• Обновено
6 Парчиња Мали Коса Клипови На Летото Камелија Бисер Шноли Коса Клипови за Жени &засилувач; Девојки Мали И Деликатни Клип На Задниот Дел На Главата Коса Додатоци

6 Парчиња Мали Коса Клипови На Летото Камелија Бисер Шноли Коса Клипови за Жени &засилувач; Девојки Мали И Деликатни Клип На Задниот

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

€Убав И Свеж Изглед : овој дизајн на фиба од камелија е едноставен и свеж, постојат два главни стилови, големиот е составен од две камелии, инкрустирани со бисери, свежи и убави, малата е камелија, инкрустирана со бисери, убава и симпатична, носете ве прави пошармантни, сјајни! €Сигурен Материјал Q : Изработени од висококвалитетни легури и имитациони бисери, овие иглички за коса се убаво и елегантно украсени за да ви овозможат добро визуелно уживање и не се лесни за искривување, кршење или бледнеење и можат да се користат долго време. ●Не Ја Повредувајте Косата : овие клипови за коса се мазни површини, нежни и удобни додатоци кои ги минимизираат финтите и ги намалуваат кршењата. Цврсто се држи на главата без да ја повреди косата и носи убава фризура. ●Широка Примена : овие клипови за коса во моден стил може да се применат за различни прилики, како забави, церемонии, свадби, родендени, банкети и секојдневно носење. ●Топла Забелешка : Ако имате какви било прашања во користењето на процесот, слободно консултирајте се со нас и ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас.●Топла Забелешка : Ако имате какви било прашања во користењето на процесот, слободно консултирајте се со нас и ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. €Убав И Свеж Изглед : овој дизајн на фиба од камелија е едноставен и свеж, постојат два главни стилови, големиот е составен од две камелии, инкрустирани со бисери, свежи и убави, малата е камелија, инкрустирана со бисери, убава и симпатична, носете ве прави пошармантни, сјајни!. €Сигурен Материјал Q : Изработени од висококвалитетни легури и имитациони бисери, овие иглички за коса се убаво и елегантно украсени за да ви овозможат добро визуелно уживање и не се лесни за искривување, кршење или бледнеење и можат да се користат долго време. ●Не Ја Повредувајте Косата : овие клипови за коса се мазни површини, нежни и удобни додатоци кои ги минимизираат финтите и ги намалуваат кршењата. Цврсто се држи на главата без да ја повреди косата и носи убава фризура. ●Широка Примена : овие клипови за коса во моден стил може да се применат за различни прилики, како забави, церемонии, свадби, родендени, банкети и секојдневно носење. ●Топла Забелешка : Ако имате какви било прашања во користењето на процесот, слободно консултирајте се со нас и ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

6ПК Ирски Ден Додатоци За Коса За Девојки Зелени Клипови За Канџи За Жени Симпатична Клип За Коса За Денот На Свети Патрик Зелена

Издржлив материјал : клиповите за Коса се изработени од квалитетен акрилик, печатењето е јасно, а површи

DEN 0.33

Наметка за сечење коса За Мажи Жена, Светло Жолти Розови Рози Шема Голема Наметка За Фризура Со Прилагодливо Затворање Водоотпорна

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

DEN 1.00

ХЗГДЕН Перики Перика За Коса Перики Перика Женска Европска И Стилска Предна Чипка Капа За Глава Хемиски Влакна Постави Голем Бран Црна Кадрава

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

DEN 1553.60

Екстра Долго Слоевит Водоотпорен Салон Кејп Барбер Престилка Полиестерски Фризерски Наметки Со Жени Плус Облечени Врвови

100% Полиестер Овој Врв Може Да Се Носи Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може Да Се Носи На Банке

DEN 71.84

ZWJSH 34 Инчен 613 Чипка Предна Перика Човечка Коса 13x4 Транспарентна Чипка Предни Перики Русокоса Чипка Предна Перика Huamn Коса 613 Фронтална

?●Реален и Природен Изглед : hd чипка предни перики човечка коса, оваа русокоса чипка предни перики човеч

DEN 0.33

Junhair 3 Начин Дел 1pc 4x4 чипка затворање Со Богородица Камбоџа Реми Човечка Коса 3 Снопови Коса Плетенки Мешана Должина 4 парчиња

Продавница за продавачи дајун, 100% Камбоџанска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена д�

DEN 2.00

Луксузен Кристален Кристал Круна Лента За Коса Кубна Цирконија Свадба Невеста Матурска Лента За Глава Дијадема Накит За Коса За Жени

Модерен кристал принцеза лента за глава убава изработена од издржлива легура на цинк, кристал и бакарна

DEN 3.00

Дајун Коса 7А 3 Дел 4х4 затворање на чипка Со Добра Малезиска Реми Човечка Коса 3 Снопови Ткаење На Коса Мешана Должина 4 парчиња

Продавница за продавачи дајун, 100% Малезиска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена дол�

DEN 2160.00

Сончев зрак Двојна Вати 3 Брзина Зеленило Ѕид Монтирање Јонски Фен За Коса Со Затемнета ЛЕР Ноќно Светло И Заграда, Бело И Сребро

Двојна Моќност1500 и 1200 вати за заштеда на енергија ПРЕДВОДЕНА ноќна светлина со прекинувач за затемнува�

DEN 833.44

Вантасо Зебра Барбер Кејп за мажи жени деца професионални, екстра големи престилка за фризури биб салон за сечење коса крпа крпа за

【Супер голема и целосна покриеност】 Поставување рамна големина на оваа наметка за фризура е приближно

DEN 415.84

Шампон За Клиничка Поправка за Трансплантација на коса-250мл Биотин Шампон за Раст На Косата - Напредна Формула За Повторно Растење-Го

ПОДОБРЕНИ РЕЗУЛТАТИ : Формулиран за поддршка на здраво функционирање на процесите на трансплантација п

DEN 286.40

Вукву 2 Пакет Цвет Девојка Глава, Цвет Круни За Жени Кристал Бисер Лента За Глава Цвет Девојка Коса Додатоци Булчински Свадба Коса Бенд

Производите Вклучуваат : во пакувањето има 2 парчиња различни видови глави за цветни девојки Различни с�

DEN 127.84

Парцелона Француски Широк Шепа Желка Школка Кафеава 2 € Целулоид Покриени Пролетта Страна Слајд Во Вилицата Јога Коса Канџи Клип За Жени И

Произведено Во Франција; Додатоци За Коса Од Парцелона Големина : Прибл 3 инчи х 2 / инчи; 7,5 см х 6 см Цврст�

DEN 419.20

360 Чипка Предни Перики HD Чипка Фронтална Перика Директно Човечка Коса Перики HD Невидлива Транспарентна Чипка Предна Човечка

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 5247.84

Сончево Закрепнување По Навлажнувачки Спреј За Сонце + Комбо-12оз Комбо-12оз Хидратантна Магла За Лице и Тело за Олеснување На

Зачувајте Ја Вашата КожаЛосион Испорачан Во ВодаСекој Ден Хидратантен Крем Зачувајте Ја Кожата Хидрат�

DEN 1.33

Спри Женски Тиара Со Чешел-Кралица Кристална Круна За Невестински Девојки На Свадба Матурска Роденденска Забава, Розово Злато

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Легура, врвни кристали Цврсти и светкави ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : чешлите на страните помагаат

DEN 0.33

Подароци за жени професионално рамно железо, 2 во 1 затегнување на косата и железо за виткање, турмалин керамичко рамно железо

2 во 1 виткар за затегнување на косата : Рамното железо е идеално за виткање, зацрвстување, мавтање и прев�

DEN 2.67

Бајани Розова Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 Бран На Телото Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати ОБОЕНИ ХД Чипка

€Розова Чипка Предна Човечка Коса Перики●Обоена од висококвалитетна 613 перика за човечка коса, оваа ро

DEN 319.84

Прилагодлива Вратоврска За Коса Со Лента За Глава, Црни Врски За Коса За Густа Коса, Густа Тешка Природна Откачена & засилувач; Кадрава Коса,

Разновиден Стил На Коса : Нашето прилагодливо јаже за коса ви овозможува лесно да креирате различни фри�

DEN 159.84

12 Парчиња Кристален Кристал Невестинска Коса Игла Во Форма На Буквата У Боби Иглички За Коса Свадба Парче За Коса Гроздобер Кристал

●Материјал●блескавите иглички за невестинска коса Тес се изработени од висококвалитетна легура и пен

DEN 159.84

Рахуа Класичен Регенератор 9.3 Fl Oz, Направен Со Органски Состојки За Здрав Скалп И Коса, Безбеден За Коса Третирана Во Боја, Шампон Со Арома

Самоблагосостојбата е патување кое започнува со почитување на земјата Ова е причината зошто сите произ

DEN 576.00

Шампон за масло од марокан Арган и балсам и маска за коса без сулфат - Најдобро за оштетена, сува, кадрава или замрзната коса - задебелување

100% природно органско масло Нашиот марокански масло шампон, балсам и маска за коса содржат 100% чисто маро�

DEN 2.00

Productsалија Производи За Раст На Косата Природен Ѓумбир Суштина За Нега На Коса Спреј За Раст На Косата Хранлив Раствор За Мажи Жени

1Сосема Нови И Квалитетни Производи.Производите Содржат Екстракт од Ѓумбир и Други Растителни Екстракт

DEN 2.00

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Облека За Глава Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Цртан Филм Снешко

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

DEN 1083.20

ИМАРАС УБАВИНА Создадена Од Сомер РЕЈ РАСТАТ Гуми ЗА Нега НА Коса-Поддршка На Претрупан &засилувач; Здрав Раст На Косата-Одличен

ПОДДРЖУВА ЗДРАВ РАСТ на КОСАТА : Не Гледајте понатаму! Имарис Убавина РАСТЕ Гуми за Нега на Кожа се препо

DEN 799.84

Само Едно Арганово Масло Третман На Коса-Маслото За Коса Ја Измазнува И Зајакнува Сувата Оштетена Коса, Го Елиминира Разлетувањето, Создава

Третман Со Масло Од Арган; Поправете Ја Сувата Коса Која Има Расцепени Врвови И Кршење; Длабок Навлажнув

DEN 223.84

Лореал Париз Џуџест Сон Должини Враќање На Шампонот Со Фино Рицинусово Масло И Витамини Б3 И Б5 За Долга, Оштетена Коса, Видливо

Долга коса; Помош запечати сплит краеви во само 1 употреба Со Џуџести Должини На Соништата формулирани с

DEN 0.33