• Обновено
Западниот дигитален кавијар зелена WD5000AACS 500 GB 5400 до 7200 вртежи во минута 16 MB кешот SATA 3.0 GB/s хард диск

Западниот дигитален кавијар зелена WD5000AACS 500 GB 5400 до 7200 вртежи во минута 16 MB кешот SATA 3.0 GB/s хард диск

DEN 368.00

Залиха
Во магацинот.

Регулаторни одобренија : BSMI TUV 5,6 MS Просечни спецификации на латентност на латентност : +5 V, 0,70 A +12 V, 0,55 A. 3,5 инчи, направени за работна површина. Сериски интерфејс АТА со 3,0 Gbps стапка на пренос на податоци. Карактеристики со висок квалитет/ниво 1 со голема брзина 500 GB внатрешен хард диск. 8/16 MB тампон за кеш 8,9 ms Просечно барање за читање. Карактеристики со висок квалитет/ниво 1 со голема брзина 500 GB внатрешен хард диск. Сериски интерфејс АТА со 3,0 Gbps стапка на пренос на податоци. 8/16 MB тампон за кеш 8,9 ms Просечно барање за читање. 5,6 MS Просечни спецификации на латентност на латентност : +5 V, 0,70 A +12 V, 0,55 A. Регулаторни одобренија : BSMI TUV. Воведување на врвот на квалитетот на линијата HDD, донесени за вас од Западно дигитално складирање. Овој внатрешен хард диск од 500 GB ги користи најсовремените технологии за оптимални перформанси. Зачувајте го вашето време со тампон стапка од 16 MB и брзина на пренесување од 3,0 Mbps.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

5/8-18 х 3 1/2 Шестоаголна Глава Капа Завртки, Легиран Челик Одделение 9, Цинк Жолта Позлата-ПАРИЧНА Казна НИШКА UNF, Целосно Навој,

Роквел Ц38Ц42 Цинк Жолта Позлата Висината на главата е приближно 25% повисока од стандардната завртка за к�

DEN 3.00

LEPSJGC 5 слоеви S форма Ironелезна гардероба за складирање закачалки Панталони Панталони закачалки со повеќе слојни облека за складирање

Материјал : Не'рѓосувачки челик Големина : 35*35см Карактеристики : Со 5 шипки, остава повеќе простор во ваш�

DEN 3.33

Загревачи на нозе панталони женски зимски еластични половини памук памук со џебови исправено нозе вклопуваат цврст колк

Материјал : Памук и полиестер ☀ело, шармантни дами! Добредојдовте во нашата продавница посакувам да им�

DEN 468.64

Блокирајте Ја Лесната Маска За Очи За Спиење За Жени Мажи, 3д Контурирани Ноќни Врзани Очи, Дише &засилувач; Мека Покривка За Сенка

Нашата маска за очи за спиење дојде со прилагодлив ремен, кој може да се прилагоди на големината на глав�

DEN 0.67

Youmeto инконтиненција долна облека за жени протек доказ за менструален период гаќички протекни од изобилство на ситни цврсти

80% памук, 20% спандекс Долна облека од памук за истегнување : Производство на истекување на цврсто истекув

DEN 3.33

2 парчиња меки сунѓер козметичка шминка сунѓери Фондација сунѓер Тркалезен триаголник мек фондација Арвен перница во прав додаток на

Широка применливост : Нашите преголеми прашоци во форма на триаголник се погодни и за сува и за влажна к�

DEN 93.60

Muduh џемпери за жени трендовски леопард печатен контраст во боја, случајна лабава лабава долга ракав пулвер грда Божиќен џемпер

Сосема ново Направени во САД или увезени Затворање на вратот Материјалот на фустанот е многу добар, тка

DEN 223.84

Тодмоми Табла Десктоп Кошарка Фудбал Работи Бејзбол Работи Флипер Табла Спортски Резултат Флипер Фудбалска Табла Професионална

пластика Чувар на Резултати на табла : Изработен Со одлична изработка, удобен за допир , безбеден и, што м

DEN 1412.80

Куки за Q-закачување на icoubiu Q, 2 типа, куки за завртки за завртки за тавани Q Хангерки куки Божиќни светла куки за закачалки со дизајн

Премиум материјал : Изработено од квалитетен метал со доказ за 'рѓа, не е лесен за кршење или добивање на'

DEN 159.84

4 Парчиња Етикета за Вино за 21-ви Роденден, Добро Се Комбинира Со Вртење На Дваесет И Една Налепница За Шишиња Со Вино, 21 Роденденски

`+Атрактивен Дизајн?Нашите производи се исклучиво дизајнирани од нашите сопствени дизајнери Прекршоко�

DEN 1.00

Викер со високи половини, велосипедисти за велосипедисти за жени со цврста истегнување жени атлетски шорцеви со џеб за вежбање во салата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Women One Piece Lingerie Deep V Teddy Sexy Lace Bodysuit,Women

DEN 1.00

Lcepcy жени плус големина широки карго панталони со нозе, лабава лабава y2k панталони жени цврсти бои размавтани панталони улична облека

97%полиестер 3%спандекс Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Панталони со широки нозе со ш�

DEN 302.08

Покрив на шпоретот на Ларсиќ - го штити врвот на фен за миење на електрични шпорети. Анти-лизгање облога водоотпорен шпорет јаз преклопување

Природна гума ? 【Го штити електричниот шпорет на врвот】 од гребнатини, гребење, стаклени пукнатини и из

DEN 1.67

Fldенски девојче за женски завиткувани врвни памучни кинит балетски танц, кардиган џемпер со долги ракави, танцувачки култури на врвови

91% вискоза, 9% спандекс Затворање на влечење Само миење на рацете Womenените цврста боја V вратот со долги ра

DEN 212.64