• Обновено
Додатоци за полнач за безжични автомобили HAVK QI QI 15W за Audi A3 2014-2020,1-Port Type C со QC3.0 USB за iPhone 13/12/11/XS/X/8 Samsung S21/S20/S10/S9

Додатоци за полнач за безжични автомобили HAVK QI QI 15W за Audi A3 2014-2020,1-Port Type C со QC3.0 USB за iPhone 13/12/11/XS/X/8

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

【Безжичен полнач за автомобили】 Високиот монтиран автомобил за монтирање на автомобили Полнач за безжичен полнач е погоден за Audi A3 2014-2021; Совршени за сите оригинални конзоли на Центарот за автомобили на Audi A3 2014-2021 【15 W искуство за полнење】- Поддршка 15 W безжично полнење, со брза порта за полнење на излез USB. Компатибилен со сите уреди за безжично полнење со Qi-овозможени, како што се i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro Max/12/12 Pro Max/11/11 Pro Max/XS Max/Xs/X; Samsung Galaxy S21/S20/Note 20/10 Plus/S10/Note9/S9/S8 итн. Ве молиме проверете дали вашиот телефон поддржува безжично полнење на Qi. 【Вистинско безжично полнење】- 8% до 15% може да се наплатува за 30 минути патување секој ден, ако вашиот телефон е скоро полн, полначот автоматски ќе се префрли на бавен режим за полнење за да го зголеми батеријата на вашиот телефон, проверете Телефонот е правилно наполнет ставете го во центарот, премногу далеку, светлината ќе трепере и нема да се наполни. 【Панел за полнење за надградба】- Паметна FOD (откривање на странски објекти), спречете прегревање, пренапон и краток спој. Користејќи специјален материјал ABS+PC, ефектот на дисипација на топлина е подобар и брзината на полнење е побрза. Поддржете безжично полнење со кутија за мобилен телефон (помалку од 6мм), ако не и полнењето, проверете дали има монети, IC картички, банкарски картички и други метали помеѓу мобилниот телефон и полначот. 【Лесна инсталација】- Лесна инсталација, секој може да го стори тоа сами за неколку минути. Само треба да го вклучите овој полнач за безжичен автомобил во портата за запалени цигари, можете брзо да ја завршите инсталацијата, да немате повеќе неуредни жици и USB кабли во автомобилот за да го блокирате вашиот поглед и да го одвлечете вниманието на вашето возење, лесен за употреба и стилски изглед за да направите Вашиот Audi A3 2014-2020 се истакнува. 【Безжичен полнач за автомобили】 Високиот монтиран автомобил за монтирање на автомобили Полнач за безжичен полнач е погоден за Audi A3 2014-2021; Совршени за сите оригинални конзоли на Центарот за автомобили на Audi A3 2014-2021. 【15 W искуство за полнење】- Поддршка 15 W безжично полнење, со брза порта за полнење на излез USB. Компатибилен со сите уреди за безжично полнење со Qi-овозможени, како што се i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro Max/12/12 Pro Max/11/11 Pro Max/XS Max/Xs/X; Samsung Galaxy S21/S20/Note 20/10 Plus/S10/Note9/S9/S8 итн. Ве молиме проверете дали вашиот телефон поддржува безжично полнење на Qi. 【Вистинско безжично полнење】- 8% до 15% може да се наплатува за 30 минути патување секој ден, ако вашиот телефон е скоро полн, полначот автоматски ќе се префрли на бавен режим за полнење за да го зголеми батеријата на вашиот телефон, проверете Телефонот е правилно наполнет ставете го во центарот, премногу далеку, светлината ќе трепере и нема да се наполни. 【Панел за полнење за надградба】- Паметна FOD (откривање на странски објекти), спречете прегревање, пренапон и краток спој.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Компатибилен со лентите Tinwoo T20W, часовници за часовници мека гумена лента Брзо вклопување на зглобот за додатоци за опсег на Bandwatch

[Персонализиран дизајн] : Специјално дизајнирани додатоци за додатоци компатибилни со фитнес часовник T

DEN 1.00

Voaga компатибилен со лентите на Apple Watch 42mm 44mm Iwatch ленти за жени мажи прилагодливи плетенка соло јамка со еластични спортови

Затворање на тока ❤ 【Наместете ја должината како што сакате】 Стендирани плетенка спортски опсези за i

DEN 0.67

ZCMEB 60X Телефонска камера леќи Супер Телефото Зум Монокуларен телескоп за активности за патувања на плажа, спортски мобилен телескоп

Ова е ново дизајниран оптички леќа за зумирање на телескоп 60 X со мини статив, ги задоволува вашите разли

DEN 9551.68

Орхидеи На Phoneи Телефонски Јаже, Јаже Со Вкрстено Тело Со Прилагодлив Најлонски Ремен, Кабел За Вратот, Ремени За Куќиште,

Превенција на загуба : ќе го одржува телефонот безбеден и достапен пред вас, цврста метална тока и сигур�

DEN 121.44

Тек Стиз ПРО Игла + Пенкало Компатибилно СО LG 14T90P-K. AAB8U1 Со Прилагоден Допир Со Висока Чувствителност и Црно Мастило! [3 Пакет-Сребро]

4 Во 1 Дизајн Игла Пенкала Designed Дизајниран Компатибилен солг 14Т90ПК Едната страна содржи чувствително иг�

DEN 1212.80

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ-Држач За Мобилен Телефон, ЕЛЕКТРОМОБИЛНА Мобилна Заграда УСБ Интерфејс Држач ЗА Велосипед За Телефонски Држач За

УСБинтерфејс, директен приклучок и директно полнење, можете да го полните телефонот преку УСБинтерфејс

DEN 764.80

Никстон Црна Четкана Вистинска Кожна Лента Компатибилна Со Фитбит Верса 2 и Верса, Лајт И Специјално Издание Паметни Часовници Луксузни

Затворање на бравата Ќе добиете 1 (Еден) Висококвалитетен Ремен Од Вистинска Кожна Лента со Тока и 2 Адап�

DEN 2.67

Стенес Блинг Паричник Луксузен Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра - Стилски - 3d Рачно Изработени Кристално Цвеќе

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 303.20

ПОРОЛИР Компатибилен за iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max Заштитник На Објективот На Фотоапаратот Блинг Сјај Алуминиумска Легура Плус 9h

КомпатибилностСпецијално дизајниран 1st блинг сјај камера заштитник на објективот АЛУМИНИУМСКА легура

DEN 1204.80

Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии За Спајс Мобилен Ѕвезден Гламур и Повторно Полнач За Итни Случаи со ЛЕД Светло! [Црна]

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 2.33

PARESI Компатибилен со iPhone 12/ iPhone 12 Pro 6.1 Заштитник На Екранот, Анти-Гребење Случај Пријателски Меур Слободен Ултра-Тенок Јасно

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Colisx Целосен Заштитник На Екранот Компатибилен Со i Phone 12 и i Phone 12 Pro 6 Внимателно излу�

DEN 0.33

Телефонски зафат за Blu V90 - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот за навалување на навалување за BLU V90 - Зимско бело

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip Овој мал

DEN 3.33

Zhanghong 75mm макро мобилен телефон леќи Висока листа Обратно снимање, надворешни додатоци за мобилни телефони за леќи за камера

【Дизајн】 : Исклучителен и компактен тајминг, поудобен за употреба Mult Multiслој облога : Multi Multi слој леќа �

DEN 812.80

Еден Watchалон Бенд За Брзо Ослободување На Часовници Компатибилен Со Mobvoi Ticwatch Pro 3 Ултра ГПС Челична Метална Решетка За Замена, Пакување

ТРЕНДОВСКИ, СТИЛСКИ и МОДЕРЕН : оваа Лента За Ремени За Часовници е изработена од висококвалитетна чели�

DEN 78.08

3 Пакет Ouyetu Дизајниран За iPhone 14 Плус 6.7Заштитно Стакло На Објективот На Фотоапаратот, Дизајниран За iphone 14 6.1заштитник На Објективот

Компатибилност На текторот На Објективот НА Фотоапаратот : Вклучен 3 пакет заштитник за Леќи Со Калено С

DEN 1316.80

Meefisher 1-2 ПАРЧИЊА Симпатична Монистра Телефон Шарми Јаже Розова Бела Пеперутка Свиња Јагода Цвет Flетски Мобилен Телефон Ремен Бисер

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.67

3drose леќи Уметност од Флорен - Африкански градови со знаме - Слика на име Адис Абаба Етиопија со знаме на земјата - Телефонски

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.33

TKFDC 8.2 ИНЧЕН 3d Мобилен Телефон Екран Лупа Видео Засилувач Држач За Држач Со Филмска Игра Лупа Преклопен Држач За Телефонско Биро

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Производот е едноставен и елегантен

DEN 2.67

Стенес Блинг Случај Компатибилен iPhone 11 - Стилски-3d Рачно Изработени [Sparkle Серија] Пеперутка Самовила Дизајн Покритие Со Кабел

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 1.67

Valkit ленти компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 42mm 44mm, оригинална кожна лента за замена на нараквицата за замена на нараквица со

Valkit компатибилен со опсегот на часовници Персонализирајте го вашиот Watch 38mm 40mm серија 6, серија 5, серија 4

DEN 1.33

Тек Стиз ПРО Игла + Пенкало Работи За Samsung SM-A526B/DS СО Прилагоден Допир Со Висока Чувствителност и Црно Мастило! [3 Пакет-Сребрена

2 Во 1 Дизајн Игла Пенкала Designed Дизајниран Компатибилен сореалм V15 5 G Едната страна содржи чувствително и

DEN 1.00

ДАЛСТОН Автентичен Природен Скапоцен Камен Овална Форма Склопувачки Проширлив Мултифункционален Држач За Држач За Мобилен Телефон За Паметен

БИДЕТЕ КУЛ И СЈАЈНИДодајте Го вашиот одличен телефон и оставете ја вашата личност да блесне! Ние корист�

DEN 2239.84

Носител на астронаут Телефон за поддржувачи на биро за поддржувачи на бирото, кои се претставени декоративни за домашна канцеларија кул

[Совршен подарок] Овој држач за телефонски астронаути за фигура е совршен подарок за ентузијасти во все�

DEN 1.00

Syncwire Magnetic безжичен полнач за автомобили, брзо полнење, компатибилен со полнач за автомобили Magsafe, 360 ° прилагодлив воздушен

Компанија со седиште во луѓе основана во 2015 година посветена на развој на исклучителни квалитетни прои�

DEN 728.00

[5-Пакет] Случај Компатибилен Со Amazfit GTS 4 Мини Со Заштитник На Екранот Од Калено Стакло, Паметен Часовник Целосен Заштитен

[Компатибилни Модели] специјално дизајнирани само За Amazfit GTS4 Mini Висококвалитетно тврдо куќиште ЗА КОМПЈ

DEN 255.84

Стенс Искра Случај Компатибилен Со Мото Г Игра Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Девојки Жени Блинг Паун Кристал Кристал Дијамант

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 1256.00