• Обновено
Покрив за куќиште на Универзална цигара од Yakefly, алуминиум цигари, полесно капаче за капакот на капакот, запалки со запалка, запалени делови за кугари, водоотпорен п

Покрив за куќиште на Универзална цигара од Yakefly, алуминиум цигари, полесно капаче за капакот на капакот, запалки со запалка, запалени делови

DEN 100.64

Залиха
Во магацинот.

[Висококвалитетен материјал] Алуминиумскиот полесен приклучок е изработен од висококвалитетен анодизиран алуминиумски материјал, кој е траен и убав, сигурен и модерен, со полирана и сјајна површина што нема да избледи [Вклучен пакет] Пакетот вклучува капакот на приклучокот за запалка и три големини на гумени прстени. Покривот за запалки со запалена боја, полесен за носење и складирање, и не зафаќа премногу простор во автомобилот. [Водоотпорен и изобилство на прашина] Овој алуминиумски изолационен приклучок може ефикасно да спречи прашина, вода и други странски работи да влезат во полесната дупка, спречувајќи кратки кола. [Безбедност на децата] Ова покривање на приклучокот за запалки може ефикасно да ги спречи децата да ги вметнуваат прстите во приклучокот за напојување, предизвикувајќи случајни повреди како што се електричен шок и изгореници. [Широко применливи] Полесните капаци на цигари се погодни за повеќето возила со додатоци од 12 волти, како што се кукави за цигари и приклучоци за напојување. Погодно е за автомобили, камиони, SUV, скутери, чамци, автобуси, итн. Алуминиумска цигара полесно капаче за капакот на приклучокот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Yoxufa го надгради пригушувачот на цевките за заглавието на издувните гасови со лента за топлински штит за предатор 212CC Coleman

Погодни за Hemi Non Predator 212cc Coleman Baja Massimo Trailmaster Mini Bike Go Kart Motor Pump Pump Pumper Masher и друга опрема клон OHV мал мотор Compati

DEN 1032.00

Собрание на кутијата за управување со менувачот со замена на крајот на вратоврската за 2001-2023 година EZGO E-Z-Go TXT MPT Cushman Refresher Hauler

Референтен број : 70964G01, 70964 G01, 70964 G02 Се вклопува за : 20012022 EZGO TXT MPT гас или електрични модели голф коли;...

DEN 2.33

Модул за ладење вентилатор, замена на модулот за модул за ладење на моторот за ладење на моторот за Ford Focus 2013-2018 Заменете 1137328567

【Заменете го бројот на делот】 : Сосема нов и висок квалитет на модулот за ладење на моторот за ладење на

DEN 0.33

Перформанси Додатоци, Тојота Тундра 2.5 Пред/1 Задниот Лифт Комплет 2.5-1 Комплет За Подигнување На Ниво, одговара на 2007 до

Обезбедува 2,5 инчи подигнување напред и 1 инч во задниот дел без менување на постојната суспензија Овозм

DEN 5104.00