• Обновено
Оригиналниот плазмакар од плазмарт - сина - возење на играчка, на возраст од 3 години и нагоре, без батерии, запчаници или педали, пресврт, пресврт, мавтајќи за бескон?

Оригиналниот плазмакар од плазмарт - сина - возење на играчка, на возраст од 3 години и нагоре, без батерии, запчаници или педали, пресврт,

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Без батерии, запчаници или педали, оригиналниот плазмакар е пријателски за деца; Одобрено дете Користете во затворен простор или надвор додека достигнувате возбудливи брзини до 6 mph / 10 km / час; Пријателски за возрасни ИТ поддржува до 220 lb / 100 кг на мазни, рамни површини. Плазмарт предупредува да се користат плазмакари со стандардни тркала на подови од дрвени предмети. Плазмакарските тркала може да оштетат некои подови. Забележете дека брошурата Плазмакар предупредува дека не се препорачува за употреба на дрвени подови. Еден елегантен дизајн со патентирано безбедносно седиште Плазмакар од Плазмарт е одличен за деца 3 години и нагоре, и лесен е за употреба - само репродуцирајте ги нозете нагоре на потпирачите за подножјето и свртете го воланот за да се движите. Уживајте во мирот : Плазмакар ги исполнува и ги надминува сите американски, канадски и европски стандарди за безбедност; CPSIA, CCPSA, ASTM, EN71, ISO и ICTI овластени. Победник на повеќекратни награди, вклучувајќи го и престижниот портфолио на Опенхајм Портфолио Платинум Печат 2006 година, и наградата за злато печат 2005 година, најдобриот победник за одмор на д -р играчки 2005 година, Tdmonthly Top Seller 2007, добитник на заптивката за награди за 2016 година, 2005 година TNPC Peal на одобрување и 2007 година и 2007 Номиниран за тота. Без батерии, запчаници или педали, оригиналниот плазмакар е пријателски за деца; Одобрено дете. Користете во затворен простор или надвор додека достигнувате возбудливи брзини до 6 mph / 10 km / час; Пријателски за возрасни ИТ поддржува до 220 lb / 100 кг на мазни, рамни површини. Плазмарт предупредува да се користат плазмакари со стандардни тркала на подови од дрвени предмети. Плазмакарските тркала може да оштетат некои подови. Забележете дека брошурата Плазмакар предупредува дека не се препорачува за употреба на дрвени подови. Еден елегантен дизајн со патентирано безбедносно седиште Плазмакар од Плазмарт е одличен за деца 3 години и нагоре, и лесен е за употреба - само репродуцирајте ги нозете нагоре на потпирачите за подножјето и свртете го воланот за да се движите. Уживајте во мирот : Плазмакар ги исполнува и ги надминува сите американски, канадски и европски стандарди за безбедност; CPSIA, CCPSA, ASTM, EN71, ISO и ICTI овластени. Победник на повеќекратни награди, вклучувајќи го и престижниот портфолио на Опенхајм Портфолио Платинум Печат 2006 година, и наградата за злато печат 2005 година, најдобриот победник за одмор на д -р играчки 2005 година, Tdmonthly Top Seller 2007, добитник на заптивката за награди за 2016 година, 2005 година TNPC Peal на одобрување и 2007 година и 2007 Номиниран за тота.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Детска фабрика - CF805-177 горе и долу 2 парчиња сет, опрема за играње во затворен простор, играчки за полнење и бебиња за бебиња за

Развој на бруто мотор : Овој сет за игра со 2 парчиња е совршен за игротеки или училници Сите бебиња и мал�

DEN 0.33

Организатор за играчки за бања во Уби, бања со бања со отстранлив канта за решетки за сушење и лажичка за мали деца + бебе, мудрец

Решение за складирање : Играчки за бања кои ја пренатружуваат кадата за када? Уби го доби вашето решение

DEN 3.33

Комплет за рамка за летање Qwinout F450-V2 450мм меѓуоски растојание од 4-оски на квидкоптер со квидкоптер на воздушни мрежи со опрема за

Боја : црвена + бела Растојание на вратилото : 17,7in / 450мм Нето тежина : 0,65lb / 282g Лесно за инсталирање на F450 F550

DEN 479.68

Игралиште за двогледи поставува додатоци за деца - отворено во џунгла во џунгла во џунгла за вртење на опрема, додаток за игра, куќа куќа, играчка

Охрабрува имагинативна игра на отвореноОВОЈ ДОБИВНИ ДОБИВНИ ДОБИВНИЦИ Поставете додатоци обезбедува �

DEN 2.33

Играчки за кученца Гадпипарти Мјузикл 5 парчиња цртан филм свиреж во форма на животни, симпатична дрво свирка на отворено свиреж

Совршен подарок за деца, родендени, Божиќ, празници и други празници Направено од врвни дрвени материја�

DEN 133.44

Бенкрифреја Пиклер Триаголник Бука Внатрешна салата за отворено, преклопено дрвено искачување Триаголник играчки игралиште за мали

? 【Високо квалитетни материјали】 Стапот е изработен од буково дрво, што е силно и издржливо Буковата ст

DEN 0.33

HWF деца замав, седиште за замав со дрвја со висечки јажиња, играјте безбедни деца занишани за затворено/отворено/игралиште/дома/дрво,

Силна и издржлива > Направена од поликотон и железничка железна цевка, јажето и дизајнот на замав се кар�

DEN 2230.72

Играчки за летање со топки, 360 ° ротирачки рачни контролирани летечки орбички топки играчки магични LED светла контролер мини дрон

【Кул магија LED играчка за летање】 Кога летате, ќе се осветли, ќе изгледа многу убаво Различното фрлање а

DEN 687.84

Toyvian Kids Outdoor Playset Дрвена играчка за дување: Смешна лебдечка игра лебдечки топки со удари со баланс на дување играчки Дрвени игри

? ️ Made of Ducd Material, безбеден, пријателски и издржлив за употреба Поставете ја топката во А, удар на дупките �

DEN 2.33

Артреатичност Виножито игралиште топка за деца, жив од 18 -инчен гумен удар топка за забава во задниот двор, парк и плажа на отворено,

Голема забава на отворено : Охрабрете ја здравата, активна игра на отворено со оваа 18 ”игралиште топка з

DEN 3.33

Далечински управувач Диносаурус играчки за деца 3-5, момчиња играчки за 3 4 5 6 годишни подароци електронски РЦ играчки Образовно

Играчки за диносауруси за деца 35 погоре1 : 1 Вратете го изгледот, движењето и звукот на диносаурусите за д

DEN 2.00

terbklf дете бебе девојки девојки девојки без ракави цветни цветни принцези фустани лак капа облеки поставени стилски абење на плажа

Увезени Повлечете го затворањето girl baby clothing hangers baby clothing labels baby clothing labels for daycare baby clothing organizer baby clothing seperator

DEN 1448.00

Gaboss Велигденски јајца џамбо 4,7 '', 4 пакувања префилирани велигденски јајца со диносауруси повлекуваат автомобили, диносаурусни јајца

Велигденските јајца исполнети со диносаурус повлекуваат автомобили, вклучувајќи 4 забавни диносауруси

DEN 3.33