• Обновено
Чевли за трчање на гел-сонома 4 на ASICS

Чевли за трчање на гел-сонома 4 на ASICS

DEN 1599.84

Залиха
Во магацинот.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Синтетичко-и-мрежа. Amplifoam Midsole - Инженер за одржување на издржливоста при помека густина, обезбедувајќи подобра флексибилност, удобност и прилагодливост на платформата идеална за природно трчање. Систем за амортизација на технологијата на gelfoot gel - слабее шок за време на фазата на удар и овозможува непречена транзиција во средно ниво. Специфична надворешна плоча на патеката - Обратните капаци обезбедуваат нагорна и спуст на сите видови на терен. Ортолит Соклинер - Управување со влага (ортолит е регистрирана трговска марка на АТП Производство ДОО). Синтетичко-и-мрежа. Amplifoam Midsole - Инженер за одржување на издржливоста при помека густина, обезбедувајќи подобра флексибилност, удобност и прилагодливост на платформата идеална за природно трчање. Систем за амортизација на технологијата на gelfoot gel - слабее шок за време на фазата на удар и овозможува непречена транзиција во средно ниво. Специфична надворешна плоча на патеката - Обратните капаци обезбедуваат нагорна и спуст на сите видови на терен. Ортолит Соклинер - Управување со влага (ортолит е регистрирана трговска марка на АТП Производство ДОО).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Андонгнивел Машки Шорцеви За Вежбање Во Теретана Бодибилдинг Брзо Трчање Суви Стебла За Пливање Со Џебови Панталони

Затворање на врвка Миење Раце Само МАТЕРИЈАЛ : Еластична и лесна ткаенина за мешање со ткаенина што ја о�

DEN 143.84

Патриотски кошули со врвни елфи за мажи - Копче за кратки ракави во САД до американските кошули со знаме за мажи за 4 јули

52% памук 48% рајон Затворање на копчињата Хиперкомбинирана ткаенина на ткаенини Патриотски кошули за маж

DEN 1.00

MINUS33 Панталони за основни слоеви на мажите во Канкамагус - мерино волна дното - Мулти употреба Долги nsонс - Термичка долна облека

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% мерино волна Затворање на копчи

DEN 1279.84

Редовно Вклопување Карирани Шорцеви За Голф Со Дезен За Мажи, Летни Шорцеви За Мажи, Машки Шорцеви За Голф, Смешни Шорцеви За Голф

80%Памук, 20% Спандекс Произведено ВО САД и Увезено ??[716 ??? ???????? ???????? ][ 35 ??? ???? ????????] ???? ???? Ве молиме внимателн

DEN 2.00

Машка г-жица долна облека за дишење на долна облека Брзо суво вклопување мажите секси беспрекорно удобно долна облека за гаќички

Машка долна облека за дишење Направени во САД или увезени Погодно за цела сезона : Овие брифинзи за дише�

DEN 0.33

Андонгнивел Женски Обични Шорцеви Брзо Сушење Печатени Водоотпорни Панталони За Плажа Мини Панталони Кратки Панталони

МАТЕРИЈАЛЕластични шорцеви изработени од 75% памук, 20% полиестер и 5% спандекс НАТПРЕВАРСпарете со секојд

DEN 1.00