• Обновено
Случај за подводна спортска камера подводна куќиште за водоотпорно куќиште за Panasonic Lumix GH5 & GH5 S & GH5 II 40M/130ft Подводна фотографија Поддршка за сите заштитни кутии за це

Случај за подводна спортска камера подводна куќиште за водоотпорно куќиште за Panasonic Lumix GH5 & GH5 S & GH5 II 40M/130ft Подводна

DEN 4348.96

Залиха
Во магацинот.

Поликарбонат Чиста плоча стакло. Не'рѓосувачки челик. Запечатените копчиња O'Ring со механизам оптоварен со пролет за правилно да ја заштитите вашата камера. 67мм навојна порта овозможува 67мм влажни додатоци. Пристаниште за приложување на додаток VPS-100. Плоча за монтирање 1/4 "навој. Упатство за корисникот. Применлив модел : Професионалец дизајниран за Panasonic GH5. Лесно и безбедно за употреба : Секое куќиште се тестира индивидуално за да спречите какви било несреќи. Само вметнете ја вашата дигитална камера во куќиште за нуркање на морски жаби и ќе можете да фотографирате на убави слики на Длабочина до 40 метри/130 стапки Совршено искуство : Може да се поврзе со блиц, пополнување светло, рачка и други уреди, да обезбеди целосна заштита од 360 степени за вашата камера, да ви даде невидено искуство со снимање. Ова подводно куќиште доаѓа со покривка од 3мм неопренови што се користи за заштита на истиот за време на транспортот, исфрлување на други предмети во резервоарот за свежа вода, избегнување на директна сончева светлина, одржување на температурата на куќиштето на UW стабилна без разлика дали е топло или ладно надвор. Кога е топло, ова покритие ќе го спречи вашето куќиште од прегревање. Нуркање за да фотографирате подводни фотографии/ видео. Базен / Река Фотографија / Видеографија (за свадбен фотограф). Фотографии/ видео за рафтинг на вода. Сурфање фотографии/ видео. Снимање на дожд/ влажно време. Снимање или фотографирање на пустина. Применлив модел : Професионалец дизајниран за Panasonic GH5. Лесен и безбеден за употреба : Секое куќиште се тестира индивидуално за да се спречат какви било несреќи. Само вметнете ја вашата дигитална камера во куќиштето за нуркање на морски жаби и ќе можете да фотографирате со убави слики на длабочина до 40 метри/130 стапки. Совршено искуство : Може да се поврзе со блиц, пополнување светло, рачка и други уреди, обезбедете Целосна заштита од 360 степени за вашата камера, ви даваат невидено искуство со снимање. Ова подводно куќиште доаѓа со покривка од 3мм неопренови, што се користи за заштита на истиот за време на транспортот, исфрлување на други предмети во резервоарот за свежа вода, избегнување на директна сончева светлина, одржување на температурата на куќиштето на UW стабилна без разлика дали е топло или ладно надвор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Христијанска wallидна уметност Велигденска библиска стих Инспиративни мисли и молитви wallидни декор 4 парчиња бања украс Дрвен знак

Висококвалитетен материјал : Оваа христијанска wallидна уметност е изработена од висококвалитетно дрво,

DEN 1.33

Индијанска полица 3 Кука За Пакување | Куки За Шипки За Закачување | Црвени Куки За Клучеви | Керамички Тешки Куки За Палто За Ѕид | Кука За

[Карактеристики] Нашите Декоративни Куки За Деца Со Завртки Се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на М

DEN 1.33

ЕДНОСТРАНО Персонализирана Чаша За Кафе Изолирана Кригла Со Капак Големи Чаши За Патување Фудбалски Подароци За Мажи Момчиња Спортски

ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ФУДБАЛСКИ ПОДАРОЦИ за МОМЧИЊА 1214 овој фудбалски тим ледената шолја за кафе со вистинс�

DEN 319.84

Луксузни Рамки За Регистарски Таблички За Хонда, Капак На Регистарски Таблички За Автомобили, Универзална Големина, Отпорен На ' Рѓа, Отпорен

Алуминиумска Легура И Антирѓа : Капакот На Рамката На Регистарската Табличка Е Изработен Од Висококвал�

DEN 415.84

Тетратка За Состаноци За Тетратки За Работа Дневен Планер Бележник 2023 Планер Календар За Состаноци Книга 2023 План Рампа За Домашно Училиште

ДА СЕ НАПРАВИ ЛИСТА БЕЛЕЖНИЦИ Лесен за носење или чување, овој планер за датуми нема да биде мака за носе

DEN 131.04

Актинтол дијамантски мелење пакети, 3 инчи 4 трапезоидни сегменти Дијамант за мелење на мелница за мелница за теринг

Дијамант 3 инчен мелење приклучок за мелница за теринг, снабдувајќи ги клиентите „повеќе од 10 години ис�

DEN 3280.00

елдинг 60w Супериорен Соларен/Хибриден Енергетски Ефикасен ЛЕР Ултра Моќен Самостоен Паметен Комерцијален Станбен Осветлување w / Систем

елинг иновативна 100% технологија За управување со соларна енергија Надвор Од Мрежата се осветлува со ПА�

DEN 959.84

DLSixYi 22.8 Тавански Вентилатор со Светло-Низок Профил Рамна Монтажа Тавански Вентилатори И Далечински, 3 Бои 3 Брзини Модерен Тавански

[НОВ ДИЗАЈН] : најновото светло на таванскиот вентилатор има вграден невидлив вентилатор Во споредба со

DEN 1.67

Горила зафат Силиконски Капак За Пеглање И Тактичка Рачна Фенерче, Големина На Табла за Пеглање 15х54 Шеврон, Еластичен Раб, Фенерче

Домашен Пакет : Вклучува 1 Рефлектирачка Силиконска Плоча За Пеглање Големина На Капакот 15 на 54 Шеврон и

DEN 3.00

Gnomes на Денот на в Valentубените на Алибон, јасни марки за правење картички и украси на албуми за фотографии, марки за loveубов, loveубовни

Пакувањето содржи : Valentубените loveубовни гноми, цветниот гном, велосипед гном, камерата со балон со срцев

DEN 2.67

Elyan 3PCS Шарен притисок поп поп меур сензорни играчки, стискајќи сензорна играчка, играчка за играчи на силиконски стрес, играч на стрес

силикон Fidget играчки, играчка со фиџет, фиџетс, фиџгет, играчки поп фидгет Ослободете го стресот : Помогне

DEN 1.67

Аквариум Дрифтвуд, распаѓање на багажникот Аквариум Бета украси за риби од риба од смола од дрво занаети украс аквариум дрво резервоар

Материјал со висококвалитетен смола : Аквариумот Дрифтвуд е изработен од еколошки материјал од смола, к

DEN 3.33

М14-2,0 х 110мм Шестоаголни Завртки За Глава, Челична Метричка Класа 8,8 Шестоаголни Завртки За Капачиња, Челик, Цинк, Делумно Навојна Груба

ДИН 931 Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm дијам.8 Челик, Угаснат и Кале�

DEN 2383.84

Адхд Планер За Возрасни 2023-Недатиран Дневен &засилувач; Неделен Адхд Весник За Неорганизирани Луѓе, 90 Дена-Навика Тракер, Рекорд Емоции

За АДХД ОД АДХД : овој планер ЗА АДХД за возрасни е изработен од претприемач со искуство од прва рака на с

DEN 559.20

Сили за прицврстување на иновациите 7416SD1 Енергетски студии и SD1 3/8-инчи од 5-инчен тип јаглероден челик за ширење на клин со јаглерод

Должина на пакетот : 18 Ширина на пакетот : 18 Висина на пакетот : 21 Земја на потекло : Германија Опис на прои

DEN 797.76

додуна Рачно Насликани Керамички Чаши Под Глазура Чаша За Чај Голем Појадок Чаши За Млеко Кујнски Пијалок Креативен Подарок 230 Мл

●КВАЛИТЕТНА И УБАВАESЕТИКА●Толку уникатен и класичен дизајнОваа стилска новина керамичка кригла беше

DEN 427.20

Мини Пластична Шуплива Златна Фолија Торта Бонбони Кутија Бонбони Подарок Кутија Свадба Корист Брак Третираат Кутија Забава Настан Снабдување

Изработени од врвна пластика и дизајнирани со стилски дизајн на кутија за богатство Прекрасна корист к�

DEN 2.67

Вего Јасен Случај Компатибилен со Iphone 13 Случај &засилувач; Iphone 14 Случај, Магнетно Куќиште Со Вградени Магнети Компатибилни

€étibility® вего кристално чисто магнетно куќиште КОМПАТИБИЛНО САМО СО apple i Phone 13 / i Phone 14 6,1 инчи 2021 ново об�

DEN 207.84