• Обновено
Уметнички напад Harrows Supergrip Tweenie Dart Shafts, поликарбонат стебла, машински прстени, црни и сребрени

Уметнички напад Harrows Supergrip Tweenie Dart Shafts, поликарбонат стебла, машински прстени, црни и сребрени

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

1 сет на Tweenie Harrows Super Grip шахти - Силни поликарбонатни шахти Вклучува машински прстени. Должина : 40мм; (не вклучува нишка - 5мм) Тема : 2БА. Оваа најлонска вратило од 21 век има прецизни фабрички опремени, машински прстени кои, за разлика од традиционалните извори, не се отвораат кога се вклопуваат летовите. Ова резултира во неверојатен порок како зафат. Најмал број пикадо што фрлаат совршена игра од 501 е девет. Johnон Лоу за прв пат го постигна овој подвиг на телевизија на Светското првенство во натпреварот во 1984 година. Тој го погоди Трипл 20 шест пати по ред, а потоа следуваше Трипл 17, Трипл 18 и Двоен 18. Најмал број пикадо потребни за освојување на 301 двојно и двојно е шест. Можете да го направите ова со удирање на Double 20, Triple 20, Triple 20, Triple 20, Triple 19 и Double 12. Најдоброто од среќа во постигнувањето на овој подвиг. 1 сет на Tweenie Harrows Super Grip шахти - Силни поликарбонатни шахти. Вклучува машински прстени. Должина : 40мм; (не вклучува нишка - 5мм) Тема : 2БА. Оваа најлонска вратило од 21 век има прецизни фабрички опремени, машински прстени кои, за разлика од традиционалните извори, не се отвораат кога се вклопуваат летовите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Playerонатан Папелбон играч облечен во бејзбол картичка Jerseyерси Печ 2012 Топс Сите Starвезди Asjop - МЛБ игра користени дресови

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; MLB игра користеше д�

DEN 2.00

Деца летни чевли за пливање водоотпорни чевли за пливање плажа плажа за пливање модерни меки мали деца тениски чевли девојче

Детските модерни чевли обезбедуваат големина 4 чевли за бебиња девојки бели девојки фустан чевли плива�

DEN 1.67

Држач ЗА Чаши ЗА Кајак Јахакер Со Гумено Јазиче-Мултифункционален И Држач За Чаши Против соборување За Држач За Кајак-Телефон, Држач

Чувајте Ги Пијалоците Блиску : чувајте ги пијалоците и најважните работи на дофат додека кајакарите Со �

DEN 319.84

Големина на регулативата на GoSports 4'X2 'Дрвени плочи за клучни дупки | Вклучува носење торби за кутии и грав над 100 комбинации на бои

100% цврсто дрво : Премиум рачно изработено регулатива Големина 4 стапки x 2 стапки табли направени со упот�

DEN 0.33

Х Парче Жени Обични Цветни Позиционирање Печатење Кардиган Три Четвртини Ракави Палто О Вратот Прашка Фустан Ручано Пливање

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Затворање на врвка 715 дена испорака ●Материјал ● Изработен е

DEN 2.33