечење. Технологија Asics Grip : Сопствената гума ASICS од надворешната страна обезбедува голем зафат на различните терени, без да се загрози издржливоста. Најбрзиот модел во тенискиот опсег ASICS, нашата брзина на решение FF 2 чевли е сè за да им помогнеме на играчите да ја прошират својата територија на теренот. Комбинирајќи подобра стабилност и пофлексибилно вклопување, овој чевел е препорачан избор за спортисти кои бараат побрзи забрзувања за да бидат пред топката. Моделот за брзина на решението FF 2 има апликација PU (полиуретан) на горниот дел што помага во генерирање подобра поддршка, флексибилност и подобрено вклопување. Спроведување на технологија Dynawrap во Eyestay, оваа апликација помага да се обезбеди поголема стабилност во предниот дел за време на движењата од една до друга. Покрај тоа, Sockliner се произведува со процес на боење на растворот што ја намалува употребата на вода за 33% и емисиите на јаглерод за приближно. Технологијата на Twisstruss во средната игра им помага на играчите кои редовно се движат од основната линија во мрежата со подобрување на нивните движења за сечење и брзи транзиции.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Topенски резервоар врвови лабави меки капачиња со цврста боја маички летни празнични лековити маички блузи блузи врвови

95% полиестер, 5% спандекс Женски резервоар врвови лабави меки капачиња со цврста боја маички летни празн�

DEN 0.33

Вогукото плетено тениско здолниште за жени со 4 џебови со високи здолништа со половини за жени за жени атлетски здолништа кои трчаат

75% најлон, 25% спандекс Еластично затворање [Внимание] Големина малку голема, препорачуваме да нарачате г�

DEN 2.67

Главен череп на Кбетос и колекција на слободни духови, потресено измиен памук прилагодлив моден камионџија, капаче од треска, двојно

100% памук Затворање на привремено Каптес Кајтос од 2001 година, од Newујорк Каминувач за мрежни мрежи за при�

DEN 2.67

Нежните мазни велосипедисти со мазни велосипедисти на Залдита Полу-еластична еластична кратка хеланки Зиперски јога шорцеви

88% најлон, 12% спандекс Затворање на патент Само миење на рацете Жени со низок пораст патент садови за тре�

DEN 1112.00

Yorkујорк памук бејзбол капа унисекс прилагодлива измиена потресена шминка капа гроздобер класичен тато капи на отворено за мажи жени

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете 【Материјал】 Висок квалитет 100% чист памук, удобен и издр

DEN 287.84

Vesniba 5 пара женски чорапи печатени чорапи подароци памучни долги смешни чорапи за жени новини забавни слатки чорапи 5T девојки чорапи

100% полиестер Апликација мешавина од различни шарени отпечатоци ги прави овие слатки чорапи кул и забав�

DEN 1.33

Здфер џемпер дуксери за жени плус дигона со димензии Неправилна џемпер за џемпери, пулвер фустани лабави аспираторски врвови со џеб

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Asian големина, ве молиме изберете 1 г

DEN 207.84

Женски кампување џемпери коктели графички долги ракави екипаж вратот удобно гроздобер џемпер за џемпер на врвен камп lубител подарок

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мешавина од памук Повлечете го зат

DEN 1.33

Yutrd zcjux Постави женски есенски зимски брадавици, буква со долг ракав плетен џемпер, долги панталони, женски лабава сет на две

Sequins Квалитетот е прв со најдобра услуга Клиентите сите се наши пријатели Моден дизајн, 100% сосема нов, ви

DEN 1.00

Yvette со големо влијание на ZIP предниот дел за затворање Спортски градници, поддршка за големи жени со биста, поддршка удобно

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 68% полиамид, 32% еластан Проверете ј�

DEN 3.33

Mirolенски спортски резервоар за спортски култури на врвот на основните цврсти активни јога кошули за јога салата за вежбање градник

50%вискоза 28%најлон 22%полиестер Повлечете го затворањето Мерење на мерење : S (САД 46), М (САД 810), L (САД 1214), XL (�

DEN 319.84

Модни жени мажи цврсти хип хоп капа за заштита од сонце прилагодливи капачиња за трчање дише за дишење сонцето капа плажа бејзбол капа

Памук+полиестер Погледнете ја табелата со големина пред да купите Затворање на капи Само миење на рацет

DEN 63.84

ILH Womenените глави за завиткување на африканските турбани капи за главата за црни жени rhinestones турбани со мобино капа од турбан

Греј тунични врвови за жени Елегантни маички за жени направени во САД во индиски стил блузи за жени летн

DEN 0.33

Змеј се вклопуваат лабаво вклопени летни резервоар за тренингот врвови меки памучни јога врвови без ракави кошули со екипаж на екипаж

47,5%памук 47,5%рајон 5%спандекс Повлечете го затворањето Ткаенина : Висококвалитетната ткаенина од памучна

DEN 351.68

Bubbllelime 22 /26 Outебови со високи половини со врежана шема на јога панталони жени тренингот хеланки за контрола на стомакот

78%полиестер / 22%спандекс (висока компресија, дебелина : 250gsm) Еластично затворање Брзо суво, дишење и лесна

DEN 399.84

Nufoot балетски станови женски чевли, преклопни и флексибилни станови, влечки чорапи, папучи за патувања и чевли за вежбање, чевли за танцување,

Увезени Атрактивни, разноврсни и удобни со елегантен изглед и живописни опции за боја Совршен за патува

DEN 1.00

Rodailycay жолти цвеќиња Работно капаче со копче и џемпери, 2 пакувања за еднократна употреба на хируршка хирургија Капчиња за конска опашка

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 1.00

Женски летни 2 парчиња облека Обични ленти без ракави резервоари врвови за велосипедисти со шорцеви за велосипедисти поставуваат

100% полиестер Затворање на копчињата Само миење на рацете Дизајн : Оваа облека од 2 парчиња за жени има вр�

DEN 2.33

Womenените V-вратот со краток ракав фустан лето случајно лабава лабава колена должина фустани гроздобер прва маица фустан за туника за плажа

95% полиестер, 5% спандекс Fустани фустани Направени во САД или увезени ❤❤ 【За забрзување】 ✈✈ Забрзувањ

DEN 1.67

Knosfe 2 парче женски микро бикини високо исечени секвенк бикини резервоарот за капење бикини сет страшен нагласен забивање костуми

Костим за капење црна бикини школка бикини starвезда бикини костим за капење за жени корона за капење жен�

DEN 977.60