• Обновено
Загреани обвивки со целото тело, Вулала Електрична греење подлога на коленото Погрешно за олеснување на болката, 6 прилагодливи нивоа на температура/Автоматско ис?

Загреани обвивки со целото тело, Вулала Електрична греење подлога на коленото Погрешно за олеснување на болката, 6 прилагодливи нивоа на температура/Автоматско

DEN 572.80

Залиха
Во магацинот.

Едно ќебе за греење обезбедува смирувачко топло за стомакот, раката, колкот, бутот, коленото, ногата, стапалото 6 Прилагодлива температура на греење и нивоа на тајминг. 24 низок напон, безбедно работење без прегревање или прекумерна струја. Водоотпорен надворешен материјал и фланелна обвивка, миење, потопло од другиот материјал. Преживејте ја болката и болните мускули, да се чувствувате релаксирани. Совршен подарок за пријатели, семејство или старешини, направете ја оваа зима никогаш повеќе не ладна. Материјал : мек свилен конец. Тежина : 1,4 кг. Должина на производот : 128cm/ 50. Ширина на дното на производот : 29см/ 11. Детални димензии, погледнете на сликата. [Мултифункционално загреано ќебе] Со поголема покриеност од обичните влошки за греење, оваа подлога за греење на се-во-едно има раце, колена и нозе 3 точки загреани. Завршува секаде и обезбедува смирувачка топлина на стомакот, раката, колкот, бутот, коленото, ногата, стапалото, помага да се одржи метаболизмот и циркулацијата на крвта. Направете да се чувствувате пријатно кога седите на троседот или читате на вашата работна маса како да легнете во ватенка. [Прилагодлива температура и тајмер] Опсегот на температура на греење е 35 ℃ -60 ℃ Со 6 прилагодливи нивоа, можете да изберете според личниот избор. 6 нивоа на тајминг, загревањето на греењето би се исклучило автоматски по 0,5 H-6 H, спречуваат прегревање и да го заштитат вашиот дом од несреќи и повреди. 24 V безбеден напон, уживајте во топло со најниско зрачење. [Терапија инфрацрвена] усвојува технологија за греење на јаглеродни влакна, која е побезбедна и потрајната, што се загрева до посакуваната температура за неколку минути, дозволувајте да ја почувствувате топлината без да чекате. Ослободете го 8um - 15um инфрацрвен зраци што промовираат циркулација на крвта и ја зголемуваат регенерацијата на клетките и затоа доведуваат до подобро здравје. [Загреан материјал за перница] Направено од мазен свилен конец и задебелен фланелен обвивка, мека, дише и топло како надолу палто. Со загреан џеб на рацете што само треба да ги вметнете рацете без дополнително потопло на рака. Машинска миење за лесна нега. [Одлично за оваа зима] Оваа загреана покривка обезбедува смирувачка топлина за вашите уморни и болни мускули. Добро за мажи жени канцелариски работници, седечки луѓе и други кои се лесни за страдање на лумбална болка во мускулите, вкочанетост, артритис, грчеви во стомакот, дисменореја, раце или нозе вкочанетост, никогаш повеќе не се плашат од студена зима. [Мултифункционално загреано ќебе] Со поголема покриеност од обичните влошки за греење, оваа подлога за греење на се-во-едно има раце, колена и нозе 3 точки загреани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

НУНОМО ICQ4-100E/4P 220V AC 8kA Din Железнички Прекинувачи Прекинувачи Непречено Напојување Двојна Моќност Автоматски Прекинувач

Земја Како Што Е Означено Тип : ICQA100 E / 4 P Номинална работна струја : 63 A, 100 A Номинален работен напон : 220 V AC �

DEN 1.67

PRETYZOOM Дома Декор Десктоп Декор Бонбони Сад Сад Смола Зајакот Фигура Суета Послужавник Декоративни Клучни Сад Накит Послужавник Десктоп

Може да се користи и како домашна декорација поради неговиот прекрасен дизајн на украси за зајаци Оваа �

DEN 539.68

JSaux 4K DisplayPort на HDMI адаптер, [најлон плетенка, алуминиумска школка] DP до HDMI конвертор машки во женски компатибилен со HP, ThinkPad,

Небидирекционална : Овој дисплеј на HDMI адаптерот работи само за поддршка на приказ на видео и аудио од е�

DEN 1.33

Уна Гела Краток Ковчег Лажни Нокти 504 парчиња Краток Ковчег Притиснете На Ноктите Пред-облик Краток Ковчег Гел Совети За Нокти

Quofessional Совети Краток Ковчег Форма : Голема екстензија Краток ковчег лажни совети покажуваат голема јас�

DEN 223.84

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран NHL маскирна Лос Анџелес Кингс мек гел кутија компатибилен со Apple iPad 10.2 2019/2020/2021

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран NHL производ Стилска, отпорна на гребење, печатена графика

DEN 1.33

Детска табела за деца на Пилани за автомобил - сад за седишта за деца за деца, садови за автомобили за деца, најважни работи,

【Патување и Produrtrip Essentials】 Чувајте го вашето дете забавувано со часови, дури и на долги дискови! Нашите д�

DEN 1.00

SOLUSTRE Машки Костуми Мажите Маникир Сет 2 парчиња Црна Ноктите Машини Постави Ноктите &засилувач; Пети Ноктите Секачи педикир

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, тоа е Исечете ги ноктите и отстранете ја мртвата кожа намал

DEN 920.00

Ssxgslbh Мек Животински Цртан Филм Перница Перница Перница Домашна Декорација Кадифен Играчка Полнети Симпатична Роденден

Можете да го користите за одложување или гледање ТЕЛЕВИЗИЈА Тоа може целосно да ви овозможи да уживате �

DEN 661.44

Ххххдхдп Туја Отпечаток Од Прст Паметно Заклучување На Вратата Електронски Код За Заклучување Рфид Картичка Клуч Дигитална Заклучување

Метод на отворање : апликација / Лозинка / Отпечаток Од Прст / Картичка / Клуч Цилиндар одделение : Ц оддел�

DEN 3.33

Зоолошката Градина Кафе Патување Кригла Најдобрите Смешни Уникатен Зоолошката Градина чувар Чаша Совршена Идеја За Мажи Жени И Така Започнува

Оваа Смешна кригла за патување во зоолошката градина држи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка з�

DEN 598.40

Решетката За Садови Црна 201 Кујна Од Нерѓосувачки Челик Над Мијалникот Решетката За Сушење Решетката За Одвод На Садови Организаторот

Висококвалитетен 201 нерѓосувачки челик црн третман на боја отпорен на ' рѓа на површината стабилна стру�

DEN 923.20

Подлоги за Пијалоци Сет од 4, Среќен Божиќ Снешко Божиќ Елка Лен Керамички Чаша Мат, Абсорбента Круг Керамички Камен Подлоги Со

Керамички подлога : Нашиот подлога е направен од керамика Моделот на мат глазура на површината на подло�

DEN 436.64

Доо 2 парчиња Четки За Садови Четки За Чистење Садови Со Влакна Беж Четки За Чистење Садови Четки За Чистење Туш За Туширање За употреба

❥€Сигурен Материјал Q Четка За Чистење е изработена Од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кои лесно се пенат и не се дефо

DEN 663.36