• Обновено
Тропски коктел -салфетка кутија сет 40 плажа Луау Хавајска крајбрежна сорта пакет 40 салфетки вкупно

Тропски коктел -салфетка кутија сет 40 плажа Луау Хавајска крајбрежна сорта пакет 40 салфетки вкупно

DEN 95.84

Залиха
Во магацинот.

Кутија сет 40 тропски салфетки и водич за здружување на Равија во единечен пакет (1) Водич за здружување на Равија (10) Добри пријатели Добри времиња (10) Фламинго салфетка. (10) Помалку понеделник повеќе забава (10) салфетка за хартија за колибри. Мека цврста 5x5 инчи за пијалок, мезе, пијалок, закуска, десерт, ручек, бранч, ручек. Тропска салфетка за еднократна употреба : Забавни коктел салфетки за скара, пловење, печење, плажа, езеро, забава за базени. Летна салфетка за коктел. Убаво за базен, едриличар, јахта, крстарење, морски брег или пикник на океанот. Тропските салфетки за хартија прават весели декор на маса за дома, палуба, брод, колиба, камп, одмор. Кул коктел салфетка за забава или секојдневно вино, пиво, алкохол, чај, кафе, бар, клуб за книги. Салфетка за коктел на плажа : Симпатични салфетки за коктел изработени во Германија со мастило засновано на токсична вода. Новости коктел со асортиман на салфетки сет на слатки салфетки и водич за рабава за да се добие одличен подарок. Кутија сет 40 тропски коктел салфетки хартија и водач на равја во единечен боксерски пакувачки салфетки10 добри пријатели добри времиња салфетка направена во Германија- Нетоксична вода базирана на мастило, рециклирана хартија без хлор, биоразградлива хартија- стандардна мала големина совршена за пиење, грицкање, ручек или вечера- убава салфетка за коктел за храна, вино, пиво или коктел од 4 хабајски коктел-салфетки : Луау, Полинезиски , beach theme- Summertime paper napkins sturdy 3-ply with beautiful graphics - Beachy cocktail napkin for tableware décor or conversation starter- Cool cocktail napkin for appetizer, drink, snack, dessert, brunch, luncheon Novelty Cocktail napkins with unique style- Fun cocktail napkin for Миверник, салфетка од плажа или салфетка за коктел од базен- салфетки за коктел од плажа за пикник, морска храна, школка за печење или скара- слатки салфетки за дами ноќ, клуб за книги, состанок, мост, тривија, игра или картичка ноќна салфетка : асортиман со единечен пакет симпатична пијалак салфетка-салфетка Брза, внимателна подарок за домаќинот, водителка, наставник, инструктор, сопственик на брод- Лесно надавање на целата пригода, роденден, туш, домаќинство, празник- разновидност поставена летна коктел салфетка за жени, мажи, салфетки за семејство- остров : салфетка за коктел за одмор, за одмор, Брег, кабина, коктел -салфетки за коктел - 4 летни стилови на салфетка - крајбрежни коктел хартиени салфетки - светли, шарени коктел салфетки за девојки ноќ, момци ноќ, мајки вечер во или надвор од морските салфетки погодни за чај, кафе, пијалак, сок, сок, појадок бар , Оброци- Убав додаток на крајбрежна забава, собир на плажа, момци или дами ноќ- 40 салфетка за пијалоци од плажа спакувана со Водич за рабава во една кутија за подароци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

3 слој Бенто кутија за ручек за возрасни, 4-во-1 оброк со подготвител со вилушка и лажица, кутија за складирање храна за жени жени студенти

【Висококвалитетни материјали】 : Бенто кутија за деца е изработена од висококвалитетен PP материјал БПА

DEN 138.08

Зачини за зачини за зачини Kbuys - 4 парчиња зачинети кутии - тегли за кондиционер на контејнери - тегли со крцкање со покривка

Име на производот : Креативно еден мултистилски кутија за вкус на кутија за хостирање кутија за зачинув�

DEN 595.68

Tondycoco 2 парчиња ткаени мрежи торбички преклопени точки торбички торба тота торба симпатична тота корпа за печурки симпатична тота

плете Памук, мрежа, полиестер, ткаена постава Склопувачки намирници : Дизајнирано со срцеви модели, оваа

DEN 1.67

Часовник за часовници од 50L купувачи на часовникот Венеција Архитектура Монументална кутија за купување на намирници торбички со рачки,

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал со висок квалитет : Направено од водоотпорна крп�

DEN 2.33

Прстен од салфетка од салфетка од салфетка од салфетка за салфетка, салфетка прстенка прстени прстени (боја: б, големина

Не е лесно да се разгледуваат и да се деформираат Нежните без рабови, затоа не грижете се за гребење на с�

DEN 2.67

Антички антички торба за купување, врежана стилска илустрација на уметност тематска жена, класична, еколошка торба за еднократна употреба

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 319.84

Производи за домаќинства 304 Не'рѓосувачки челик, кујнски решетка за закачување на кујната, држач за капаци на тенџере.

304 Не'рѓосувачки челик, кујнски решетка за закачување на кујната, држач за капаци на тенџере Материјал : 3

DEN 588.80

ДОИТУЛ Керамичка Тава Керамички Сад За Овошје Керамика Тава Путер Потопло Со Рачка Од Дрво Кујна Сад За Готвење Сервирање Сад За Тестенини

Изработен од керамички материјал, лесен за чистење и издржлив за употреба Совршена големина за супа, са�

DEN 510.24

MGJM кујна храна со жито од ориз, кујна ориз, кутија за складирање на миленичиња, барел храна голема капацитет сува храна преносен сад

Дизајн : Дизајн на креативно притискање на капакот, лесен и лесен за земање ориз и заштеда на простор Мат

DEN 1542.40

Сет од 6 карирани дизајнерски ленени материјали за кујнски кујнски сет ултра абсорбента 2 кујнски крпи, 2 мит на рерна, 2 држач за

Две кујнски крпи со големина : 15 "x 25" ДВЕ ДОДЕЛНА ДОДЕЛНА СОСТОЈБА : 7 "x 9", ДВЕ ОСНОВНА МИТТ големина : 6 "x 11"..

DEN 255.84

Аласка државна мапа знаме ПВЦ табела Матици за поднесување на табели за подлога за табели за трпезариска маса за трпезариска маса

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видов�

DEN 239.84

Hohodiy Смешен цртан филм Алиен чудовиште Октопод кутија за ручек торба за ручек прилагодлив каиш за рамо за жени мажи момчиња

Добар квалитет кутија за ручек за човекот е многу едноставна, но сепак издржлива, изработена е од обичн�

DEN 1.67

Hemoton Soju стакло дрвен држач за дрвени чаши со 6 дупки дрвени дрвени кригла рак таблети држач за складирање на држач за складирање

Повеќе чаши може да се чуваат за лесен пристап И дрвениот материјал го прави складирањето посигурно...

DEN 1107.20

Pwshymi 6 дупки од стакло од стакло од не'рѓосувачки челик, држач за чај за домаќинства, чаша за чаши, решетката за чаши за вино, чаша

Технологија за полирање : Полирање и одлична технологија, фино и лизгаво, јасна текстура, направете го в�

DEN 644.80

Богатства на Каролина MW1095CM15 остриги морски плодови четири машини за миење садови безбедно микробрановско керамичко кафе од 15 унца, 15 унца,

Остриги морска храна Четири машини за миење садови безбедни микробранови керамички кафе кригла 15 унца M

DEN 239.84

Изолирани шишиња со вода од не'рѓосувачки челик, шишиња со двојни wallидови со капаче и слама, БПА-докажана од пот, без да се одмори

Промените го прават вашиот живот уникатен Нашата првична намера е да ги задржиме сите ентузијасти и хра

DEN 1.67

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, синџир зелена крокодилска шема роза

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 3.33

8 ПАРЧИЊА Силиконски Мини Клешти, Клешти За Храна во Форма на 5 инчи, Шарени Мали Детски Клешти за Сервирање Храна, Коцка Мраз,

●Висококвалитетен Материјал ● машата За Мали Деца се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки чел

DEN 111.20

Сет на асвин Премиум кујнски душек, анти -замор ПВЦ кујнски подот и килим, 17 x30 +17 x47, перничиња, водоотпорни, тешки кујнски мијалник

Удобно стапало Мекиот комплет за кујнски душеци обезбедува густа, ублажена поддршка за да помогне во п�

DEN 479.84